Ujednolicenie nazw produkcji w młynie

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika mariogr2014, 8 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy ujednolicenie nazwy ulatwi ci obsluge mlyna?

  1. Tak

    60,0%
  2. Nie

    40,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Piraniiax

    Piraniiax Młodszy ekspert

    Moim zdaniem to jest bzdura, co za różnica w jakiej kolejności ogląda się zwierzęta, lepiej by było przeznaczyć ten czas na wprowadzanie bardziej przydatnych rzeczy. I to nie jest podobna sytuacja bo to ma na celu oddzielenia dwóch różnych rzeczy jak np. by były w jednej kategorii zwierzęta i np. produkty. jest to istotnie przydatne a nie to czy sobie oglądasz zwierzątka bardziej alfabetycznie czy mniej. Jak chcą to niech zmienią, nie mam nic przeciwko, tylko uważam że to bzdura bo przeglądanie zwierzątek nijak się ma do "wyszukiwania" od czego jest szybka praktyczna opcja
     
  2. Jerzy2006

    Jerzy2006 Ekspert forum

    Po co? Jest opcja wyszukaj. Jestem na nie.
     
  3. palawer

    palawer Forumowy żółtodziób

    Nie mogę się zgodzić z określeniem "opcja wyszukaj jest najlepsza" tylko Ty tak uważasz (jedna osoba) w tym wątku a zresztą wyniki mówią same za siebie. Na "Tak" jest większość.
    Zarówno wyszukiwanie jak i sortowanie alfabetycznie jest słabo kiedy nazwy są różne.
    Jak szuka fabryki to chcę wpisać fabryka (i nie ważne czy jest to Fabryka A czy B) terasz szukam raz Fabryki raz Warsztatu, abo paszy / karmy. W opcji o jaką proszą użytkownicy (jak ktoś słusznie zauważył bez większych zmian) wpisanie / posortowanie po nazwie tak wszystkie paszy / fabryki obok siebie.
    Przy Twoim założeniu nazwy trzeba znać. A nikt nie chce się uczyć ich na pamieć i zagadywać aba to żaba czy może coś innego.
     
  4. Rowot

    Rowot Młodszy ekspert

    Osobiście uważam iż jest to niepotrzebne. W grze produkuję paszę zawsze w ilości 50 sztuk, a zaczynam produkcję jak ilość spada poniżej 20 sztuk. Pasze lub karmy te są wtedy na samym końcu i nie mam problemu z ich odnalezieniem.
     
  5. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    pasza czy karma to bez różnicy,to tylko nazwa,co do polskich znaków to nakładka i po problemie,a jeszcze jest opcja wyszukaj więc nie widzę problemu i jestem na nie
     
  6. palawer

    palawer Forumowy żółtodziób

    A fabryka, zagroda, warsztat, pasza, karma, to też bez znaczenia ?? Tu chodzi o uporządkowanie nazewnictwa a nie o obchodzenie gdy nakładkami czy czekaniem aż ilość spadnie poniżej 20 sztuk.
     
    GruGru lubi to.
  7. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    ja ustawiam mlyn z ograniczeniem czasowym 24 godz i nie interesuje mnie ile jednostek w tym czasie wyprodukuje mi mlyn, produkuje te pasze ktore mi sa potrzebne w produkcji a nie zeby ich ilosc nie spadla mi ponizej jakiejs wielkosci.
    np mam 1000 indykow i 2 jednostki paszy to nie uruchomie jej produkcji bo psow mam tylko 3 a paszy 200 jednostek i wlasnie ta pasze bede chcial wyprodukowac. ale musze ja jeszcze znalesc . i poszukac czy to jest karma dla psow czy pasza.
    napewno po wprowadzeniu jednolitej nazwy i ty bys szybciej odnajdywal ta ktorej produkcje chcesz uruchomic
     
  8. Rowot

    Rowot Młodszy ekspert

    Przykro, ale nie zgodzę się z Tobą. Każdy ma swoją "taktykę gry" i trudno dostosowywać grę pod jednego gracza.
     
  9. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    nie chodzi mi o dostosowanie gry do mnie, bo wielu graczy denerwuje ten rozgardiasz nazewnictwa. mala rzecz a ulatwila by prace na farmie. jezeli istnieje mozliwosc ustawienia nazw alfabetycznie to powinno byc to prawdziwe ustawienie tego typy a nie dublowane. pozdrawiam
     
  10. diabester

    diabester Czeladnik forum

    Glosuje na tak, bo nieraz gryzlem palce by cos odnalesc. Problem nie dotyczy tylko mlyna, potrzebny taki porzadek i w mlynie i w pasku i na targu. Czas ktory trace na znalezienie czegos moglbym wykorzystac na cos innego.. i gralo by sie spokojniej
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W związku z tym :

    gratuluję Autorowi pomysłu, dodaję wątek do spisu Pomysłów zrealizowanych, zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.