Opinie Użytkownicy pytają, BP odpowiada

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 29 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.

    Pan Varun po raz kolejny uraczył Nas swoim słodkim pierdzeniem.

    Nic tylko ciężko pracują... o tu widać na czym to ma polegać
    [​IMG] [​IMG]

    Panie Varun... dój się sam :mad::mad::mad:
     
  2. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    MOD Atena.......Ok. Przepraszam . Nie miałem zamiaru krzyczeć. Wręcz przeciwnie , po przeczytaniu Biuletynu dech mi zaparło i głos odebrało. xD
    Literki duże mi wyszły chyba z podniecenia. Będę już cichutko sie wypowiadał
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Chcieliśmy info o GT to mamy...ale po co oni chcą tam grzebać? Przecież wszystko grało ostatnim razem?
    Myślę, że już każdy chyba się pozbył złudzeń, że eventy, które CHCĄ gracze pomimo tego, że pan producent SŁUCHA graczy odeszły do lamusa...

    Jak zwykle żadnych konkretów. Rafa odpłynęła w siną dal...za to czekają nas wspaniałe komiksy, ekscytujące ankiety i super, hiper wypaśne wyprzedaże 8)

    Chyba miliony multikont xD

    Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
     
  4. Katana

    Katana Stały bywalec

    Zgadzam się z opiniami moich przedmówców :)

    czy ktoś zauważył że, jak zmienia sie producent czy jak tam to zwał to pojawia się obszerny biuletyn o wyrozumiałość bo trzeba sie zapoznać ze wszystkim, o tym co sie planuje, o pomysłach, o tym że gracz najważniejszy i postanawiają pisać biuletyny, aby poinformować gracza o wszystkim co się dzieje , działo i dziać będzie. Zapowiada się, że biuletyny będą sie pojawiały w jakiś tam ostępach czasowych i jakie tam cuda się będą pojawiały. Potem pojawia się drugi biuletyn, w których coś tam było dyplomatycznego (przecież obiecało się co miesiąc to trzeba było dać) Jednak nadal obszerniejszy jak to pracują nad obietnicami z pierwszego biuletynu . kolejne pojawia się z ogromnym poślizgiem a informacje sa podane takie, że równie dobrze mogło by go nie być w cale nikt by różnicy nie zważył, albo pojawiają się info które nie jest tak obszerne i nie potrzeba było aż tak wiele czasu na napisanie i wtedy czuje się nie dosyt. Bo jak opóźniają biuletyn to ja mam odczucie, że pewnie go dopracowują albo coś innego jeszcze kończą i nas zaskoczą, wiec będzie co poczytać, a potem czuje się jakiś nie dosyt ( może nawet rozczarowanie) Jakby było w terminie to miałabym odczucie :"przecież nie można wymagać aby co miesiąc podawali same konkrety", jednak jak coś się przeciąga to u mnie oczekiwania rosną :)

    Ostatecznie cieszę się, że zdecydowali się dać chociaż takie wzmianki.

    W sumie biuletyn ani ziębi ani grzeje więcej konkretów znajdę u graczy w zgaduli :D

    Jaki by nie był producent to i tak biuletyny takie same :D w tej kwestii nie widzę żadnej różnicy :D No może w tym wypadku widzimy trochę więcej słodzenia samemu sobie jak to do tej pory wszytko super idzie ;)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie gniewam się,ale oddychaj spokojnie wdech wydech xD;)
    A tak poważnie to ja też chciałabym przeczytać tam coś innego,ale już się przyzwyczaiłam że nie zawsze ma się to,co się chce mieć i jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma;)
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    o czym tu dyskutujemy " pan może wszystko" i trzeba się do tego przygotowaćxDxDxD:cry:xDxDxD
     
    malinarp, XanXoni oraz aweva55 lubią to.
  7. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    No dobra............ To ja lubie Ciebie:inlove: xD. A biuletyn przewróciłem na drugą stronę
     
