Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam Ungusiów
    chłopaki plan już mają trzymam za was kciuki ,ja nie mam sn dużo 2500 szt to nie poszaleje
     
    .Magda. lubi to.
  2. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Szaleć nie musisz, ale możesz podbiec xDxDxD:p
     
  3. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    To odpowiada 15-tu zasiewom, czyli ok. 15.000 szt. roślinki w 15-cie godzin z kerststolem i białą niewinnością.
     
    .Magda. lubi to.
  4. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    xDxD malutkim truchcikiem do przodu na top 1000 nie mam szans
     
    .Magda. lubi to.
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Chłopaki, ile toto będzie rosło na SP z kerstolem, białą, wodą i SN?
    Bo ja humanistka raczej jestem :cry:
     
    .Magda. lubi to.
  6. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Nigdy nie mów nie mów a może coś wymyślisz i się okaże że będziesz zamykała pierwszą dziesiątkę ;)

    Natalio około 51-54 minuty
     
    .Magda. lubi to.
  7. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Piotruś, ale to na zwykłych - 1,05. Ja myślałam, żeby na noc posiać na Super Polach tylko muszę idealnie na zbiór przed pracą wycyrklować ;)
     
    .Magda. lubi to.
  8. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Trzeba przyjąć godzinkę na jeden zasiew - równiej się liczy.;)xDxD
     
    .Magda. lubi to.
  9. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    W nocy to się śpi, a nie po polach lata:cry:

    [​IMG]

    Dla Natalii

    skopiowane od est-orki :)
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  10. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Kochana, wlaśnie tego szukalam! Ale co ślepemu po oczach xD
    Dzięki :)
     
    godia17 lubi to.
  11. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Jakby się ktoś pytał, to pnącze moje.;)xDxDxD
     
    Annanasek i .Magda. lubią to.
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)
    Od niedzieli ,aż do dzisiaj nie mogłam wejść na forum , wysłać prezentów , ani napisać do PT ....jednym słowem fala błędów na farmie!
    Dziś 1s zbiory czekałam z kombajnem kilka minut.Farma muli bardzo i nie pomaga przelogowywanie. Nie komentuję tego co Panowie napisali , bo to nie "moja liga" , ale serdecznie gratuluję wyników!! Widzę ,że podchodzicie wszyscy bardzo ambitnie do eventu , u mnie wypadajek pomimo 1s, tylko 700szt.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] i do posiedzenia przy evencie

    Bogusiu , sukienka "na czasie" ;) Super!
    Co siać na noc? Bo ok.22 zniknę!
     
    Annanasek i blau_grana lubią to.
  13. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Jeżeli masz SN, to huknij na super polach z wodą. Jeżeli nie masz, to posiej na małych, a do rana Ci dojdą. Mimo wszystko masz sporo wypadajek.
    U mnie jest tak, że prawie tyle mi wypada, żebym mógł ukręcić paszę z uzyskanych roślin.
    Miałem na początku 1.106 wypadajek, a teraz mam 1.092. Mam strąconych 29 kotków i 10 się robi,
     
    Annanasek i .Magda. lubią to.
  14. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    No, to Magda nam się odnalazła xD Pozostaje pytanie gdzie jest Ania i Dario?? :p

    Pierwsze 10 kotków zadowolone i pierwszy itemik już mój ;)

    Zastanawiam się tylko gdzie ja tak pędzę skoro i tak wypadajki mnie zablokują xD
    I to już wkrótce pewnie xD
     
    Annanasek i .Magda. lubią to.
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    łł

    Natalko , ja się odnalazłam jak tylko mogłam , a nie mogłam:p Błędów na farmie multum , ale każdy z MOD-zików uważa ,że nic się nie dzieje. Jeszcze dziś pewnie bedę zrugana,ze to tylko u mnie i nie przelogowałam się , nie wyczyściłam i inne xD:p
     
    blau_grana lubi to.
  16. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Serwus WBW!
    Ja się chowam w krzaczkach, bo czuję się przy Was jak krasnoludek przy Olbrzymach:sleepy: Nie mam już SN, bo wszystko co miałam zużyłam do rozsiania. Wypadajek dzisiaj przez cały dzień zebrałam 124 szt:cry:Mimo, że kilka dni wcześniej posiałam wszędzie maliny na SP i łaziłam z tymi pucharami. Cieszyłam się z tego wyniku dopóki nie weszłam tutaj i nie przeczytałam ile zebrał MarianxDxD
    No cóż, wiem, że nie mogę nawet stawać koło Was, bo gram dopiero kilka miesięcy, ale tych drzew z SN zazdroszczę.. Z misji co mogłam to pozbierałam, ale dużo tego nie było. Ale jestem nastawiona pozytywnie, bo myślę, że te 600 wypadajek do końca eventu uzbieram. Ostatnio było 950 i jakoś się udało. Tzn nie jakoś tylko z Waszą pomocą hehehexD
    A jeśli chodzi o TOP 1000 to ja już się przygotowałam[​IMG] i będę kibicować naszym Ungusiom:p
    Piotrze, nie miałam jeszcze przyjemności Cię poznać. Witaj zatem i powodzenia dla Ciebie, Mariana, Gosi i wszystkich startujących na TOP;)
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  17. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Aniu, przecież koło Mariana to tylko Piotr może stawać xD
    No może w porywach czasem jeszcze któraś z dziewcząt :p
    Magda nie bez przyczyny nazywa Maniusia i Piotra nadludźmi xD

    P.S.

    Dareczka po drodze gdzieś nie spotkałaś? ;):p
     
    .Magda., Annanasek oraz grakula16 lubią to.
  18. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Hyhy no "Nadludzie" to dobre określenie najwyraźniejxDAlbo "Nadfarmerzy":p
    A Darka już dawno nie widziałam.. Nasze jedzonko przestało mu smakować czy co? Albo może gdzieś go lepiej karmiąxD
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  19. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    To może ten Twój taniec z pomponami go skusi xD
     
    .Magda. lubi to.
  20. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Kurcze.. no kto wie, w końcu Dario to taki ukryty Travolta! Widziałaś jak wywijał twista na Twoich imieninachxD
     
    .Magda. lubi to.