Ułóż zdanie z rozsypanki wyrazowej

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika NASTKA.BURAN, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alairë

    Alairë Generał forum

    Gdy kot wejdzie na wysokie drzewo i nie może sam zejść - dobrze, że można zadzwonić po straż pożarną, która przy pomocy drabiny ściągnie nieszczęśnika na dół.

    Wakacje, pociąg, upał, ciężki plecak
     
  2. Kasia.Lis

    Kasia.Lis Okazjonalny autor

    Uwielbiam wakacje, jazdę pociągiem nawet gdy jest upał i wędrówki po górach z ciężkim plecakiem wypchanym po brzegi.
    Dziewczyna, taniec, stado wron, chmury....xD
     
    adikamila i dantic3 lubią to.
  3. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Dziewczyna ze stadem wron w chmurach tańczyła taniec.xD

    Odpoczynek, plaża, rzeka, piknik, jedzenie, rodzina.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2015
    adikamila i dantic3 lubią to.
  4. Wredotka

    Wredotka Zaawansowany

    Odpoczynek, plaża, rzeka, piknik, jedzenie, rodzina.
    Są tacy co twierdzą, że odpoczynek to leżenie na plaży, lub piknik nad rzeką z rodzina i górą jedzenia, a dla mnie to koszmar na jawie.
    arbuz, winogrona, leżak, pies, rzeka, rybak


    *
    co to jest: "tańczyła taniec zwany w chmurach stado wron"

    PS. dopisałam rzekę
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2015
    dantic3 lubi to.
  5. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Zapomniałaś o "rzeka". ;)
    Edytowałam. ;)
     
    elzbieta1 lubi to.
  6. mikolajka58

    mikolajka58 Forum Pro

    Pies rybaka nad rzeka lowil ryby na soczyste winogrona i a rybak na lezaku zajadal slodki arbuz


    autobus mrowisko szczudla gazeta grzyby flamaster
     
    elzbieta1, mariogr2014 oraz dantic3 lubią to.
  7. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    znalazlem gazete w ktorej zakreslono flamastrem opowiesc o tym jak autobus wiozacy ludzi na grzyby wpadl w mrowisko a ofiarni ratownicy na szczudlach podchodzili na miejsce wypadku.

    powietrze samolot grzyby wedka
     
    Wredotka lubi to.
  8. 12patrycja0121

    12patrycja0121 Okazjonalny autor

    pojechałam z tatą na ryby gdy tata wyciągał wędkę ja patrzyłam na szybujący samolot jezior w , którym łowiliśmy było blisko lasu więc gdy tata przygotowywał

    rzeczy ja zbierałam grzyby ale przeszkodził nam deszcz lecz gdy przestało padać powietrze było jeszcze lepszę





    chmura maliny morze ciepło
     
    mariogr2014 lubi to.
  9. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Nad morzem nie było w tym roku ciepło i cały czas na niebie wisiały deszczowe chmury, toteż zamiast chodzić na plażę woleliśmy zrywać maliny na naszej przydomowej działce.


    wiadomość, złoto, samochód, jesień
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziś rano dostałem jakże ekscytującą wiadomość, że w trakcie jesieni - pod koniec sierpnia, na początku września tego roku, podczas jazdy srebrnym samochodem, mój pradziadek znalazł (niestety przybrudzone na przestrzeni wieków) złoto w Wielkim Kanionie i poczuł się jak w niebieo_O;):p:):D


    Beethoven, algorytm, symfonia, Euklides
     
    elzbieta1 i Mirka lubią to.
  11. Mirka

    Mirka Baron forum

    Usiadłam przed telewizorem... z głośników leciała V symfonia Ludwiga Van Beethovena... :music:nie mogłam się jednak skupić... przed oczami migotał mi jakiś algorytm Euklidesa... co to jest?... z czym to się je... Eureka... jestem oświecona... chyba... o_O :D



    wierzba, głos, mgła, żołnierz...
     
