Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Bo w poradniku jest takie zdanie: Nie uda się skończyć całego eventu bez dokonaniu zakupu
    koszyka zawierającego item "Drzewo wiedzy"!
     
    Sookie, BA_Ghost oraz agniecha$ lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Kupują z "Drzewkiem wiedzy"gdyż on daje co 24 h dwie (2 szt.) kamyków plus w koszyku są 4 kamyki dodatkowo a one pozwalają na szybsze ułożenie drogi i odkrywaniu pół pod zasiew pomidorów i kapusty .

    Drugi koszyk daje item Rozum w rozkwicie a on daje co 24h sześć (6szt.) kompostu plus w koszyku jest 75 szt. dodatkowo tego kompostu on z kolei przyspiesza wzrost tych roślinek . Czyli szybciej zbierzesz plony

    Koszyk trzeci w którym znajduje się i Drzewko wiedzy i Rozum w rozkwicie masz w jednym koszyku tak jakby 2 pomoce do tych zadań w misji aby szybciej je zrobić i dodatkowo masz pnącze .

    Taka sugestia graczy że wystarczy ten z Drzewkiem wiedzy i masz i pamiątkę i pomoc w kamyczkach :)
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No dobrze. Pomidory zakończone,w zadaniach z kapustą pozostał mi do odkrycia ósmy-nieznany fakt:p Robię sobie po kolei ,bez pośpiechu. Jedno warzywko od początku do końca,potem następne.. I tak skończę długo przed zakończeniem eventu.:)
     
  4. Angelika37

    Angelika37 Aktywny autor

    Ja chcialam zapytac czy dostane jeszcze kilka pomidorow ekologicznych bo sie zapedzila i wszystkie sprzedalam ? :-(
     
  5. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Postaw w szkolnym ogrodzie item "Nasiona pomidora" - daje 4 sztuki pomidora ekologicznego co 3 godziny
     
    tola666 lubi to.
  6. kasiamoja1

    kasiamoja1 Naśladowca mistrzów

    A
    Bardzo dziękuję - także Chrumci : )
    Czy dobrze rozumiem, że bez dużego koszyka nie ma pnącza ??
     
    agniecha$ i chrumcia91 lubią to.
  7. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    wystaw domek i za 3 godziny masz 4 nasionka bo inaczej nikt ci nie da
     
    BA_Ghost lubi to.
  8. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Tak właśnie, Rząd Cudownego Pnącza jest tylko w największym koszyku.

    Ale chmurki nie są "spersonalizowane", więc itemy z tego eventu nie muszą się na nim znaleźć. :)
     
  9. kasiamoja1

    kasiamoja1 Naśladowca mistrzów

  10. Angelika37

    Angelika37 Aktywny autor

    a skad mam wziac ten item?

    acha mam ten item tylko mam go postawic tam gdzie sadze tego pomidora ekologicznego czy moze byc gdzie indziej?

    czy mozna jakos przyspieszyc dojrzewanie pomidorow w tym domku zeby bylo szybciej niz za 3 godz.?

    Posty połączyłem. Na forum nie piszemy posta pod postem.
    SMOD_Ghost
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 listopada 2016
  11. ania-miyu

    ania-miyu Mieszkaniec forum

    Niektórzy to by chcieli, żeby floreny były darmowe (ba, żeby jeszcze im płacono za ich użycie), codziennie był jakiś super fascynujący event, a gra (farmerska!) nie polegała na obsiewaniu i zbieraniu plonów z pól. Przecież nad grą sprawują pieczę ludzie, którzy muszą na tym zarobić. Gra jest nieopłacalna = nie ma sensu jej ciągnąć. Utrzymanie serwerów, opłacenie pracowników, konserwacji itp kosztuje, a przy okazji trzeba też coś sobie uskrobać, a nie pokryć same koszta.
    Nie chcecie wkładać pieniędzy, to tego nie róbcie. Nikt Wam nie zabierze dostępu do konta. Co najwyżej jakichś itemów nie zdobędziecie, nie dokończycie eventu itp.
    Florki kupuję raz na ruski rok, ale tym razem kupiłam, bo mi się zabawa podoba, a przy okazji moje pieniądze trafią na szczytny cel.


    Pomidorki skończone, kapusta czeka na noc, obecnie pola obrośnięte pięknymi dyniami :)
     
  12. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Item stawiasz tylko w szkolnym ogrodzie (tam gdzie siejemy pomidora ekologicznego).

    Do przyspieszenia możesz użyć wody lub kompostu. Kompost zdobędziesz z koszyka eventowego.
     
  13. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    W tym pasjonującym marszu zrobione 19 -krok po kroczku - 3-ka.
     
    tola666 i dirkpitt lubią to.
  14. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Dżem dobry !

    Da się jakoś bardziej wydajnie ustawić pola ? Mógłby ktoś to przeanalizować ?

    [​IMG]
     
  15. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    To jest najbardziej opłacalne ustawienie pól :) a gdzie jest lisiczka?
    u mnie powolutku dopiero "koniec szkoły"
     
    feniks1414, tola666 oraz juliuszka lubią to.
  16. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Lisiczka poszła do szkoły, bo wszystkie kamyczki już poukładała... :)
     
  17. abask

    abask Komandor forum

    A ja skończyłam pomidory.
    W kapuście mam 5 grządek zrobionych i to by było na tyle. Marnie.

    Juliuszka... A po co Ci ustawiać jak już jesteś po? Odpocznij ;)))
     
    tereska1108, feniks1414 oraz tola666 lubią to.
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przy drugim stawiku ustawiłabym inaczej. zamiast dwóch 1x2 dałabym jedno duże :)
     
    feniks1414 i juliuszka lubią to.
  19. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Też to właśnie widzę, ale roślina już wysiana, więc poczekam jeszcze trochę. Tam lepiej wyjdą dwa duże i jedno malutkie.
    Dziękuję za czujność :)
     
  20. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    odkrytych pól 35/57
    pomidory skończone, kapusta 4/8, dynia 5/8, bakłażan 1/8 i rośnie :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.