Ulepszenie interface'u gry

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 9 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Popierasz takie modyfikacje ?

Ankieta zamknięta 30 grudnia 2014.
  1. TAK

    81 głos(ów)
    82,7%
  2. Częściowo TAK

    4 głos(ów)
    4,1%
  3. Raczej NIE

    1 głos(ów)
    1,0%
  4. NIE i już !

    12 głos(ów)
    12,2%
  1. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Znalazłam i zagłosowałam na tak. Kolorowe w stodole i zagrody w pasku wkurzają mnie. Ile to razy zapomniałam coś postawić, bo się zawieruszyło gdzieś.
     
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bardzo mi się podoba propozycja zmian w grze. Ja bym jeszcze proponowała ujednolicenie nazw zagród w tej chwili (podaję przykład na indykach) są; indyki-zagrody... i zagrody dla indyków, czy nie można przypisać jednej nazwy powiedzmy indyki a po myślniku zagroda jakaś tam. W tej chwili lata się niepotrzebnie i wyszukuje. Pomysł popieram. A tak przy okazji w Nowym Roku życzę wszystkim pomyślności:)
     
  3. ArturW

    ArturW Forumowy żółtodziób

    mogłoby jeszcze w inwentarzu żeby pokazywało ile mamy postawionych już farm, drzew itp. a ile mamy w sumie
     
  4. -felix44-

    -felix44- Forumowy żółtodziób

    Z góry przepraszam nie wiem czy był poruszany już poniższy temat:
    Mamy aktywną funkcję kombajn.
    Używamy funkcji zbieraj na mapce wypełnionej dużą ilością różnorodnych zagród (a szczególnie na polanie, tak jest u mnie).
    Następnie używamy funkcji stajennego klikając po kolei :gnój, karma, woda
    I teraz jeżeli braknie nam paszy do którejś z zagród to znaleźć ją to wyczyn :)
    Super jakby zagroda była np. dalej szara(albo jakiś inny kolor) aż wszystkie opcje gnój, karma i woda nie dojdą do skutku.
    to tyle
     
    hiacynta lubi to.
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Nie przesadzajmy ! To już byłoby zbyt trudne do ogarnięcia (dla programistów).

    To raczej nie jest aż tak trudne. Zaraz po użyciu pomocników niedokarmione zagrody "migoczą". To chyba jest wystarczający znak, że trzeba szybciutko udać się na targ.
     
  6. Ernst69

    Ernst69 Młodszy ekspert

    Pomysł bardzo dobry, zresztą 85 na Tak przeciwko 13 na Nie o czymś świadczy :)
     
    juliuszka lubi to.