Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. barabella

    barabella Czeladnik forum

    Ja myślę, że to nie jest kwestia kilku złotych bananów, wejściówek i pnącza. Zawsze tak było, że jedni wspomagali się realną kasą , a inni nie. Jedni kończyli, bo się wspomagali, a inni kończyli, bo ciężko harowali. Ale chyba nigdy ukończenie ewentu nie było tak wyraźnie zależne od tego czy się zapłaci :) taki mały myk etyczny :D
     
    Izabelkaa lubi to.
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Od początku tego eventu było wiadomo, kto może skończyć i za ile.
    Wybór należał do nas, graczy i każdy decyduje sam.
    Wybacz, ale ja nie widzę w tym etycznych myków.
    Akcja charytatywna wspaniała ( wiem sporo o nauce w tych krajach)
    i warta wsparcia - to moje prywatne zdanie i proszę mnie za to nie linczować.
     
  3. gallarcik

    gallarcik Forumowy żółtodziób

    mam kupic koszyczek aby zaliczyc to zadanko moje kozy maja zaliczone zadanko
    nie rozumiem tego zadanka jasniej prosze
    na koperte nie na imel
     
  4. barabella

    barabella Czeladnik forum

    1. Oczywiście, że akcja wspaniała, godna wsparcia, rozpowszechnienia i wszelakich oklasków.
    2. Mam nadzieję, że na tym forum nikogo się nie linczuje :) ostatecznie przecież każdy ma prawo się wypowiedzieć.
    3. Ewent jest fajny, nagrody też, ja mam tylko jedno zastrzeżenie: warunkiem ukończenia jest moja kasa, a nie moje zaangażowanie :) i to uważam za myk etyczny.

    I pytanie: czy był wcześniej jakiś ewent z TAKIM warunkiem ukończenia go?
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zrozumiałabym te dyskusje jakby można było wygrać pnącze, ale itemy do nich można było zdobyć tylko przez zakupy. To faktycznie byłoby nieukończenie eventu, bo jak tu mieć pnącze, z którego nie można korzystać. Ale nieukończenie eventu, bo nie mam dwóch nagród? Sama przy eventach z misjami wybieram to, co muszę zrobić, czyli itemy + rząd pnącza. Jak nie kupię pnącza na wyprzedaży to też go nie mam i jakoś gram dalej. Naprawdę, da się.
    Koszyka nie kupiłam i event uznaję za zakończony. Dałam radę na tydzień przed czasem, brawo ja :)
    barabella, bez poświęcenia czasu na sianie ukończenie eventu wymagałoby duuużo kamyczków, a i tak itemy są do zdobycia po zrobieniu zadań z uprawami, czyli wysiłek jest niezbędny.
     
  6. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Ten event został zorganizowany po to aby zebrać pieniądze na nauczanie, i został tak pomyślany aby gracze którzy wsparli tą akcję skorzystali w grze więcej niż gracze, którzy w/w akcji nie chcieli wesprzeć a tylko zdobyć nagrody. W poprzednich latach w ramach akcji woda dla trzeciego świata do kupienia były itemy, nie było takiego eventu z sianiem. Mnie osobiście bardziej podoba się akcja w obecnej formie i przyznaję się że zakupiłam jeden koszyk, podobnie jak w latach poprzednich po jednym itemie i jak do tej pory nie zbiedniałam. Jeśli pomagam to nie patrzę co na tym zyskam.
     
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Zgadzam się z Tobą w 100% :)
     
    Dybilas4 i olkaa001 lubią to.
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Miałam nie kupować koszyczka, bo mam focha na BP za to, że nadal nie dostałam florenów za które zapłaciłam, ale jednak kupiłam i wsparłam akcję charytatywną:) Tyle pieniędzy wydałam na głupoty w tej grze, że od tego zakupu też nie zbiednieję, a jeżeli mogę w ten sposób pomóc dzieciom, to dlaczego nie? :) 2 ZB i wejściówek nie zdobędę, ale nie o to chodzi w tym evencie i chyba nie wszyscy jeszcze to zrozumieli:sleepy: Ja poszłam po rozum do głowy;):p Co nie oznacza, że foch mi minął-.-xD
     
