Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    alexander1102, szkoda, że masz nas tam, gdzie masz, bo na każde zgłoszenie odpowiadamy najszybciej jak się da. Odpowiedź pewnie znalazła się w innym folderze, przeszukaj skrzynkę mailową. Jeśli nie masz nawet wiadomości automatycznej, to pewnie nie dostaliśmy Twojej wiadomości.
    W przyszłości takie problemy najlepiej rozwiązywać w dziale Pomoc.
     
    Feeps lubi to.
  2. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    trzeba było wystawić item dający kamyki ;)
     
  3. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Ha, ha! Zaglądam teraz do farmy, bo sobie przypomniałam, że czas szkolne warzywka zbierać a tu event się skończył (Klikam, klikam a tu się nic nie otwiera...). Na grę z użyciem prawdziwych pieniędzy nie mogłam sobie pozwolić ale i tak sporo osiągnęłam, bo uzbierałam tajemnicze sadzonki drzew, i zwykłe i tropikalne. Zwykłych jeszcze nie "rozpakowałam", bo na razie nie mam na nie miejsca ale z tych tropikalnych mam dwie palmy kokosowe XXL, beukarneę wygiętą, achache XXL i baobaba XXL i jest ok. Teraz zbierałam na zagrody ale już nie zdążyłam.
     
    Nutka lubi to.
  4. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    i zabrakło mi jednego itemu :( szkoda :(
     
  5. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Gdzieś była mowa o tym, że itemy z nasionami będzie można po evencie postawić w ogrodzie ozdobnym, a ja nie mogę tego teraz zrobić. Czy to błąd, czy mnie się coś pomieszało?
     
  6. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    A itemy były w pasku czy na polu eventowym?
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    obecnie wszystkie itemy sa usuniete z gry,, w przyszlym tygodniu zostana ponownie dopisane do kont z tym,ze ich wartosci maja ulec zmianie
     
    Azile, Nutka, juras i dalsza osoba lubią to.
  8. juras

    juras Weteran forum

    Będzie je można postawić wszędzie, oprócz strefy "pełni", ale trzeba poczekać do następnego tygodnia. Było takie ogłoszenie.;)
     
    Nutka, Peonia oraz -norbijas- lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Itemy w pasku. Widać przegapiłam ogłoszenie. Dzięki za info ;)
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No i jest podziękowanie od pana V.

     
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Sympatyczny event, fajnie robić bez spinania się i patrzenia na zegar :)
    I jeszcze do tego szczytny cel - brawo :)
     
  13. -Zuzinka-

    -Zuzinka- Czeladnik forum

    Gdzie aktualnie trafiają nasiona bakłażana?....
     
  14. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Event dawno się skończył i itemy z nim związane nie dają już nasion. Dają za to PD.
     
  15. -Zuzinka-

    -Zuzinka- Czeladnik forum

    Dzięki za informację pozdrawiam;)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event zakończył się już dosyć dawno, więc temat zamykam i przenoszę do Archiwum. Dziękujemy wszystkim za opinie :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.