Ogłoszenie Tymczasowe usunięcie zleceń z Domku farmerskiego

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - gra' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Eviana

  Eviana Team Leader Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy,​

  Uprzejmie informujemy, że z Domku Farmerskiego tymczasowo zostaną usunięte farmerskie zlecenia. Nastąpi to 2 października 2019 r. około godziny 14:00.
  Każdy kto zaloguje się do gry w okresie, w którym kącik zleceń nie będzie dostępny, otrzyma niewielki upominek. Będzie można go odebrać raz za pośrednictwem newsów w grze i będzie zawierać:

  1 x naklejka
  3600 PD x poziom farmy
  1000 SG x poziom farmy
  1000 TPD z Poziom Bahamaramy
  1 x Skrzynia z farmerskim wyposażeniem II

  Ponadto z gry zostaną usunięte runy powiązane ze zleceniami zarówno na Drzewie Mądrości jak i w Świątyni Małp. W zamian za to każdy gracz, który odkrywał te runy otrzyma zwrot odpowiedniej liczby gwiazdek i złotych bananów. Zwrot zostanie przeprowadzony za pomocą skryptu, o którego uruchomieniu powiadomimy w oddzielnym ogłoszeniu. Zwrot gwiazdek i bananów rozpocznie się 2 października, kiedy zlecenia zostaną czasowo usunięte i dostęp do odblokowanych klientów nie będzie potrzebny. Runy powrócą, gdy funkcja ponownie pojawi się w grze.

  Zespół Farmeramy pracuje obecnie nie tylko nad przygotowaniem gry na przyszłość, a jest to projekt, w który wszyscy od dłuższego czasu wkładamy dużo wysiłku. Planujemy także wprowadzenie nowych elementów, tak aby zwiększyć różnorodność Farmeramy, a nie ograniczać się tylko do eventów i wyprzedaży.
  Aktualnie pracujemy nad nową ekscytującą funkcją w grze, która zostanie wprowadzona w przyszłym miesiącu. Zlecenia farmerskie będą częścią tego projektu, dlatego musimy tymczasowo usunąć istniejące zlecenia. Mamy nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję. Mamy również nadzieję, że zgadzacie się z tym, że ostatnimi czasy kącik zleceń był nieco zapomniany, mimo tego, że jest to funkcja, która mogłaby zapewnić dodatkowe korzyści.
  Jak zwykle warto śledzić ogłoszenia na forum, bo tu znajdziecie informacje, gdy tylko będziemy mogli podać wszystkie szczegóły dotyczące zmian w kąciku zleceń oraz nowej funkcji - więc bądź na bieżąco.
  Cały zespół Farmerama oczekuje, że spędzimy razem wiele kolejnych lat i jesteśmy wdzięczni za stałe wsparcie i zaufanie.

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zrozumienie i stałe wsparcie,

  [​IMG]

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
 2. Eviana

  Eviana Team Leader Team Farmerama PL

  Witajcie Farmerzy,

  Otrzymaliśmy informację, że tymczasowe usunięcie zleceń z Domku farmerskiego, nastąpi nieco wcześniej niż pierwotnie planowano. Aktualizacja, w ramach której zlecenia znikną z gry, nastąpi już jutro – 01.10.2019 r. ok godziny 16:00.
  Mniej więcej w tym samym czasie w newsach w grze pojawi się możliwość odebrania rekompensaty za niedostępność zleceń.
  Także jutro rozpoczną działanie skrypty, których zadaniem będzie zwrot gwiazdek i złotych bananów wykorzystanych do wykupienia run na Drzewie Mądrości i w Świątyni Małp, związanych ze zleceniami. O terminie zakończenia działania skryptu, poinformujemy w oddzielnym ogłoszeniu.
  Tak jak już wcześniej podawaliśmy, zlecenia wkrótce powrócą, jednak dokładny termin i wszystkie szczegóły związane z powrotem zleceń nie są jeszcze znane. Także śledźcie oficjalne ogłoszenia na forum, w których podamy te informacje tak szybko jak tylko będą one dostępne.

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  cyfrzakk, Honorat. oraz aleksandra lubią to.
 3. BA_Rock

  BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

  Witajcie Farmerzy,

  Otrzymaliśmy informację, że skrypt, o którym pisaliśmy we wcześniejszym ogłoszeniu, zakończył już swoje działanie. Gwiazdki i złote banany powinny zostać prawidłowo dopisane do kont wszystkich graczy, którzy w przeszłości wykupowali runy związane ze zleceniami w domku farmerskim.

  Dziękujemy za cierpliwość i pozdrawiamy,​

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.