Opinie Użytkownicy pytają, BP odpowiada

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 29 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nie mieszczące się w temacie tego wątku usunęłam.

    -superbaba- z tego typu pytaniami zapraszam do działu Pomoc: >>Pytania ogólne.
     
  2. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    czy w najbliższym czasie są planowane nowe przedmioty w świątyni małp? mam dużo złotych bananów, a wszystkie pola już odkryte :)
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  4. wbgosia

    wbgosia Moguł forum

    dlaczego sa 2 eventy naraz?jutro 1 na bahamie i obecny do piatku?
     
    Andrzej_Kubata21, Anhedrea oraz abc2016 lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No cóż, twórcy gry mają taką koncepcję organizowania nam rozrywki... Mamy świadomość, że gracze mogą się czuć zmęczeni natłokiem wydarzeń i Wasze stanowisko jest systematycznie przedstawiane.
    Swoją opinię na ten temat możesz wyrazić w wątku eventowym >>KLIK<<
     
    tigre i Andrzej_Kubata21 lubią to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To chyba wątek Użytkownicy pytają, BP odpowiada.

    Powyższa odpowiedź MOD_Marion wskazuje, że nie firma BP odpowiada, a mod.

    Tak wiec proszę pytania przekazać do BP:

    Dlaczego nie ma przerw między eventami ?
    Dlaczego na jednej części eventy siewne zazębiają się?

    Jak gracze mogą robić misje w spółdzielni, jak nie mają gdzie i kiedy siać do nich?

    Na razie tyle mam pytań do firmy BP, Następne później.
     
  7. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    MOD_Marion odpowiedziała Ci zgodnie z prawdą. Uwierz mi, że opinię na temat eventów (ich częstotliwości i niezadowolenia Graczy z tego powodu) przesyłamy co tydzień. O tym decyduje producent gry, może w końcu zrozumie, bądź też nie. Odpowiedzi co do tego nie otrzymujemy, ale obiecujemy nadal "truć ile wlezie", chociaż tyle możemy ;)
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dziękuję za odpowiedź czynników wyższych :)

    Proponuję połączyć się z liderami innych krajów ( straszne skojarzenie) i wystosować odpowiednie postulaty.
     
  9. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Łączymy się każdego dnia. To chyba pozostaje nam tylko jechać pod siedzibę z wielkim sztandarem, chociaż nie wiem czy to też coś da :sleepy:
     
  10. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    oooooooooo już takiego TL mieliśmy niedawno co też nic nie mógł xD

    Pytanie oczywiście jest :cry:
    kiedy znów będą jakieś wiadomości od producenta czyt . jak widzi dalsze losy gry lub kiedy gra padnie ?
     
  11. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Kurczaki... ależ masz czarne poczucie humoru. Prawie uwierzyłam, że Ty tak na poważnie :p
    Miłego dnia!
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    witam, mam kokon neonowego motyla, stoi na wybiegu dla zwierząt domowych, po najechaniu na niego wyświetla jedynie że się z niego dostanie 6200 PD a nie ma info o dodatkowym 5% więcej pd z zagród przez godzinę

    podobnie jest z innymi itemami na wybiegu, wronie drzewo wyświetla jedynie czas do kolejnej aktywacji a brak danych o dodatkowym bonusie(+5% PD przez 15 minut co 12h)

    czy można by zmienić aby itemy dające dodatkowy bonus, wyświetlały ten bonus po najechaniu na dany item?
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    usiamik46 lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czy w związku z tym;
    ''Zdecydowaliśmy jednak, iż wszyscy nasi użytkownicy powinni być traktowani równo.''
    BP planuje zmianę nagród w postaci TS-ów na konkretne inne nagrody w eventach?

    i

    wprowadzenie takich eventów gdzie będą tylko takie /ts/ nagrody, żeby gracz sam mógł
    zdecydować czy mu to odpowiada i czy robić taki event.
    Na razie jest to uszczęśliwianie na siłę "kotem w worku"-nie zrobisz jednej części reszty też nie.
    W/g mnie Ts jako nagroda jest przykładem nierównego traktowania użytkowników w tej grze.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2019
    magdalena i tereska1108 lubią to.
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    2 miesiące temu skończyły się dożynki i nadal nie wiadomo, jak będą wyglądały kolejne i czy w ogóle będą.
    Kiedy doczekamy się ogłoszenia w tej sprawie?
    Chciałabym przypomnieć, że większość startujących przygotowuje się do tego wydarzenia przez cały rok. Im szybciej ewentualne zmiany będą nam zakomunikowane, tym lepiej dla wszystkich zainteresowanych.
    Dziękuję.
     
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Drogie BP-.-, mam pytanie odnośnie koła fortuny.
    Czy zamierzacie zrobić coś z częstotliwością pojawiania się na kole i szczególnie częstego trafiania Punktu zbioru piór I: żółtego? Może zamienicie to pole na kole fortuny na rzecz częstszego pojawiania się chociażby bonusu +1 do stodoły (ostatnio pojawia się niezmiernie rzadko:()?
     
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Popieram w całej rozciągłości! Mam tego badziewia 175 sztuk, słownie: sto siedemdziesiąt pięć sztuk. I szlag mnie trafia gdy widzę tą bzdurną zagrodę na kole (zarówno zwykłym jak i imprezowym). Już kiedyś poruszałem ten temat, ale jak widzę bezskutecznie. Ludzie w centrali - ogarnijcie się , póki nie będzie za późno. Powinienem użyć mocniejszych i dosadniejszych słów, ale od razu byłoby [ciach] i ban. Więc na razie dyplomatycznie. Proszę przekazać do BP żądanie płynące z Polski - dość Punktu zbioru piór żółtego na kole fortuny.
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    KrysQ - Twój post usunęłam, ponieważ nie jest to wątek dyskusyjny. Tutaj zadajemy pytania do producenta gry. Do rozmów na temat Farmerskiego koła fortuny zapraszam TUTAJ.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. jakleci.magdalena233

    jakleci.magdalena233 Okazjonalny autor

    ja to bym chciała żeby eventy nie rozpoczynały się w środku tygonia :/ raczej od pn czy niedzieli. Przez to rzadko mogę jakikolwiek ukończyć więc najczęściej nie zaczynam nawet, albo tylko zacznę.... :(
     
    krasnoludek10 lubi to.