Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. opel57

    opel57 Zaawansowany

    A ja tak to rozumiem chcesz turbo młyn-Kasa, chcesz pomocników-Kasa i nikt nie psioczy a tu afera wręcz kosmiczna bo BP do czegoś nas zmusza . Chcesz kupujesz albo nie i po wszystkim.
    Miłego dnia życzę wszystkim i pozdrawiam
    Ps. Ja oczywiście robię włącznie z zakupem koszyczka
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no ja akurat robię ręcznie, tylko czasem przy eventach wykorzystuję kupony czy kombajny z misji, a przy jednym polu wiecej automatycznie wzrośnie liczba wypadajek przy eventach....i znowu będzie ze "aż tyle" potrzeba

    ja sobie kupię ten za 20 zł żeby zrobic event w całości, tego za 40 zł z pnączem nie kupię, trudno, jedną gałąź mniej, ale bede miala satysfakcje ze event odfajkowany :p

    chyba będę musiała zacząć z opóźnieniem, a tak tego nie lubię :cry::cry::cry:
     
  3. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Ja zrobie część "darmową" zawsze troche nagród wpadnie :)
     
  4. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Niesamowicie się cieszę, że od wczoraj zdążyłam sobie samodzielnie wyrobić opinie o evencie, a zaglądnęłam tu dopiero teraz, bo przeczytałam wszystkie posty i aż mi się gorąco zrobiło.

    Matko kochana... kto i do czego was zmusza?
    Zdanie z poradnika mówiące, że bez zakupu koszyczka nie da się skończyć eventu może i brzmi tak, ze od razu rodzi wewnętrzny bunt, ale czy ktoś wziął pod uwagę, że oznacza tylko i aż tyle, że... bez zakupu koszyczka nie zdobędziecie 2 złotych bananów i 4 imprezowych wejściówek? Brak możliwości nabycia tych dwóch jakże unikalnych i cennych przedmiotów na prawdę jest warte sięgnięcia po tak mocne słowa i tak brutalne zarzuty?

    Pnącze jest przecież czymś całkowicie osobnym, nie ma nic wspólnego z itemami z eventu. Jest DODATKOWE. Było już takich wiele. Ktoś wrzucił je nieopacznie na tą samą grafikę co nagrody eventowe, bo nie przyszło mu do głowy, że wywoła to takie oburzenie.

    Cały event dostał nawet całkowicie osobne miejsce na całej farmie, w jaki sposób można bardziej dobitnie zasugerować, że jest to coś totalnie dodatkowego, osobnego, praktycznie niezależnego od reszty rzeczy dziejących się na farmie?

    Firma jest pazerna? PAZERNA? Bo udostępnia swoją platformę organizacji charytatywnej, co pozwala wygenerować dodatkowe zyski.... owej organizacji charytatywnej, a dodatkowo serwuje graczom ciekawą porcje zabawy w zupełnie nowej formie?

    Daleko mi do głoszenia wyrazów sympatii względem BP. Jeszcze wczoraj byłam zdecydowana skończyć grę zaraz po ogloszeniu wyników TOPu, ale zostaje kilka dni dłużej ze względu na ten właśnie event. Bo dotyczy kwestii, która jest bardzo bliska mojemu serduchu, bo bardzo mocno trzymam kciuki za dziewczyny żyjące w miejscach gdzie kobieta nie ma takich praw jak tutaj. Bo aż mi się banan na twarzy pojawił (bardzo szeroki uśmiech), kiedy przeczytałam, że BP postanowiło pochylić się akurat nad tym konkretnym tematem.

    Nie napiszę, czy kupie koszyk, żeby osoby, po których się takich ruchów zupełnie nie spodziewałam mi nie wypominały tej deklaracji.
    Ach.. no i żeby nie wywierać ewentualnej presji zakupu, lub antyzakupu.

    Poważnie dużo na tym forum widziałam, ale zupełnie nie rozumiem tej fali hejtu. Nawet nie, że się z nią nie zgadzam.. bo żeby się z czymś zgodzić, lub nie - musiałabym to choć trochę rozumieć...

    Miałam coś jeszcze dopisać, ale ugryzłam się w język.


    edit. bo zapomniałam dopisać:

    Jedynym zyskiem na jaki liczyło BP było prawdopodobnie "ocieplenie wizerunku" firmy... jak widać nie wyszło.
     
  5. zoe1047

    zoe1047 Czeladnik forum

    Popieram ,ja też nawet nie czytam poradnika ,bo mam dość z poprzednim eventem (brakło 10 wypadajek ) .ale postanowiłam nie ulegać ...
     
    mamcik123 i Azile lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    event bardzo ciekawy, wiec polecam przeczytać poradnik i go zrobić :)
     
  7. kawocz

    kawocz Czeladnik forum

    Już od dawna tak się działo ale teraz to już oficjalne. Mamy do czynienia z Farmeramą dwóch prędkości. Dla tych z kasą i dla tych bez:-(
     
    abask i mamcik123 lubią to.
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale to jest event charytatywny,inny niż każdy.
    Ja osobiście nie robię,ale jak ktoś decyduje się zapłacić,to pieniądze idą na jakiś cel,a nie dla bp.
     
