Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Aniu - sówka poleciała. Item tak jakbyś już miała - musisz zaczekać do poniedziałku.
    Madziu - pytałem się Ciebie czy masz perfumerię i nie dostałem odpowiedzi.:(:(:(
     
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Marianku , to coś ominęłam :( , podobno już mam.:D
     
  3. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Ale podobno, czy masz?
     
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Marianku, ja szukam itemów do kasztankowego, ale najlepiej wszystkich 4 od razu xD
    W zamian mogę podrzucić coś z ostatniego wędkarskiego. Wiem, że mało realne ale marzyć przecież można xD

    Magda - jak masz kontakt to pozdrow tę naszą Madzię i niech wraca tu szybciutko :)

    Aaa, powiedz mi jeszcze Maniuś czy Twoje dziewczyny robią event i chcą wypadajki?
     
  5. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Itemów z kasztankowego
    Itemów z kasztankowego niestety nie posiadam w nadmiarze. Dziewczyny są na wczasach i nie mają internetu. Nie będą robiły - wolą się opalać.;)xDxD
     
  6. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Ok. To umówmy się, że któraś zawsze da mi znać jeśli będą chciały wypadajki :)

    Babeczki, zaczarowałyście mi pogodę z zazdrości? Bo deszcz mi się skończył xD
     
    .Magda. lubi to.
  7. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Natalka, nie może być tak, że masz taki wypas, a my tu wciągamy zupę nosem, więc zadzwoniłam do TvMeteo i zamówiłam u Ciebie koniec deszczu i nasilające się upały:pPodziękujesz późniejxD
    Marianku, sówka odesłana do Ciebie;)Dziękuję Ci. Nie miałam większych nadziei, a tu proszę jaka wspaniała niespodzianka.
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  8. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    xDxDxDxDxDxDxD
    Może jeszcze wróci????
    Każdy ma coś - ja np. siedzę w podkoszulku na długi rękaw i koszuli, a ugrzać się wychodzę na podwórko, jak palę papieroska.;)xDxD
    Siedzę w takim budynku, który ma ściany metrowej grubości i w środku jest zimno.:(:(
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  9. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Kurcze... Zaciekawiłeś mnie:pTeraz będę zachodzić w głowę co to za budynek...xD

    Kochani, czy mogę prosić o radę? Co lepiej odblokować w świątyni: hodowlę wielbłądów czy dozbierać na otwarcie komnaty, w której jest odblokowanie części portu? Będę wdzięczna za podpowiedź.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2015
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  10. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    To jest budynek z przełomu XIX i XX wieku. Kiedyś był tu klasztor, później koszary carskich wojsk, potem koszary naszego wojska, a teraz jest uczelnia. Odnowiona - a jakże za pieniążki unijne i są ciekawe kierunki pomaturalne i dla nauczycieli (tzw. 2-gi fakultet).
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Magda, u mnie grzmi....
    co będzie to się okaże

    przeleciała ulewa, ciut się ochłodziło, jest na dworze czym oddychać
    temperatura spadła z 31 do 27:p
    czekam na dalszy ciąg
    https://burze.dzis.net/?page=mapa
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2015
    .Magda., blau_grana oraz Annanasek lubią to.
  12. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum


    Pierwsze co mi przyszło do głowy to stare więzienie o zaostrzonym rygorze xD

    Aniu - ja bym odblokowała jednak wyspę skarbów, zawsze to dodatkowe TPD. Wielbłądy też oczywiście by je dawały ale chyba bardziej w wersji hodowlanej, czyli musiałabyś jeszcze ich hodowlę odblokować. Tak ja bym chyba zrobiła ale żadnym fachowcem w dziedzinie nie jestem więc poczekaj jeszcze co Maniuś Ci podpowie :)

    Tak myślę o tych Twoich wypadajkach - masz skończone puchary na drzewie?


    P.S.

    Zabranego deszczu nie wybaczę...aż do jutra :p:p
     
    .Magda. i Annanasek lubią to.
  13. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    I po co ja te bezużyteczne leniwce odblokowałam ostatnim razem>:(Tak zrobię jak mówisz Natalko, zbieram na posąg w porcie. Dziękuję Ci za radę :* A jeśli chodzi o puchary to... też nie mam zdeponowanych, bo ja dopiero od paru dni wiem, że to do tego służyxDxDSame głupoty robie normalniexDTeraz zbieram na ten wierzchołek drzewa ale samych ulepszeń też nie mam do końca (8% i 9%). Ale z tego co przeczytałam to można je dokładać na drzewie, prawda? Teraz zbierałam plony i najlepiej wypadło mi z łąki zastawionej tymi drzewami orzechami - 33 szt. A tak z całej łąki żółtych róż dostałam .....7 szt-.- i z Bahamy, też z róż 3 szt:cry:A puchary przenoszę na czas zbiorów. Niby event długi ale w tym tempie to czarno to widzę. Dużo tego jak dla mnie te ok. 950 szt. Teraz chcę zrobić komplet żółtych róż ale potem będę sadzić już zwykłe róże, może to coś pomoże.

    Co do deszczu Natalko, to teraz przywędrował do mniexD Temperatura spadła z 32 st do 22st. HURRAAxD
     
    .Magda. i blau_grana lubią to.
  14. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Aniu pociesz się, że każda nasza kolejna farma będzie coraz bardziej idealna xD
    Ile ja tu głupot narobiłam to nawet myśleć nie chcę :p

    Puchary nawet nieskończone na maksa dobrze jest zdeponować w drzewie bo działają wtedy na wszystkie łąki i nie trzeba z nimi latać przy zbiorach.

