Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    kupiłam koszyk z kamykami i tego itemu nie da się postawić na planszy ewentowej, tylko na farmie trzeba :)
     
  2. Feeps

    Feeps Mieszkaniec forum

    Odświeżałaś grę? Jeśli tak to musisz mieć w dekoracjach 2 itemy z tego koszyka za 40 (i postawisz je np. na dekoracyjnym) i pnącze.

    Tak - zresztą po co zajmować sobie miejsce na planszy eventowej nawet jeśli byłaby taka możliwość? I tak daje bonus, który potrzebujemy
     
  3. basia50

    basia50 Czeladnik forum

    witam mam problem niemoge dodac pomidora ,a wtedy bym otrzymala kamyczek,czy ktos tez tak ma?
     
    janekkostuchna i IRENOWO lubią to.
  4. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    a jak wsadzony itm nasiona pomidora to nie ma miejsca
     
  5. Feeps

    Feeps Mieszkaniec forum

    Jeśli zebrałaś te początkowe, które były i masz te pomidory to powinno się dać. Ja problemu nie miałem - akurat wyszło świetnie, że ten jeden się wrzuciło, resztę zasadziło i niczego nie zabrakło :)
     
  6. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    dzięki za pomoc bo już się zamotałam całkiem
     
  7. tosia

    tosia Nadzorca forum

    a dałaś ilość 1 plusikiem:)?
     
    IRENOWO, agniecha$ oraz Feeps lubią to.
  8. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Jaką taktykę obieracie? Ja chyba będę lecieć po roślinach - skończę jedną, zaczynam następną, ale w sumie to nie wiem, jak będzie optymalnie, być może metoda "wszystko po trochu" też nie jest najgorsza, gdyż odblokowujemy w ten sposób sukcesywnie pola, ale ja lubię porządek, więc może ktoś ma swoją taktykę i się podzieli? pisanie typu "pomidory mi rosną i czekam" akurat w tym ewencie nic nie wnosi :)
     
    IRENOWO lubi to.
  9. cytronetka44

    cytronetka44 Czeladnik forum

    a drzewka jak nie było tak i nie ma:(( napisałam do pomocy ale............. jak zwykle zbyli -podobno mam:(( szukalam w ozdobach , drzewach , sprawdałam wszystkie ikonki i niccccccccccccccccccccc resetowałam , odświeżałam ...
     
  10. Feeps

    Feeps Mieszkaniec forum

    Ja po odblokowaniu pierwszego kroku planuję w kolejnym zasadzić nasiona na 4x4, na reszcie nowe rośliny, które odblokuję czyli kapustę ekologiczną. Później analogicznie z dwiema ostatnimi, lepiej według mnie odblokować sobie te kamyki podstawowe niskim nakładem roślin przy pierwszych poziomach niż brać jedną - maksować i tak dalej.
     
    IRENOWO i fg-1 lubią to.
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jeśli o mnie chodzi, to... czekam na pomidory, bo mi rosną... :p
    A zadania będę robić po kolei, najpierw jedna roślinka, potem następna. Szczerze mowiąc nie zastanawiałam się czy to opłacalne, bo pewnie lepiej by było brać najpierw jakieś tam nagrody, potem jakieś tam inne, ale wyszłam z założenia, że jest tak dużo czasu na ten event, że nie powinno być problemu, a tak po kolei robiąc jakoś bardziej "ogarniam" na czym stoję i co już mam, a czego nie :)
     
  12. Feeps

    Feeps Mieszkaniec forum

    Sprawdzasz dekoracje jak jesteś na której łące? Na ozdobnej?
     
    IRENOWO lubi to.
  13. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    do tej pory nie pokazał się zegar, czy u kogoś też tak jest godzina 16,21 dziwne
     
    IRENOWO lubi to.
  14. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    wystarczy odswiezyc:)
     
    IRENOWO lubi to.
  15. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Ja rozsadzam juz po malu kapustke, pomidory moga poczekac- mam weekend w pracy, szesciogodzinne zmiany wiec oplaca mi sie siac dluzsze rosliny. Ogolnie przyjemny event, niewymagajacy :)
     
  16. ygre

    ygre Okazjonalny autor

    Jakie pola ustawiacie, zeby miec max ze zbioru ?
     
  17. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    Za 5 zł byłoby OK.
    Ile się ceni w innych krajach 5 euro czy 19.9 euro ?
     
  18. basia50

    basia50 Czeladnik forum

    dzieki ,jakos mnie zacmilo,
     
  19. Feeps

    Feeps Mieszkaniec forum

    Ja teraz ustawiłem 4x4 nasiona pomidory, 4x4 nasiona kapusty + 1x1 pomidor i 2x 1x1 kapusta.

    Tych pól 4x4 nasion nie zamierzam ruszać - po co mają w inwentarzu leżeć i nie dawać niczego? To będą pola stałe razem z tymi, które jeszcze dojdą czyli nasiona dyń i nasiona bakłażanu. Resztę będę zmieniał małymi polami w zależności od tego na co zbieram.
     
    ygre lubi to.
  20. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    dla mnie to brak słów ..dzieci grają ..i mają kupować koszyczki a nie lepsze jedno kliknięcie i pomagam
     
    0olimpia0 i ania5757 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.