Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Skoro krótszy, to idę na targ, bo nie zdążę sprzedać do wieczora.;)xDxD
     
    godia17, .Magda. oraz 19maka49 lubią to.
  2. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Trochę mniej pada, muszę się ruszyć, ale pewnie spacer będzie szybki, niedługo wracam.
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Ungusie , witam :) Znowu internet zabrali :cry: , idzie oszaleć , jak włączyli zadzwoniła panienka z Biura Obsługi z propozycją lepszego internetu....nie zrozumiała co mówię ,że jesteśmy na tak starej centrali ,że najpierw musieliby tą centralę wymienić....chyba (z pewnością) byłam niemiła....trudno! Jedyne co mnie ratuje , to przeprowadzka ! Poczytałam co pisaliście !
    Wszystkie utwory odtworzone i wspaniałe !xD

    Natalko , kieckę masz odjazdową , robota Bogusi , czy inna , bo nigdzie dyskretnego "B" nie widzę?Wrzuć na sówkę oryginał,aż mnie nęci co Annanasek dostała....

    Siostry: najmłodsza i najstarsza , cieszę się ,że jesteście tutaj aktywne :D:inlove:

    Wika , gratuluję następnego poziomu!! Ale Ty mi do kuchni wchodzisz i podajesz moje dania :p No tak,wiem ,że mnie nie było;)

    Małgosiu , nie marudź z lasem , ja jeszcze nie doczytałam skąd wiecie ? Pewnie z ZZ?

    Marianku .....TY podałeś śniadanie ? Świat się kończy....SUPER!!!!!

    Przez ten brak internetu tak literaturę nadrobiłam ,że się dziwię jak bez tego mogłam żyć , a czytałam wszystko!
     
    godia17 i 19maka49 lubią to.
  4. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Nie nadrobiłaś całej, to nie zgadywanki, zajrzyj do OO, dziś wrzucili info.
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Madziuniu , odświeżyłam i mam ofertę zakupu florenów.....nie wiem o co Ci chodzi....?
     
    godia17 lubi to.
  6. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Siostrzyczko, nie ogłoszenia eventowe, tylko ogólne - gra.
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ok Madziunia , 3 x przelogowałam zanim mogłam przeczytać... już mam :D Tyle gwiazdek mam:p
     
    godia17 i 19maka49 lubią to.
  8. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Dobrze, że to za gwiazdki, bananów mam tylko 158, mogę je teraz wykorzystać na nowe drzewka, odkładałam licząc na rafę (miała być za banany).
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    U mnie Madziunia 202 banany ,ale ja za Wami w tyle , bo mnóstwo drzew i upraw nieodkryte , mam zbierać na rafę , czy odkryć to co do odkrycia ?:cry:
     
    godia17 lubi to.
  10. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Wydaje mi się, że ten las będzie zamiast rafy, ale mogę się mylić... Ja mam do odkrycia trzy drzewka i hodowlę wielbłądów, jutro się nad tym zastanowię, bo nie wystarczy mi na wszystko.
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem i dziękuję za perfumy.... udało się :)
     
    .Magda. lubi to.
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Nie bardzo rozumiem....wielbłądy przecież już masz...

    Perfumów nie przesłałam , brak internetu ,ale gratuluję zakończenia !
     
    godia17 lubi to.
  13. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Mam wielbłądy, ale do odkrycia są dwa pakiety hodowli wielbłądów, muszę pomyśleć, czy warto. W każdym razie brakujące drzewka na pewno dokupię.
    Ja też nie wysłałam, bo już nie miałam prezentów, też gratuluję.
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dzięki Wszystkim za gratulki xD i za pomoc xDxDxD
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  15. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Ucichło, wszyscy już poszli? Ja też powoli się zbieram, jeszcze spacer z futrzakiem i może dziś położę się wcześniej, jutro mam pracowity dzień - od rana do późnego popołudnia opieka nad wnuczkiem, na forum pewnie zajrzę dopiero wieczorem. Dobrej nocki WBW, do jutra.
     
    alekar, .Magda. oraz godia17 lubią to.
  16. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Ungusie:)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] Śniadanie podane ;)
     
    Annanasek i alekar lubią to.
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam Wszystkich, którzy tu zaglądną :) porywam śniadanko xD
    niestety, nie potrafię wstawiać obrazków :(
     
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Alekar, to bardzo proste. :)

    Musisz najpierw znaleźć jakiś obrazek, który chcesz wkleić, następnie wziąć jego link (czyli kliknąć prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybrać opcję "Pokaż obrazek" [a następnie skopiować link z góry, tam gdzie jest link, np. www.farmerama.pl] albo od razu "Kopiuj adres URL obrazka" [czasem takiej opcji nie ma]), a później wejść na Forum, użyć opcji "Grafika" (7 opcja licząc od prawej na pasku edytowania, jak piszesz post) i wkleić uzyskany link, kliknąć "OK" i powinno zadziałać. :)

    Polecam: Wątek do ćwiczeń.

    Miłego dnia Ungusie. :)
     
    alekar lubi to.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzięki Wika :) spróbuję w wolnej chwili :)
     
  20. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Dzień dobry Wszystkim;)
    Madziu, dzięki za śniadanko. Wygląda pięknie!:p
    Miłego dnia Kochani;)
     
    .Magda. lubi to.