  9. sani112

    sani112 Forumowy żółtodziób

    bardzo się ucieszyłam z tego eventu bo lubię pomagać ale załamana jestem bo nie kupię jakiś koszyczków bo nie mam karty ani czegoś takiego aby wykupić koszyki...Czyli lipa z ukończenia akcji :(.a szkoda to byłaby druga akcja zakończona w pełni bo tak zawsze rozpoczynam ale nie udaje mi się kończyć.Jedyny plus to sadzonki,tyko że tak jak nie miała tarniny to wciąż mam drzewo tarninę xxl już czwarty raz...Szkoda...TRochę chyba to powinno być inaczej?
     
  10. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Ale jak otrzymujesz drzewko z ulepszeniem XXL z sadzonek to otrzymujesz podstawę z ulepszeniem. Jak usuniesz drzewko z pola to powinno się rozdzielić i w pasku powinno być widoczne jako podstawa+ulepszenie.

    Co do koszyczków to przymusu żadnego nie było, a i szału w nagrodach, które Cie ominą nie ma. Więc uszy do góry i kolejny event zrób w całości :)
     
  11. ania-miyu

    ania-miyu Mieszkaniec forum

    Podpisuję się obiema rękami.
     
    Dybilas4 lubi to.
  12. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Zastanawiam się jak mam skończyć ewentualnie ewent kupując koszyk gdzie tylko w jedynym są kamyki i to 4 szt a do końca trzeba kilkanaście. Nawet z kupnem koniec jest nierealny
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wystarczy pójść do sklepu kupić paysafe card(drukowane jest z tego samego co doładowania do telefonow) i mozna bez problemu zakupic ;)
    w koszyku (ja wybrałam ten za 19,99) jest item ktory daje 2 kamyki co 24 godziny, u mnie jeszcze kamykow w zapasie zostało
     
    Dybilas4 i gretag lubią to.
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Jak dla mnie to szczytny cel i kto da radę powinien go wesprzeć ,niestety ja nie kupiłam żadnego koszyka ,ponieważ lekarstwa pochłaniają lwią część dochodów. :( ( właściwie nic nie kupuję z tego powodu) . Obojętnie czy to koszyki w celach charytatywnych , czy coś dla swojej przyjemności- dobrze że są gracze co wkładają real kasę - w przeciwnym razie farmerama dawno by padła . Nikomu nie powinno się zaglądać do kieszeni :) ..Mam itemy z eventu i to musi mi wystarczyć ..
     
  15. woda

    woda Forumowy żółtodziób

    Kupiłam koszyk Drzewo wiedzy, kamyczki były , a itemu nie ma, o co chodzi?
     
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Witam :) czy ktoś mnie oświeci ,dlaczego na pnączu nie mogę postawić itemów ? event ukończyłam :)
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A zakupilas koszyk, w ktorym jest pnacze?
    Na tej galazce stawiamy dowolne itemy, niekoniecznie te z nagrod za sianie ;)
     
    babula40 i AgiFarm83 lubią to.
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    Hahaha ,jakiś koszyk koszyk kupiłam ..... pewnikiem bez pnącza xD
     
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Znajdziesz w itemach, na wszystkich polanach prócz eventowej.
     
  20. alexander1102

    alexander1102 Aktywny autor

    Pomoc techniczną to ja mam w .........wielkim powazaniu.Napisałam do nich ,że za 1 prezent z kalendarza (odkryty w terminie)musiałam zapłacić po trzech dniach 6 florków.Bo nie mogłam odkryć ostatniej skarpety.
    I co i psińco,nawet nie dostałam wkurzającej odpowiedzi,że ktoś to przeczytał.Niech sobie wezmą te 6 florków i kupią karpia skoro aż tak im tej kasy brakuje.
    Przy ekologicznych pomidorach znowu wtopa mimo,że kupiłam koszyk to brakuje mi 8 kamieni do końca,bo mi ich nie dopisało.
    Chyba przed eventem jakiś analityk robił symulację,a jak ich nie stać na analityka to polecam swoje skromne usługi,ale skasuje ich już bardzo nie skromnie tak jak oni mnie.Ale sie nagadałam uuufffffff
     
    edapit lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.