    malinarp i NASTKA.BURAN lubią to.
  8. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    No cóż, trzeba się pogodzić z faktem, że biuletyn jest ... dziwnyo_O Nawet jakby dziwniejszy niż zwykleo_O
    Nic to, dramatu tego powodu robić nie będę, choć miałam nadzieję, że rafa się jednak skonkretyzuje. Na wyspie nie bardzo już mam co odkrywać, tak więc złote banany będą sobie czekać na jakąś tam odległą, świetlaną przyszłość.
    Gry rzucać nie planuję, rzuciłam już w tym tygodniu jedną, limit porzuceń na jakiś czas wyczerpanyxD
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    I wzajemnie :) Ja jednak wierzę,że jeszcze się doczekamy fajnych rzeczy w tej grze,żeby tylko naszych zapasów w stodole wystarczyło jak będziemy się chcieli do nich dobrać(Rafę mam na myśli) .Widzę,że wszyscy tak na nią czekają,a ja szczerze mówiąc już się boję:eek:
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Umiejętność robienia dobrej miny do złej gry jest bardzo cenna.
    Chylę czoła i wyrażam uznanie...
    ... oraz współczucie dla wszystkich osób kojarzonych z centralą.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A wcale nie robię dobrej miny,w tej chwili mój uśmiech jest lekko skrzywiony,ale jestem optymistką i proszę mi tutaj nie zaprzepaszczać moich nadziei:p
     
    malinarp i NASTKA.BURAN lubią to.
  12. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A ostatnio pisałem parę razy że Pan McKwacz albo się już pakuje, ale zaraz będzie się pakował, to nikt nie wierzył :D

    Było to oczywiste, jego nachalne wciskanie nam wszystkiego za realną gotówkę, przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego, my jeśli mamy, to wydamy nasze kochane złote złotóweczki ale na rzeczy które nas naprawdę cieszą a przede wszystkim intersują.

    Wciskanie na siłę różnych niepotrzebnych nam dynksów za FL, bardziej doprowadzało nas do wściekłości niż dydawania ojro.

    Rafa miała być wprowdzona na samiuteńkim początku nowego tego roku, a teraz się okazuje że trzeba przez parę miesięcy akualizować młyna, potem połroczna aktualizacja zbiornika z qpą i wodą itd itp :D

    I tak się zastanawiam co będzie pierwsze, czy misja NASA z Kosmonautami dotrze pierwsza na Marsa, czy może jednak Rafa dostanie super szwungu i będzie pierwsza :D
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lutego 2015
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ Modko szanowna, jestem jak najdalsza od zaprzepaszczania ;)
    Po prostu masowy zachwyt, jakim gracze reagują na treść najnowszego biuletynu, stawia osoby kojarzone z władzą w dość niezręcznej sytuacji... tylko o to mi chodziło 8)
     
  14. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    Rafa koralowa powstaje z organizmów rafotwórczych, a własciwie ze szkieletów tych organizmów. Obyśmy my gracze nie posłużyli za surowiec ....... w oczekiwaniu na ta rafęxD
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Uuuuuffff trochę mi ulżyło i będę sobie marzyła dalej :)
    A co do Graczy,to ja ponad 4 lata jestem zapaloną farmerką,różnie przez ten czas bywało i bywa,ale pomimo wszystkich wzlotów i upadków nadal gram,loguję się do gry codziennie i szczerze mówiąc nie jest tak źle,chociaż mam nadzieję że będzie lepiej:)
     
    malinarp i zzizzie lubią to.
  16. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Dlaczego tak napisałaś ? Ja jestem bardzo zadowolony z biuletynu p.Varun tym razem choć prawdę napisał
    Szkoda że nie streścił to w jednym zdaniu tylko się rozwinął
    Ja napisałbym tak
    Przepraszam to nie gra w której czuję się producentem tylko wyłudzaczem "mamony " lecz i to nie wychodzi Mi za dobrze więc zapomnijcie o rozwoju gry w kierunku którym byście chcieli
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Zapasów w stodołach starczy, starczy, obawiawiam się żeby tylko nas starczyło, bo zanim wprowadzą Rafę, to nie będzie komu jej ratować :D
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja mam nadzieję,że mnie będzie stać na logowanie do gry -.- bo jeśli wszystko oparte na kasie realnej będzie,to niestety,ale tylko forum mi zostanie -.-
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Jeżeli za zalogowanie każą kiedyś płacić to i na forum za darmo raczej nie wejdziemy :D
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lutego 2015
    malinarp, Dorota1020 oraz 0olimpia0 lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Damy radę,od lat narzekamy(bo i czasami powody mamy-to fakt),ale jesteśmy i gramy:)
    No widzisz Gosia logowanie jest bezpłatne,to jeszcze nie jest tak źlexD;)
    A tak poważnie,to pamiętam jak kiedyś już baliśmy się,że będzie trzeba jakiś abonament wykupić żeby móc się do gry zalogować,na szczęście te obawy minęły,nic takiego nam nie zaserwowali i niech tak zostanie,bo mimo wszystko ja bardzo lubię grę,no i być tu i pisać z Wami na forum :)
     
    malinarp i dotikampo lubią to.