UKRAINA

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika waderówek, 6 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Wątek po to, żeby farmerska społeczność mogła wypowiedzieć się co myśli, co czuje.
    Przekazać informacje na temat możliwości wsparcia w swojej okolicy i nie tylko.
    Choć to tylko gra, to farmerzy z Farmeramy to spora grupa społeczna, rozmawiajmy, dzielmy się info, bądźmy razem.
    Również z naszymi ukraińskimi braćmy i siostrami.
     
    myszka212, dantic3 oraz cypiswp lubią to.
  2. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Dobry pomysł. Podobnie jak zdecydowana większość graczy, nie mam pojęcia, co to jest wojna, bo się z nią nie zetknąłem. Jednak jak odpalić wyobraźnię, to szybko dojdziemy do wniosku, że to nic dobrego. Nasi Sąsiedzi znaleźli się w takiej sytuacji i należy Im pomóc, więc do tego zachęcam. Dzielmy się pomysłami, jak to zrobić najlepiej.
     
    myszka212 i waderówek lubią to.
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie o politykę tu będzie chodzić lecz o to co możemy, czego boimy się.....
    Znamy kogoś w potrzebie, wyczerpały się nam możliwości pomocy więc piszemy, bo nie mamy krewnych, znajomych w całej Polsce.
    Bądźmy i tu razem.
    Ze swoimi myślami, potrzebami, strachem, obawami
    Po prostu..... po ludzku.
    Niech Farmerama, choć to gra, zabawa, nie będzie wyjątkiem w tym co cała międzynarodowa społeczność teraz czyni.
    Lonetki
    blaszane menażki
    bandaże wszelkie
    baterie
    akumulatory
    power banki
    termosy
    to tylko początek tego co możemy kupić np. na Allegro, bo w sklepach najczęściej brak
     
    myszka212 lubi to.
  4. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Waderówek, super pomysł. Nawet tu na farmie, gdzie zapewne szukamy chwili rozrywki, nie możemy udawać, że nic się nie dzieje. Nie mamy pojęcia co to jest wojna i obyśmy nigdy nie musieli się z nią spotkać, pomimo że dzieje się tak blisko nas. A boimy się na pewno wszyscy i czujemy bezradność wobec barbarzyńskich poczynań.
    Pisałam już o pomocy, jaką udzielił mój znajomy, właśnie dziś wrócił spod Kijowa. Wiózł im właśnie tak proste wydawałoby się rzeczy, jak latarki, baterie, power banki, kuchenki gazowe na butle, śpiwory, materace. Wracając zabrał ze sobą 14 osób, m.in. matkę z 3m-cznym dzieciątkiem, rodzinę z 4 dzieci. Wszyscy mieli tutaj już zapewnione miejsce pobytu. Czemu o tym piszę? Bo tak, jak nam mówił warto rozeznać co i gdzie. Samochód oklejono jako pomoc humanitarna, miał ułatwiony przejazd.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Wiecie o czym w tej chwili pomyślałam? Że pewnie część z nas ma jakieś korzenie ukraińskie - moja mama jest z Brześcia, mój tato ze Lwowa, rodzice Pana Męża też ze Lwowa, moja prababka z Żytomierza.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Jak najbardziej - bądźmy razem, wspierajmy się, bądźmy z walczącą Ukrainą.
     
    waderówek lubi to.
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszystko fajnie. Tylko nadal pozostają to treści polityczne. Pamiętajcie, że nie wszyscy mają takie same poglądy i może się z tego zrobić niezła awantura. Wątek zamykam, nie brakuje miejsc, gdzie można dzielić się takimi informacjami.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.