    Eventówki dużo Ci jeszcze brakuje?


    Ok, pociesz się tym deszczem...jednak postanowiłam być wspaniałomyślna przy sobocie xD
     
    Annanasek lubi to.
  15. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Hyhyhy no dzięęęki, masz gest!xD Eventówki brakuje mi jeszcze ponad połowę, bo 6277. Dopiero zdjęłam orzechy i zwolniłam dziką łąkę, żeby ją obsadzić.
    A co do robienia głupot na farmie to nie wierzę, że mogłabyś mnie przebićxDxD8)
     
    .Magda. lubi to.
  16. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    u mnie po tej pierwszej burzy przysz ła dopiero prawdziwa nawałnica, połamało mi moje kwaiatki>:(:cry::mad::mad:
    i 2 gałązki na sośnie, w sumie nic wielkiego, w mieście podobno połamane drzewa.
    ale ochłodziło się do 25 i dalej "dusno i [parno]"
    moja burza poszła do Magdy
    Aniu, chyba też bym wyspę odblokowała

    Prosiłabym o używanie na naszym forum jednak tej formy.
    BA_Czerwona
     
    Annanasek i .Magda. lubią to.
  17. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Ungusie , wyrzuciło mnie z farmy i forum i nie mogłam wejśc. Na farmie do logowania miałam komunikat,ze podaję błędne dane , na forum komunikat w ramce , ze nie jestem zalogowana i nie mogę odpowiadać :p Czy u Was też się to zdarza? U mnie często,ale nigdy nie miałam przerwy 3h jak dziś.... Logowanie na inne konto , bez problemów :mad:
    U mnie też burza , ulewa zatkała kratki ściekowe , ale się ochłodziło , niestety w domu 26,5 stopni.:cry:

    Aniu i Małgosiu , w podziękowaniu za deszcz i ochłodzenie chyba trzeba imprezę zrobić ;)
     
  18. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Witam popołudniowo.
    Amba wcięła mi literki i nic nie mogłem napisać.:mad::mad::mad::mad:
    Nawet na sówkę odpowiedzieć.
    Teraz przeszła burza nad nami. Nie wiem jak oni tam na festiwalu przetrwali taką ulewę????
    Bo nie wiem, Czy Wy wiecie co to u mnie w miasteczku się odbywa?
    Audioriver 2015 - to jest największy tego typu koncert w Europie (tak słyszałem). Najechało się ludzików z całego świata. Wszystkie hotele, akademiki, kwatery prywatne i inne tego typu lokale pozajmowane. Ponadto na plaży stanęło miasteczko namiotowe.
    Harmider zrobili w całym naszym miasteczku.
    Aniu - moja propozycja odnośnie Twoich rozterek jest taka:
    Jak już dostałaś się na wyspę, to siej jak najwięcej zielicha, bo ono w dalszej grze przyda Ci się.
    Potem rozszerzaj pola na wyspie, aż do momentu, gdy całą wyspę będziesz miała uruchomioną.
    Nie idź w zwierzaki, bo to darmozjady. Powaga - Ty wyprodukujesz zielicho i ukręcisz paszę, a one wredniaki wszystko Ci zjedzą.
    Produkuj jak najwięcej roślinek i ewentualnie na targ z nimi, a za zarobione sg kup sobie kilkanaście lub kilkadziesiąt zwierzaczków (tych odblokowanych do tej pory).
    Zbieraj banany i zrób sobie dostęp do zatoki piratów. Tam ustawisz sobie itemy dające TPD i znów zarobisz następne banany.
    I tak w kółko. Jak czegoś nie będziesz wiedziała, to pisz sówkę. OK?
     
    grakula16 lubi to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Chyba do Wyspy Skarbów (portu), w Zatoce Piratów są przeceny i skrzynki z itemami.

    Zastrzeżenia i odwołania bardzo proszę kierować do Pomocy Technicznej. Słowa pochodzące z gwary można stosować, szczególnie w niewielkich ilościach, jednak jeśli mają inne znaczenia, które łamią Regulamin, nie będą akceptowane (a w śląskiej gwarze jest takowych kilka).
     
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu , jak pisałam bywam tam od 34 lat , określenie "idzie cliwe" już na zawsze przekułam do gwary krakowskiej ,na początku do pewnych rzeczy nie mogłam się przekonać ,bo nie rozumiałam. Jak mówili o mopliku , to mysłałam,że mopa szukają do sprzątania ,a nie motoroweru , jak słyszałam :maras (błoto) , to myślałam ,że o marazm chodzi ,łoblyć się (ubrać,wiem ,że wiesz , innym wyjaśniam) też była czarna magia. Powiedz Krakusowi ,żeby powiedział gramatycznie "sobie" zamiast "se"xD No i my wychodzimy na pole , inni na dwór , inni są na dworzu , co nikogo nie dyskryminuje ,a mnie pozwala się przyjaźnić z całą Polską.I to ,ze jeżdzę autem , a inni samochodami , też nie umniejsza mojej wartości. A w tym wypadku BA_Czerwona (mimo sympatii dla jej kiecek) powinna poprawienie Ciebie usunąć! Bo za chwilę jak pogadamy po śląsku ,to za niezrozumienie tematu mozemy dostać bana i to się nazywa w PL dyskryminacja na tle mniejszości. Niestety:p
     
    grakula16 lubi to.