Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tosia

    tosia Nadzorca forum

    hmm, event zrobię ile dam radę, pnącze mnie nie interesuje za to nagrody do zgarnięcia tak:)jakoś nie czuję przymusu do kupna koszyków, kto chce ten kupuje, kto nie chce nie kupuje, każdy ma wybór;)dla mnie skończenie eventu równa się z itemami a pnącze jako dodatek niepotrzebne zupełnie:)trochę szkoda i przykro, że niechęć do BP przeleje się na akcję charytatywną:(
     
  2. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Fajna zabawa, można sobie przypomnieć początki gry ( kiedy to było? ). Zamiast marudzić może ktoś pomyśli jak najbardziej ekonomiczniej siać i oddawać. Lubię zrobić szybko. Pnącza nie będę miała. Nic nie szkodzi. Na początku gry mogłam robić tylko srebrne misje bo miałam za niski poziom. To była motywacja!!! Dobrej nocy.
     
  3. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Fajna akcja.. event zrobie,koszyczek kupie.. dozynek nie robilam..moj wybor,nikt mnie nie zmusza...8)O co caly ten rwetes,chcesz,dajesz..nie to nie..>:(
    Ps. pamietam jak mi smakowalo mleko w proszku z paczek UNRA.. nie wiem czy spelnialo standarty..
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2016
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ogólnie to świetny event i wątek dla .......




    Godne pochwały , choć bez tego posta zakupy straciłyby mocno na wartości .....

    Jak najbardziej , a event bardzo ciekawy 8).
    Ktoś naiwny mógłby rzec , że lekko pod publiczkę.


    Dokładnie , a to wszystko takie transparentne*.


    1. o kosmetykach: nadający cerze świetlistość
    2. przezroczysty lub lekko przeświecający
    3. łatwy do rozpoznania lub przewidzenia
    4. o działaniu: jawny
     
  5. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Wydaje mi się że zrobię "darmową" część eventu bo nagrody całkiem fajne ale do tych "płatnych" nagród to nie jestem przekonany :sleepy:

    Policzyłem nagrody i tutaj daję wam ich wykaz (bez itemów):
    Część darmowa:
    - 24000 PD,
    - 22000 TPD,
    - 19000 SG,
    - 28 Gwiazdka,
    - 5 Super Pasza,
    - 10 Super Nawóz,
    - 10 Turbo Nawóz Zosi,
    - 15 Super Nawóz Zosi,
    - 1 skrzynka XL,
    - 2 Imprezowe wejściówki,
    - 6 zagadkowych drzew "Kaukaz",
    - 6 zagadkowych tropikalnych drzew "Hokkaido",
    - 3 zagadkowe zagrody "Nefryt",
    - 3 zagadkowe tropikalne zagrody "Granat".
    A te płatne nagrody:
    - 3 Imprezowe wejściówki,
    - 2 Złote banany.
    Nie liczę również itemów z koszyków. Powodzenia wszystkim w wykonywaniu eventu :)
     
  6. mazowszanka

    mazowszanka Okazjonalny autor


    [​IMG]
     
    kruszynka63 i bazyl2211 lubią to.
  7. kaska0305

    kaska0305 Okazjonalny autor


    fajne podliczenie, dla samych darmowych się opłaca zrobić jak ktoś nie chce inwestować tak jak ja :)
     
    kruszynka63 i AngelGina lubią to.
  8. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Event ,w porównaniu z dożynkowym, ciekawszy .
    Kupować koszyczka nie mam zamiaru ,cel szczytny w zamyśle ,wszystkie akcje charytatywne związane są przecież z pięknymi ideami.
    Uważam jednak BP za firmę mało przyjazną przeciętnemu użytkownikowi ,jej działania, zdarzało się, narażały na szwank zaufanie graczy , dlatego pobawię się bez wysupływania złotówek.
     
