Opinie Użytkownicy pytają, BP odpowiada

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 29 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Z tego co czytałem w Zgaduli to wejście na Forum ma być dwa razy droższe jak miesięczny abonament na grę, a dlaczego - bo i tak wszyscy zamiast orać siedzą na forum :D

    Wreście zzizzie będzie płacić a nie tylko ciągle my :D
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Śliczne streszczenie biuletynu znalazłam przed chwilą na niemieckim forum (oj niezadowoleni ci Niemcy, niezadowoleni - jak nie przymierzając Polacy). Cytuję:

    "Jesteśmy super.
    Jesteście super.

    G&T na Wielkanoc.
    Rafa w lecie.

    Wszystko świetnie.
    Kochajcie nas."

    Koniec cytatu.

    źródło - post #789
     
  3. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    I wszystko jasne........ wiemy tyle że nic nie wiemy......... kaska kaska iiiiii kaska...............................takie wrażenie po przeczytaniu biuletynu-buuuuuuuuuuuuuuuuu
     
    malinarp lubi to.
  4. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Zizka Ty jeno przetłumacz ten niemiecki biuletyn bo może się różni od naszego:p
     
  5. nana290159

    nana290159 Książę forum

    To i ja sie przylacze do tych zachwytow nad biuletynem. O rety, jak jestem zachwycona, chyba sie uszczypne i wroce na ziemie.
     
    malinarp i GoskaK lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam - to samo. W oryginale bardziej daje się wyczuć samozachwyt... ale to już raczej kwestia przekładu.
     
  7. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    xDxDxD To dobrze że nie umiem szprychanego bo może i humor byłby inny a tak mam cały czas banana na papie ;)
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie rozumiem dlaczego taki szum o biuletyn. Przecież zawsze takie były te biuletyny.Widać ,że oczekiwanie na rafę i co do rafy duże. a ja nie spodziewam się żadnych rewelacji.
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dlaczego "szum"...?
    Przecież my się świetnie bawimy xD
    Rzadko się zdarza tyle radości, co przy okazji lektury biuletynu xD
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i radości z tego,że nic konkretnego z tego biuletynu nie wynika :D Jak zwykle zresztą -.-
     
  11. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Pierwsze primo...musze bo sie udusze....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA (krzycze-jakby ktos nie wiedzial)
    Drugie primo...moze ktos mi wytlumaczy ,bo nie rozumie ,czytalam:"blabla blabla blabla bla..bla blabla bla lalabal....."


    widze, ze Blazers cos tlumaczy....

    Trzecie primo..hyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy????? "mnostwo urozmaicen....frajda....nowe mechaniki gry"- gdzie ????

    avewa55 tez to zauwazylam..
    Jakos tak chyba odlecial tym balonikiem lub zamarzl na laweczce (patrz profil na FB)

    Za forum moga kasowac..jestem tu chetniej niz na farmie!!!xD
     
  12. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    Aniu , jak:D mówi zzizzie , my się tu od dłuzszego czasu świetnie sie bawimy tym biuletynem. Jest wesoło a nie tragicznie. Jedyne co szumi to woda rozbijajaca sie o rafę, I jak pieknie szumi . I kolorowo.
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ojej, wiem ,że to zabawa biuletynem w oczekiwaniu na BB i różowiutkie walentynkixD
    Co do rafy... nie mam złudzeń, za długo to trwa i nic wielkiego z tego nie wykluje się.
     
    malinarp i NASTKA.BURAN lubią to.
  14. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    Bo ja nawet zajrzałem na chińskie forum . I tam Biuletyn producenta tak wygladał ...
    製造商公告.
    Cosik jak nasz.:D Wszystko tak jasno i czytelnie
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tomasz-nadmorski,a mogę prosić o przetłumaczenie tego chińskiego słowa,słów,zdania czy nie wiem co to jest ?
     
    malinarp, GoskaK oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    MOD Atena. No własnie Biuletyn producentaxD. Ale co zawiera to chyba też tak trudno dociec jak na naszym
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czyli sam tytuł tematu.W pierwszej chwili pomyślałam,że to cały Biuletyn :eek:;)
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja biuletyn i owszem przeczytałam. Co do rafy to musimy poczekać.Niezbędny jest młyn. Zrozumiałam,że w młynie będziemy mielić zwierzęta ( te na które twórcy nie mają pomysłu co z nimi zrobić w grze) i tym proszkiem karmić ratowane żyjątka na rafie.:oops:
     
  19. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Wujek google mi przetlumaczyl...az sie zdziwilam 製造商公告 = Producenci Ogloszenie...
    wow...
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    To prawda , obecnie to jedyna godna rozrywka , szkoda , że tak rzadko.
    Zamówię prenumeratę u zaprzyjaźnionej Pani z Kiosku.

    Powinien być event biuletynowy.
    Roślina : czcze obietnice. Do wysiania - duuużo.
    Wypadajka : lanie wody. Do zebrania nieograniczona ilość , czym więcej tym lepsze skrzynie (mogę być te z Komiksów , są najciekawsze) z nagrodami.
    Roślinę i wypadajkę mielimy w młynie - 8h jedna sztuka (nowa mechanika).
    W ciągu kwadransa trzeba zebrać 666 PD z Wielkiej Lipy (nowe drzewo , tylko na event , potem znika bezpowrotnie) - urozmaicenia.
    To luźny projekt.