udrawiająca moc Farmeramy

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika zoafi, 14 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zoafi

    zoafi Wielki mistrz forum

    Kto wie ilu tu nas jest wyleczonych? Ja gram od kilku lat. Z początku poddawałam się emocjom i za punkt honoru obierałam ukończenie każdej misji. Kosztowało mnie to nerwów i oczywiście kasy. Nie zliczę teraz na ile wsparłam ten rolniczy biznes należący do kogoś tam. Obecnie uważam, że ten ktoś powinien starać się o dofinansowanie z NFZ za swoje terapeutyczne oddziaływanie na na moja psychikę. Sukcesywnie nie dokończone misje (nie robię przelewów) i byle jakie nagrody na kole fortuny tak mnie uzbroiły w cierpliwość i poczucie ogólnego spokoju, że czuję się coraz zdrowsza. Polecam wszystkim tę terapię.
     
    aweva55 lubi to.
  2. hator

    hator Ekspert forum

    Wow, nie wiem czemu, ale wydaje mi się... jakiś taki ten post pełen żalu i frustracji... chyba nie do końca terapia działa;)
    A może ja po prostu nie zrozumiałam , o co w tym poście chodzi :)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    zoafi, aby podzielić się z nami swoimi odczuciami dotyczącymi Farmy, nie ma potrzeby zakładania odrębnego tematu, tym bardziej, że nie bardzo wiem w jaki sposób miałby być on kontynuowany. Jeśli chcesz pisać o sobie, lepiej będzie założyć swój wątek w dziale >>Kto jest kim - gracze<<. Jeśli natomiast chcesz tylko posnuć refleksje bardziej lub mniej związane z grą - zapraszam do wątku >>Dyskusje<<.
    Ten temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.