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Prędkości? Ale czy to takie ważne kto kończy event szybciej? Przecież nie ma za to dodatkowych nagród :)
     
  10. kawocz

    kawocz Czeladnik forum

    Ważne, żeby BP było świadome, że ci którzy nie wydają kasy na grę, też są potrzebni Farmie. Bez nich zostaną tylko kasiaści. Ale fun już nie będzie ten i gra się zacznie zwijać. Nie zapominajcie o nas, ja jeszcze chwilkę pogram ale mam z gry coraz mniej satysfakcji:-(

    Kto jedzie wolniej, bo bez wspomagaczy w postaci koszyczków i kamyczków, superkupek, ekstrasiana i megapaszy za PLN nie dojedzie nawet do mety:)

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2016
    mamcik123 lubi to.
  11. Megan

    Megan Komandor forum

    a ja robię event, nawet mi się podoba:)
    Dobrze, że można go zrobić na oddzielnym polu, które nie zostanie potem w grze, tych pięć wystarczy.

    To czy kupię czy nie kupię pozostawiam dla własnej wiadomości.

    Tylko po co masz wydawać kasę, nie chcesz kupować koszyków, więc nie robisz tego, robisz zadania, otrzymujesz nagrodę a pnącze.....jedna gałązka mniej czy więcej u mnie nie robi różnicy, tym razem nawet nie potrzebuje tej gałązki, więc obejdzie się bez pnącza.
     
  12. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    ludzie róbta co chceta oficjalnie o kasie bo na cele wyższe.A nieoficjalnie o kasie to na ten event co się kończy.
     
    mamcik123 i Azile lubią to.
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Meta to pojęcie bardzo względne :) W tym przypadku oznacza, że nie zdobędziesz aż 2 bananów i 4 imprezowych wejściówek. Moim zdaniem to nie jest jakaś przerażająca dyskryminacja :) W dodatku wynika z chęci zachęcenia do wpłat charytatywnych, bo nietrudno zauwazyć, że ten event jest raczej "obok" zwykłych farmowych wydarzeń. Raczej traktowałabym go osobno i nie patrzyła na niego przez pryzmat klasycznych posunięć, bo tutaj BP akurat nie zarabia.
     
  14. Karen139

    Karen139 Baron forum


    Muszę...............bo się uduszę.
    Gram już jakiś czas, czyli 3 lata , w tym czasie doszłam do 101 poziomu w grze. Ktoś powie, ze to nie wiele, dla mnie tempo w sam raz..........bo gram tylko dla przyjemności i relaksu.
    Przez cały ten czas nie zainwestowałam złamanego grosza w grę. Nie kupiłam koszyczka, kamyczka, super-kupy, czy super papu. Ewenty zawsze kończę przed czasem.................bez inwestowania realnej kasy w grę. Real-kasę przeznaczam na realne przyjemności.......i dobrze mi z tym. Jeżeli gra przestanie być darmowa, to zwyczajnie przestanę grać i już..............
    A w temacie ..............ewent na luziku będę sobie robić, bo podoba mi się jego .............inność:):)
     
  15. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    ilu farmerów,tyle opinii....no i dobrze,niech każdy robi To Na Co Ma Ochotę,to jest tylko gra(to prawda,że czasami wkurzająca),kto zechce,to kupi koszyczek,będzie robił event,a kto nie chce,to nikt go nie zmusi....ja w miarę czasu(opieka nad wnukami)będę robić,a czy kupię koszyczek?to już moja prywatna sprawa.....niech każdy pilnuję swojego podwórka......:)
     
  16. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Witam:).Ale rozpętała się burza odnośnie eventu charytatywnego .Jak zawsze są zwolennicy:) i przeciwnicy :mad:pewnych akcji . Napiszę bardzo krótko .Może niech każdy zrobi jak mu serducho podpowiada .Nikt nikogo do niczego przecież nie zmusza .Miłego dnia wszystkim życzę:).
     
  17. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    Bardzo ładne podsumowanie,nawiasem mówiąc Farmerama to przecież zabawa,a jeśli dzięki nam,jakaś dziewczyna gdzieś na końcu świata dostanie możliwość nauki(taka wędkę)to chyba każdemu kto dorzuci tę minimalną cegiełkę zrobi się ciepło na serduchu.Szczególnie ,że zbliża się czas dawania prezentów nawet tych małych i błahych jak ten.
     
  18. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Hej. Ja z przyjemnoscia zrobie ten event :D

    Czy moglabym prosic o pomoc w sprawie koszyka? Jezeli zakupie takowy gdzie szukac ewentualnej zawartosci? Dopisuje sie z automatu czy jak? Moze i glupie pytanie ale bylby to moj pierwszy koszyk w grze a nie chce sie zakrecic :)
     
    kruszynka63, piechanna oraz agniecha$ lubią to.
  19. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Dlaczego na ekologiczne pomidory nie działa cmj?
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chcesz pomóc wspaniałej dziewczynie Malali i przekazać grosz na fundacje ???
    To zapraszamy do zakupu koszyków ''Drzewo wiedzy '' lub ''Rozum w rozkwicie ''lub ''Najlepsza w klasie ''
    [​IMG]

    Chcesz się pobawić i mieć frajdę w wykonanie ciekawego i całkiem inne niż dotychczasowe eventy i zebrać przy tym fajnie małe i duże nagrody ???
    To zapraszamy na 14:00 start eventu ''Ucz się o dorastaj ''
    [​IMG]

    Chcesz mieć fajną zabawę na farmie i pamiątkę ???
    Weź udział w evencie i kup sobie koszyk do wyboru do koloru .
    [​IMG]
    Wybór należy do Ciebie :D Zaczynamy zabawę !
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.