Udoskonalenie Koła Fortuny

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Slavoo, 27 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy mój pomysł Ci się podoba?

  1. TAK

    94,1%
  2. NIE

    3,4%
  3. NIE MAM ZDANIA

    2,5%
  1. Azile

    Azile Komandor forum

    Ja w sumie tych wejściówek za realną kasę nie kupuję, a uważam że skoro jest coś za dramo to czemu nie, niech se leży w pasku, zagłosowałam na tak bo rzeczywiście nagrody powinny być bardziej dopasowane do poziomu zamiast kurnika wolałabym np P.D. Nie sądzę też że to by była dyskryminacja niższych lv, bo mając 10 jak się wylosuje bobry to też żadna frajda bo se trochę w pasku poleżą.
     
  2. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Według mnie z imprez powinny zniknąć warsztaty, pd, nawóz drzewiasty, zagrody pomarańczowe i rzemiosło 1 i 2 poziomowe.A no i cukier, sól i drut, o eliksirze ziołowym i mandagorze nie wspomnę i drzewa xl. Powinni dać drzewa jajeczne, pachnące, mleczodrzew, koziomleczodrzew, papugowiec, perełkowca, skrzynki xxl i 1x złoty banan. Po co mi 23 strzygalnia owiec czy ośmio tysięczny pięścet siedemdziesiąty piąty drut kwiaciarki? Dosyć tych smieci. MPO przybywaj, bo robactwo w postaci 800 pd się lęgnie na kole!
     
  3. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Mam pomysł: dla chętnych likwidacja animacji obrotu farmerskiego koła fortuny, czasami mam ponad 100 wejściówek i kręcenie zajmuje dużo cennego czasu.
     
    dezole, Ania1234557 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    z imprezowego zniknąć powinny zwykłe drzewa ,zagrody, także te żółte nastawki i xl,reszta mi pasuje, tak samo powinno być na zwykłym
     
    Ania1234557 lubi to.
  5. mako1406

    mako1406 Naśladowca mistrzów

    Na co wy liczycie
    Tyle lat minęło i i dalej żadnych większych zmian na kole nie widać ;)
     
    ***kacper*** i Rielle78 lubią to.
  6. Ania1234557

    Ania1234557 Okazjonalny autor

    Masz rację na kole nie widać zmian już mam dośc tych zagród królików strusi i ty podobnym tej soli mandragory cukru itp. Gram od 2014 roku i to jest w tej chwili żenada na kole. Pare lat temu można było ciekawe nagrody wykręcić a teraz mam wrażenie że farmerama nastawiona jest tylko na kasę.
     
    ***kacper*** lubi to.
  7. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    ja też tylko z nawozu się cieszę i z pd i kaski sianogrosza
     
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Czy po przejsciu na unity zmieni sie tez kolo? Chodzi o to badziewie typu mangragory cukry ...czy na imprezowych znikna wreszcie te zolte zagrody i rzeczy ktore mozna kupic za pare groszy w sklepie?
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wątpię w to.