układanie książek w evencie biblioteki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zoafi, 27 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zoafi

    zoafi Wielki mistrz forum

    mam wrażenie, że specjalnie daje się układankę nie do rozwiazania bo to gwarantuje, że zamiast 20 srebrnych talarów otrzymuje się łaskawe 5.
     
    bieganskag lubi to.
  2. krzysiunia89

    krzysiunia89 Forumowy żółtodziób

    Mam to samo wrażenie . Stoję na 22 Poziomie i albo jest jakiś błąd albo jestem Debilem. Dochodzę do jakiegoś momętu i Blok
     
    bieganskag lubi to.
  3. dorcia531

    dorcia531 Koneser forum

    Właśnie miałam pisać za diabła nie idzie ułożyć książek smutno mi z tego powodu.
     
  4. Ewik63

    Ewik63 Stały bywalec

    Na poziomie 13 za nic nie można przejąć, tracę tylko cenne ruchy i talary. niewypał.
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    W wątku ewentowym post 121 jest z niemieckiego forum rozpiska jak układać. W tym wątku gracze też piszą jak ułożyć.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wszystkie układy da się ułożyć, niektóre mają nawet po 2 poprawne kombinacje. Podawane są też niektóre rozwiązania w wątku, o którym wspomniała wyżej Ania (dziękuję).
    Wszystkie rozwiązania są podane tam przez niemieckiego Gracza, link podała Farmerka też w wyżej wymienionym wątku: #121

    Ewik63 ja pisałam też o 13:
    krzysiunia89: poziom 22, ale tego nie jestem pewna bo nikt z Graczy nie potwierdził. Twoja decyzja czy spróbujesz:
    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.