  9. vilemo1975

    vilemo1975 Aktywny autor

    a ja tam coś zrobię nikt nie zmusza tych co nie chcą
     
    kruszynka63, ygre oraz AngelGina lubią to.
  10. wadam63

    wadam63 Młodszy ekspert

    'Uczcie się i dorastajcie' -tytuł adekwatny do treści eventu...kto nie ma kasy ten nie skończy szkoły/eventu/ ;)kto płaci ten uczyć się nie bardzo musi;) i tak skończy a że wiedzy nie ma;) no to pozostaje misiek;)wicz
     
  11. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Przekaz jasny jak w życiu masz kasę kończysz nie to trudnoxD
     
    -toja_71- lubi to.
  12. killpubeur

    killpubeur Czeladnik forum

    Przekaz jasny jak w życiu masz kasę kończysz nie to trudnoxD
    Cała gorzka i smutna prawda. Pomaga się z potrzeby serca. Przymus w grze przepraszam to żart?
    Prawdopodobnie BP chodzi jak kościelny w czasie mszy po datki!
    Tutaj występuje konflikt interesów. Jakoś mi smutno przy takim podejściu do pomagania.
    Dobrej zabawy.
     
    -toja_71- lubi to.
  13. ygre

    ygre Okazjonalny autor

    Nie wiem o co ten krzyk.
    Tego eventu moglo nie byc w ogole...ale jest... charytatywny.
    Nikt nikogo nie zmusza do brania udzialu w nim.
    Ja zamierzam kupic wszystkie 3 koszyki, kasa wydana na szczytny cel mnie nie boli.
    Fakt, ze jest to tak "troche wymuszone" ze strony BP pozostawia niesmak....niesmak w kierunku BP.
    Zycze Wszyskim milego i bezstresowego dnia :)
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Powiem tak, blazers: na ogół jestem naprawdę na szarym końcu, jeśli chodzi o (bezpośrednie czy pośrednie) chwalenie się wysokością własnych inwestycji w grę.
    Do napisania inkryminowanego* postu skłoniły mnie wyłącznie liczne opinie, że BP (jak rozumiem, chodziło o YI) jako bogata firma powinien sam odwalać charytatywkę z tego, co wyskubał od graczy.
    Ponieważ nie lubię takiego podejścia (dlaczego nie lubię, to już chyba nieistotne), napisałam to, co napisałam.
    I tyle xD

    *inkryminowany - można sobie sprawdzić w dowolnym słowniku 8)
     
  15. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Nawet dla samych ts'ów opłaca się zrobić. Zwłaszcza, że rusza też expres więc w razie czego część się spuści w pociągu
     
    kruszynka63 lubi to.
  16. ANETA111

    ANETA111 Mieszkaniec forum

    Dzień dobry :)
    A ja liczyłam na nowe pole np; sad co kol wiek mamy tyle zagród drzew i kisi się to na pasku :(
    A tu masz event dali charytatywny,wiem chcesz kupisz nie to nie , ale gracze tyle kasy ładują iż oczekują czegoś , ile to już czekamy na nowe pole niech pomyślę ........... wieki bym rzekła...
    Liczyłam że po skończeniu eventu i zakupie koszyczka zostanie nam pole , ci co nie kupią zbierają gwiazdki czy cosik tak ..... nie wiem jeszcze mam czas do 14:00 na przemyślenie .....
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ja na żadne nowe pole nie czekam, mam wręcz nadzieję, że takiego nie będzie, bo i tak już jest roboty co nie miara....

    Czekam na rozpoczęcie eventu bo ciekawi mnie o niesamowicie :)
     
    Peonia i TrissMerigold. lubią to.
  18. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Dzień dobry.:)
    Ewent inny niż ostatnie. Brak siania kosmicznych ilości terror-badyla-.-................. na plus.
    Nagrody też ok, pobawię się więc.......... na luziku.

    Nie bardzo rozumiem ten szum o płatne pnącze. Ja rozumiem to tak, że nie każdy ewent kończy się pnączem i postawionymi na nim itemami.
    Tak jest w tym przypadku, robię ewent, zgarniam fanty i po krzyku.
    Rząd pnącza jest nagrodą dla tych, którzy postanowią wesprzeć finansowo fundację Malali.
    Miłego dnia Wszystkim;)
     
  19. ANETA111

    ANETA111 Mieszkaniec forum

    ciekawość to pierwszy ............ ha ha ha
    w opisie jest wszystko teraz wydasz 20 zł lub nie dla nieco bardziej zaangażowanych 40 :D
    dla mnie nowe pole by się przydało bo stodoła chuda po ostatnich eventach a jedno pole w tą czy tamtą i tak nie ma czasu i siły na ręczne klikanie
     
  20. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    kazdy robi jak chce kupi lub nie ,ale z gory zakladac ze te pieniadze nie beda przekazane na dobry cel ,ja tam kupie przynajmiej myslami bede przy tym ze pomoge .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.