Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Nie znam Nublonów, od kiedy gram jeszcze nigdy ich nie było.
    Ale ponieważ sporo ludzi za nimi tęskni to mam nadzieję, że się polubimy xD

    Miłego wszystkiego WBW :)
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  2. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam obiadaowa pora.
    U mnie sloneczko postraszylo ale nie zaszalalo i jest nawet fajnie.
    Nawet posiedzialam w kuchni i wyczarowalam cos pysznego:p
    Wiec jak ktos ma ochote to zapraszam i smacznego
    [​IMG]
     
    godia17, blau_grana oraz .Magda. lubią to.
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)

    Beatko , zazdroszczę odświeżenia powietrza przez burzę , u mnie duchota , ale w tej chwili robi się mocno ciemno , oby coś popadało!
    Niekoniecznie burza , bo tego nie lubię.

    Marianku , dzięki za wiadomości ,za dużo spraw w realu , wiec nie zaglądam do ZZ , za to mile widziane to info.

    Natalko , to życzę 1 spotkania z Nublonami.

    Madziu , dzięki za śniadanie i obiad! Dzięki Tobie tu nie głodujemy xD
    Mamy może nie zawsze tak mają , mojej chodziło o to ,że "przeciwieństwa się przyciągają", a my z mężem jesteśmy niestety tacy sami !xD Dlatego przewidywała "katastrofę" !:p

    Małgosiu , schłodziło się coś u Ciebie? Zawsze u Ciebie burza pierwsza , potem "ogonkiem" idzie do mnie , to znowu nie taka odległość.;)

    Mili , chyba o mnie mówisz,ze będę się cieszyć z ochłodzenia. Przeproś w moim imieniu arbuzy , niech rosną jak najlepiej ,ale trochę wytchnienia nam trzeba. Ono podobno tylko przez 2 dni , może im nie zaszkodzi?
    Pozdrawiam Wszystkich :)
     
    godia17, blau_grana oraz grakula16 lubią to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Magda, niestety, żadnego ogonka nie będzie, zrobiło się całkiem rześko na dworze , o 22 jest 22 stopnie
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Małgosiu , to gratuluję , u mnie ciemność ,ale duchota okropna , Afryka ....co już mi sie nie podoba:p
    Arbuzy Mili wybaczcie ,ale dla was u mnie za ciepło!;)
    Kolorków Wszystkim :)
     
  6. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Hahahaha :D Madziu o tyle źle, że w nocy może być przez dwa dni ok 5 stopni :(
    Ciepło to jeszcze jutro i potem deszcz niby i chłodniej. Dzisiaj tylko powiało.
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Wiało, ale już się uspokoiło i jest bardzo przyjemnie na dworze, a w 5 stopni nie wierzę może ok 10 to prędzej
    Kolorków
     
    godia17 lubi to.
  8. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Ja nie wierzyłam w przymrozki w połowie czerwca na pomorzu... W zeszłym roku 1-15 sierpień były takie temperatury w nocy ;/ Niestety zniszczyły mi wtedy sporo dyniowatych :(

    Dobranoc :) Ja tam jeszcze posiedzę :D
     
    godia17, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Upał , upał, upał......i ani jednej chmurki , wczoraj się deszczu też nie doczekałam.
    Pozdrawiam
     
  10. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Cześć Ungusie. :)

    Jak tam pogoda? U mnie wczoraj zaczęło padać, padało 1,5 godziny, z czasem coraz mniej. Było przyjemnie, bo roślinki ociupinkę ożyły, dało się czym oddychać, powietrze było wilgotne, a dzisiaj od nowa upały. :oops: Właśnie piszę post, popijając co chwila łyk zimnej wody.

    Miłego dnia Ungusie. :)
     
  11. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Potrzebne na jutro florki, bo jest młyn i kombajn za 1/2 ceny.
    Poza tym od jutra hodowla gęsi, ale bym proponował zaczekać kilka dni, bo będzie prawdopodobnie BB.
    Miłego i chłodnego dnia.
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witajcie Ungusie :)

    Mili , po takich upałach w przymrozki nie wierzę.

    Hej Wika !

    Hej Marianku , kombajn pewnie kupię , dziś też odpaliłam i nie dało się cały dzień wejść na farmę (pewnie przygotowania do eventu), więc poszedł na marne. Zaczyna mnie wkurzać ta gra , jest nie przewidywalna , nie wiem kiedy się coś u nich zdarzy , ale błędów z pewnością nie ma ! :cry:

    Niebo bez jednej chmurki , śladu deszczu nie ma....:p
     
    godia17 lubi to.
  13. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Hej Magda! :)
    U mnie aktualnie też, ale rano można było spodziewać się deszczu. :)
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  14. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ungusie , zdycham z upałów ! Jak ktoś nie dostał wczoraj prezentów , to znaczy ,że ukradli internet!! Dziś nie dotrwam dłużej....po prostu się topię w tym upale !! Miłego!! I kolorków !!
     
    godia17 lubi to.
  15. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    U mnie na szczęście już nie jest tak źle... trochę się ochłodziło na szczęście. :)
     
  16. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Wika , gratuluję i kolorków życzę , ja mam dość ! Myślałam ,że w PL mieszkam , tu jest Afryka! Nie znoszę tego południa !!
     
    godia17 i grakula16 lubią to.
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słonka
    Magda, to może Suwałki?xD
     
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ale to nie nasza wina, że Afryka podzieliła się z nami słońcem. ;)
    Mam jeden plus: w ogródku możemy posadzić kaktusy. xD
    O, właśnie. :)xD
     
  19. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Witam wieczorowo.
    A ja dziś od rana siedziałem w podkoszulce na długi rękaw, koszula na długi rękaw i bluza. Wcale nie było mi za ciepło. Tu są mury 1-metrowe i dlatego jest tak chłodno. Żeby się "ugrzać", to wychodzę na podwórko zapalić papieroska.
    Wiem, wiem - też byście tak chciały.;)xDxD
     
    godia17 lubi to.
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)

    O to Ci współczuję :( Od zimna jest zima...teraz lato więc w ciepełku trzeba posiedzieć :) Ja lubię lato i upały...słoneczko :)