Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Teraz mnie dobiłaś :( Przyjaciel rybyo_O szukam....szukam i nie znajduję . Czy ryba ma przyjaciół?:sleepy:

    Wiem :) Znalazłam, ale mam na pnączu :( i drugiego takiego itemu nie mam :(
     
    .Magda. lubi to.
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu , tak to z ostatniego eventu. Z 1 zadania , więc najłatwiejsze , czasem ktoś zrobi i nie kończy , bo dalej trudniej. Więc szukam od ludzi do ludzi ;)
     
    godia17 lubi to.
  3. ktosia

    ktosia Nadzorca forum

    macie coś zbędnego z tych itemów : discoróżyczka, alpejska czekolada, kasztanowy farmer, strajk, walka na kopie,
    mój anioł starał się jak mógł ;)
    a może ktoś ma za dużo tamaryndowców ?
    wiem, to nierealne życzenia:p
     
    rysiek649 lubi to.
  4. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    A zamierzasz dalej grać? Ja to sprawdzę rano i się odezwę , nazwy znajome ,ale na pamięć nie znam. Diskoróżyczke pewnie mam , bo była chyba dla Gosi , ale dostała od innego/innej !xD
     
    ktosia lubi to.
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witajcie Ungusie :)
    jak idzie G&T ?
     
  6. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam wieczorkiem:).
    Widze dzisiaj tu u nas wesolo.Ja nadal mam bol glowy i juz mam dosc.Jestem na prochach i mam po nich niedowlad jakis:p.
    Witam rowniez ktosia ktory zawital do naszego zwariowanego domkuxD.

    A tak wogole to o co z tymi lajkami chodzi bo ja to teraz mam dopiero metlik w glowie jak poczytalamo_O:pxD

    Dziekuje za prezenty kooofam Was;):):):):)
     
  7. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Kwiatków nie można przesyłać :)
     
  8. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Gosia, dobrze kojarzę, że Ty jesteś mentorem?
     
    godia17 lubi to.
  9. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Niby jestem , a co?
     
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu , mówilam,że upał i nie sprawdziłam....Dzięki ;)

    Madziu , nie pytaj juz o lajki , bo tylko "napędzasz głupawkę" 3 wiedźm (to te z Makbeta) Gosi , Małgosi i Natalki xD

    Alex , G&T nie idzie , jak ktoś poprosi to wysyłamy , jak my poprosimy to dostajemy , a w balonie ciężko i duszno :p

    Gosiu , wnuk sąsiadki mi mówi,ze jest jakaś gra o nieumarłych , gdzie za lajki sa bonusy , więc wszystko możliwe ,jak na farmiexD
    Ale ten Twój nieboszczyk , to chyba umarły.....więc nie o niego chodzi. A po co Ci drugi nieboszczyk?
     
    blau_grana i godia17 lubią to.
  11. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    A masz tam u siebie jakiegoś megafajnego, dobrze rokującego albo bardzo nieśmiałego /opcje do wyboru/ kurczaczka? Na tym poziomie mogę jeszcze komuś sprawić frajdę bo Wasze farmy to takie wypasione już, że i lajki nie pomogą :D

    No to jak masz, to niech się do mnie odezwie. Co o tym myślisz? :)
     
    godia17 lubi to.
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    [QUOTE=".Magda., post: 614985, member: 3644"



    Gosiu , wnuk sąsiadki mi mówi,ze jest jakaś gra o nieumarłych , gdzie za lajki sa bonusy , więc wszystko możliwe ,jak na farmiexD
    Ale ten Twój nieboszczyk , to chyba umarły.....więc nie o niego chodzi. A po co Ci drugi nieboszczyk?[/QUOTE]
    Dałam laika ...zbieraj...kiedyś się przyda:p
    Nieboszczyka chcę bo lubię sztywnych:p, a do tego ładny jest. Będę siała ..siała noc całą , a zdobędę go:music:



    Natalia sama nie wiem . Jeden jest ok reszta do bani. Ale czy będzie grał dłużej czy to chwilowe to nie wiem.


    Magda też zakręciłam z cytatem ha ha ...widzisz każdemu to się zdarza.
     
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej jakiś zakręcony ten dzień że nawet ani razu nie zajrzałam do balona , jak ktoś coś to pisać może mam
    Idę przejrzeć oferty ;););)
     
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Małgosia się nie odzywa. Jutro podeślę Amherstie bo z kwiatem nie chcę wycinać. Jak ktoś ma coś jeszcze z nowych drzewek to pamiętajcie o niej bo ona strasznie wstydliwa ::oops:
     
    grakula16 lubi to.
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu , "lubisz sztywnych" xD, niech tu nikt normalny nie zagląda xD Siej, siej całą noc...rano Cię głowa poboli.

    Beatko , nie wchodź do balonu , tam nie ma czym oddychać , natłok ofert okropny !:p

    Madziu , co jeszcze potrzebujesz?

    I ktoś jeszcze?







    Bogusię też nam zawinęło w balonie ;)

    Małgosia wstydliwa ...? Ja w inny Domek weszłam? Małgosia to jest przebojowa...
     
    godia17 lubi to.
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    macie może acai, goji lub pitombe ?
    może tamaryndowiec się trafi i inne cudowności ?
    eh, pomarzyć dobra rzecz, prawda ?

    Witaj Ktosia, zatęskniłaś za Farmeramą ? ;););)
     
  17. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    @Gosiu, która Małgosia taka wstydliwa?
    @Magda - skoro ona jest gotowa na takie poświęcenie dla tego sztywnego, to na bank głowa Jej nie rozboli ;)xD

    Oglądacie dziś Opole Unguski? :)
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Telewizor mam w drugim pokoju i nie oglądam :(
    grakula16 bardzo nieśmiała :(
    Ty też zbierasz na nieboszczyka to wiesz w czym rzecz :)


    Natalia będziesz miała dwie licencje? Uśmiecham się :)
     
    blau_grana lubi to.
  19. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Wiem, wiem - też lubię sztywnych :D :D
    I przestań się uśmiechać tylko wal na sowę :D
     
    godia17 lubi to.
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Alex , czy mówisz o drzewach odkrytych za ZB? Bo jeżeli tak,to nie mam.Ciułam banany na rafę , która nie wiadomo kiedy będzie.:p

    Natalko , masz rację , Gosia postanowiła upolować sztywnego , niech ma. Idę zaraz sprawdzić jakie wrażenia on daje.
    Nawet nie wiedziałam,ze Opole dziś jest. A jest tam co oglądać?
    A tak ogólnie : "Małgosia jest tylko jedna" ;)

    Ten sztywny daje 1000PD co 12h i taki jest pociągający?:p