Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Aniu , nie wiem na której Natalka była pozycji , Małgosia miała chyba 402 ,to ma szansę , bo najniższe było 405.

    Gosiu , ja nie wiem o co chodziło z tą weryfikacją (nie brałam udziału) , ale pamiętam ,ze lista się mocno zmieniała i na forum wrzało.
    To nie stawiam dziś szampana , poczekamy , zobaczymy ,a w taki upał mozna odpuścić.
     
    19maka49 i godia17 lubią to.
  2. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Oj w ubiegłym roku działo się :eek: Nerwówka była straszna i wiele osób odpadło :( Z tego co słyszałam na forum to najwięcej było za współpracę kont / przesyłanie sobie prezentów z drugiego konta / i ktoś pisał,że za użycie myszki z dwuklikiem. Za co jeszcze wyrzucali to nie wiem :( Teraz musimy czekać 167 godzin na końcowy wynik :)


    Idę pod prysznic...za dużo emocji :p
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
    Farmerka10059, 19maka49 oraz Annanasek lubią to.
  3. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Cześć, Ungusie. Gratulacje dla zwycięzców i najbardziej walecznych, trzymałam za Was kciuki do końca i mam nadzieję, że nikt już nie wypadnie z listy, a może uda się jeszcze na nią wskoczyć Małgosi i Natalce. Pozdrawiam wszystkich, miłego i spokojnego popołudnia po całotygodniowych nerwach.
     
    godia17 i Farmerka10059 lubią to.
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Wiem Gosiu, ale wiesz jak to jest - najpierw wcale nie nastawiałam się na TOP ale w miarę zabawy było fajnie i coraz lepiej. Więc w duchu zaczęłam mysleć, że może jednak się uda :)

    Ale jak się wali to prawem serii najwyraźniej :)

    Co to jest ta myszka z dwuklikiem?
     
    godia17, Farmerka10059 oraz Annanasek lubią to.
  5. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Mam ten wynalazek przy laptopie dlatego mało z niego korzystam :) Sama nie wiedziałam co mamxD dopiero ktoś mnie uświadomił.
     
  6. Farmerka10059

    Farmerka10059 Forumowy żółtodziób

    No tak , bo można miec kilka kont na komputerze (rodziny grają),ale nie wolno przesyłać prezentów i być sasiadami. Ja chyba się od Mili dowiedziałam :p





    Siostrzyczko dziękuję , wiem ,że trzymałaś kciuki. pozdrawiam :D

    Natalko ,jak się cieszę ,że o to zapytałaś , bo ja tez nie wiem :p, a tu chyba wiedzą wszyscy ;)
    Koniecznie weź udział w Nublonach , jest pnącze:)

    Sory , laptop się przegrzał
     
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    cuda sie zdażają - mam gości ,. a ja w nie wierzę:p
    a najlepsze jest to, że zostały mi 3 kotki, byłam przekonana, że zabawa do 15, znów źle wyliczyłam>:(:pxDxD
     
    .Magda. lubi to.
  8. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu , każdy się może pomylić...nie wiem ile w tym prawdy , ale na forum pisali,ze ogólnie trochę przed czasem było wyłączone.
    Pewnie ,że w Twoim przypadku co innego ,zwykła pomyłka.
     
  9. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Będzie dobrze :) Szkoda kotków, ale stało się :(
    U mnie gorąco i już nie wiem co mam z sobą zrobić.

    Szkoda,że nie mamy zaprzyjaźnionego moderatora :( wyjaśniłby dokładnie o co chodzi z tą weryfikacją :(
     
  10. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Mamy Mili, może wyjaśni
     
    godia17 lubi to.
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Oj nasza Mili to jest taka "ostra" ,że ja wole nie:p;). Ona mi na pewno nie wyjaśni, a jak wyjaśni to ja na pewno nie zrozumie :cry:

    Idę ...gdzieś w cieniu poleżeć :) do potem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2015
    alekar lubi to.
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    W tej chwili w TV podawali,że upały co najmniej do 25.08....przecież to jakaś masakra :cry:
    Mili się też wysoko załapała w TOP. :)
    Może nam wytłumaczy , o kontach też wyjaśniała.
     
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej a mi za 10 druga goście się zwalili ,ale byłam wściekła dobrze że siedzieli na dworze bo jak by widzieli moją minę przy robieniu kawy ,to pewnie by im nie smakowała , teraz pojechali :eek:
     
    .Magda. lubi to.
  14. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Współczuję gości przy takim upale :p

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] zostawiam dla ochłody ;)
     
  15. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Hej Ungusie - gratuluję topu tym co na liście :)

    Tak wpadłam teraz w przerwie, bo jak to weekend - najwięcej roboty ;/ A jeszcze zaraz podlewać. Rośliny cioerpią takie upały - tylko arbuzy i melony u mnie szczęśliwe.

    Pozwolę sobie zacytować fragment ogłoszenia:

    Łamanie OWH to np podawanie komuś swoich danych dostępowych do konta, pushowanie swojej farmy innymi kontami/kontem, używanie nielegalnych wspomagaczy np boty, skrypty itd. Kiedy, jak i kto dokładnie będzie sprawdzał to mi nie wiadomo, bo pilnuję tylko porządku na forum.
     
    grakula16 i .Magda. lubią to.
  16. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Mili , gratuluję wysokiej pozycji na TOP-ie :)

    Czy te rzeczy to nie mogłyby być napisane w języku polskim, bo zrozumiałam tylko słowo skrypt (czymkolwiek on tu jest) ale juz boty i pushowanie ..... może to ten upał powoduje ,że nie będę się wgłębiać.

    [​IMG] zostawiam Ci pomidory , ale pewnie zaraz powiesz ,ze to odmiana handlowa ;)(część wyglada jak lima)
     
    alekar lubi to.
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam Ungusi i gratuluję tym, co dostali się na listę TOP xD
    mam nadzieję, że będziecie na niej do końca xDxD
     
    .Magda. lubi to.
  18. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam Ungusi.
    Gratuluję TOPowiczom i trzymam kciuki za pomyślną weryfikację.
     
    .Magda. lubi to.
  19. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Heh Dziewczyny , tu wszyscy graja uczciwie , więc nikt nie odpadnie :)
    I dziękujemy za życzenia :):inlove:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] i zapraszam na kolację :)
     
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Witam wieczorkiem.
    Gratulki dla TOP-owiczów.
    Oczekuję, że jednak Grakulcia znajdzie się na liście.
    Dzięki za kolacyjkę.
    Czy ktoś wie, kiedy pojawi się "poprawiona" lista TOP?
     
    .Magda. lubi to.