    elzbieta1, NASTKA.BURAN oraz Wredotka lubią to.
  12. Żołnierz słysząc głos we mgle szedł za nim aż wpadł na wierzbę :)

    kino, kawa, bilet, lustro, deszcz
     
    elzbieta1 lubi to.
  13. efektmotyla1

    efektmotyla1 Ambasador forum

    Po udanym seansie w kinie ( na który zawczasu kupiłam bilet po przystępnej cenie) , udałam się na kawę w pobliskiej knajpie . Przejrzałam się w lustrze- wszak trzeba dobrze wyglądać. Niestety niebawem zaczął padać deszcz .


    śledź, kanapa, serial, landrynka
     
    elzbieta1 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Siedząc na kanapie, jadłem śledzie z landrynkami (a fuj!) i oglądając swój ulubiony serial (a wiele takowych mam) rozmyślałem, kim chcę być w przyszłości i w związku z tym na jakie studia pójść.

    Pies, ściana, fasolka, zabawa, głód
     
    Ostatnie edytowanie: 30 lipca 2017
    elzbieta1, Wredotka oraz grzeaga lubią to.
  15. efektmotyla1

    efektmotyla1 Ambasador forum

    Pies jak to pies lubi wpatrywać się w ścianę . Na szczęście kiedy gotuję fasolkę , skory jest do zabawy. Zastanawiam się ... Czy można fasolką zaspokoić psi głód?


    parasolka, słońce, sukienka, wiatr, kino
     
  16. grzeaga

    grzeaga Ambasador forum

    W letniej sukience poszłam z przyjaciółkami do kina, wiatr rozwiewał mi włosy. Moja nowa parasolka przydała się po wyjściu z kina bo słoneczko zaszło i padał kapuśniaczek:)

    ogród, drzewa, klejmordki, kreda, czekolada
     
  17. efektmotyla1

    efektmotyla1 Ambasador forum

    Lubię spotkania w ogrodzie . Szum drzew działa kojąco , niestety Marzena zawsze częstuje klejmordkami rodem z Chin , które smakują jak kreda. Do prawdy , choć raz mogłaby je zamienić na mleczną czekoladę .


    południe, wampir, sok malinowy , krawat , tramwaj
     
    elzbieta1, Wredotka oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W południe wyszedłem w krawacie na spotkanie biznesowe, niestety zwiał mi tramwaj i wylał się cały sok malinowy, który miałem dostarczyć wujkowi do sklepu a jako, że czasu było coraz mniej, zadzwoniłem po kumpla (wampira, bo na Halloween przebrał się za niego a jego strój miał moc latania, wyjął go świeżo z pralki i w trymiga wysuszył) i przeleciałem na nim - szef był wielce zszokowany moim wejściem smoka.

    duch, grill, śmierć, aktor, piosenka, pies, kot, zabawa, cebula, osa
     
    elzbieta1 i efektmotyla1 lubią to.
  19. Wredotka

    Wredotka Zaawansowany

    duch, grill, śmierć, aktor, piosenka, pies, kot, zabawa, cebula, osa
    Zgodnie z obowiązującym duchem tradycyjnego grilla, zwęgliłam mięsko i spaliłam cebulę, pies z kotem zwiały na widok miski....to efekt popisu mojego druha aktora i jego smętnej piosenki....bo swojej winy tu nie widzę, choć latała mi osa koło nosa.

    Na śmierć zapomniałam, że była to świetna zabawa

    szpak, ławka, klucz, torebka, parasol

    Brakowało jednego słowa, tak więc aby nie usuwać całego posta, pozwoliłam sobie dopisać, dopisałam jeszcze zdanie z dwoma brakującymi słowami.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 grudnia 2017
    elzbieta1 lubi to.
  20. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Szpak przeleciał nad ławką Kasi, chlapnął kupą aż jej klucze z torebki wypadły machnęła parasolem, ale zwiał/

    cukierki, krzesło, skarpeta, stół,kot