Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Dziobaków szukam :) Ale już nieoceniona Estorka jedne mi obiecała więc w sumie...może ktoś będzie bardziej potrzebował :)

    Magda, to zielone to był sok jakiś czy %? Bo jak taka chora jesteś to na strucie jakieś wyglada...

    Hej Maniuś :)
     
    .Magda. lubi to.
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Natalka , sokiem mnie z kartonu uraczyli , taki do kupienia w markecie , przeczytałam skład: o matko jedyna ,ja sobie to zapuściłam , wreszcie wiem co to "zgaga"! W realu (chociaż wódy nie toleruję ,walnęłam pieprzówke i już lepiej) dochodzę do siebie !
     
    blau_grana lubi to.
  3. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Dokładnie to chciałam Ci zaproponować, poważnie - wiem, że w maleńkiej ilości działa :)
    Ja nie lubię tych różych soków, wód jakiś kolorowych z chemią i kilogramami cukru. Tylko wodę z cytryną toleruję ;)
     
    .Magda. lubi to.
  4. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ech Natalka mam to samo, ale pić mi się chciało , u nich zawsze były soki swieżo wyciśnięte , zbłądzili ....:oops:
    Czy impreza rozpoczęta , bo Aneczki nie ma .....:eek:

    Przepraszam , ale chciał ktoś kiwi ?
     
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    No kiwi to my już chyba ostatnio obgadałyśmy? :p

    A Ania może w domku ma prawdziwych gości dzisiaj :)
     
    .Magda. lubi to.
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    To ja zaraz uciekam , jeszcze maleńkie porządki na farmie , a impreza jutro z jakiego tytułu: imieniny masz?
     
  7. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Tak :)

    Macie już skończony event?
     
    .Magda. lubi to.
  8. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Nie nie,Kochani moi, już jestem. Wybaczcie spóźnienie, ale wreszcie się ostudziła temperatura i poszłam na dłuuuugi spacer:p30 km na nóżkachxD Ale już jestem i wykładam smakołyki! Nie uciekaj Madzia!!!!
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  9. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Yyy...przepraszam ale, że ile?? :eek:
     
  10. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Gosiu, Marianku, Madziu, dziękuję za wspaniałe życzenia i te piękne kwiaty:inlove:xD
    30 km NatalkoxDAle to nie jest mój rekord hehexDxD
    Napijmy się zatem! Madziu, dla Ciebie, bo mówiłaś, że lubisz winko[​IMG] A dla reszty do wyboru:[​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG] Na zdrowie Kochani!!! Albo raczej Nasze zdrowie!!
     
    blau_grana lubi to.
  11. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    W takim razie kapelusza chylę :)
    Ja trochę pobiegam i padam a tu takie wyniki, fiu, fiu! xD
     
    Annanasek lubi to.
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Aneczko , jak się odezwałaś to nie uciekam!
    Matko , bukiet dziś wkleiłam za pomocą Krasnoluda , jutro dla Natalki pokaże zęby! I co zrobię , jak to takie nieużyteczne?
    A , będę kombinować!
    Nie mów Aniu ,że przeszłaś 30km, jakim cudem?
    Nie wiem , czy coś mnie tu dziwi....ale chyba tak!
     
    Annanasek i blau_grana lubią to.
  13. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Zadanie na dziś - nauczyć Magdę wklejać xD

    1 - szukasz sobie w necie obrazka
    2- jak już go masz to prawy klik i "kopiuj adres obrazka"
    3- na forum, tu gdzie wpisujesz posty klikasz ikonkę 15 od lewej, obok okrągłej buźki
    4- prawy klik - wklej
    5- wstaw
    6- dodaj odpowiedź

    Do dzieła! Czekam xD

    /Pisałam z pamięci więc jak coś nie halo to dopytuj/ ;)
     
  14. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Tylko moje chodzenie to chyba takie mało sportowe, bo zamiast wodę popijać, to ja dwa Desperaty zaliczyłam hehexD
    Co do eventu, to ja mam roślinki skończone, dzięki Waszej pomocy, ale wypadajki mnie niestety hamują. Mam nadzieję, że do czwartku doleci komplet.
    Natalko, masz jeszcze te kroplówki? Bo Darek miał za ich pomocą napić się ze mną brudziaxDDario, jesteś tam?
    Madziu, co to za wyczyn iść przed siebie:pNogi mnie same niosły, bo ta pogoda wreszcie stała się taka wspaniała:inlove:
     
    blau_grana lubi to.
  15. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Mnie też wypadajki wstrzymują, ale jutro już dowylatują :)

    Kroplówki się mrożą...chyba xD
     
    Annanasek lubi to.
  16. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    HahahaxDPrzyznaj się, zużyłaś?
     
  17. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Istnieje taka opcja xD
    Ale coś tam zawsze się jeszcze znajdzie :p
     
    Annanasek lubi to.
  18. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    To może coś z mojego arsenału?[​IMG] Chłopaków nie ma, szkoda. Miałam nadzieję, że wspólnie wzniesiemy toast za nasze farmyxDMarian ma problemy z netem to chyba nie da rady, ale Darek coś wczoraj wspominał, że na tablecie będzie śmigać, więc Dareczku, jak nas podczytujesz to Twoje i Mariana zdrowie!!! Dzięki Wam Wszystkim Bez Wyjątku, że tak ciepło mnie do siebie przygarnęliście:inlove:

    Madzinko, a gdzie Ty umknęłaś? Lepiej się czujesz?
     
  19. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Ja to mam wrażenie, że Ty od zawsze tu z nami jesteś :)
    Dario obiecał, chyba dotrzyma słowa ;)

    A czego Aniu na GT będziesz szukać? Może jakieś drzewka potrzebujesz? :)
     
    Annanasek lubi to.
  20. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Natalko dziękuję Ci kochana duszyczko dobra, ja amherstii szukałam, ale już tutaj w Ungusiach znalazłamxD Wiadomo, nie mam tych nowych: achachy i rokitnika, ale na nie nawet nie liczę. Kiedyś się znajdą. A może ja coś mam co Wam by się przydało?:pWiem, że nie wierzycie, że to możliwe hihihi ale może akurat coś się trafi? Mam podwójną pinię, mogę się podzielić, karambola, choć nie wiem czy on coś jest wart.. Nieśplika japońskiego 3 szt. Jakieś XXL.. Ty Natalko nic nie potrzebujesz? No i bobrów też mam sporoxDxDxD

    Powiedzcie mi.. Jest szansa, że dozbieram do czwartku 530 szt eliksiru? Kurcze szkoda mi tego pnącza.. Mam już dwa itemy ale brakuje trzeciego, no i samego pnącza. Zasadziłam teraz róże, bo z malin poleciało mi w sumie 18 szt (z trzech łąk:()Może te róże coś lepiej dadzą. Zasiałabym karczocha na SP ale nie mam na tyle S.Nawozu, bo ostatnio zmarnowałam, więc nie mogę tracić trzech dni aż dojrzeje.. No i nie wiem jak to będzie cholenderek.:eek:Chciałam jednocześnie zaznaczyć, że doceniam bardzo jak mnie codziennie wspomagacie:inlove:Uczę się pilnie i chłonę wiedzę jak gąbka, i kiedyś będę taka jak WY! - Superfarmerka!! A wtedy odwdzięczę Wam tym samym dobrem:p:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2015
    blau_grana lubi to.