Tym razem do Pana Wojchilli

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika QQRYQ333, 3 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Dostępność gry (Przeniesienie obowiązków wynikających z umowy)

    Pytanie: Co oznacza stwierdzenie, że jestem automatycznie związany postanowieniami Ogólnych Warunkach Handlowych po ukończeniu 18 roku życia?
    Odpowiedź: Od początku obowiązywała reguła mówiąca, że osoby w wieku od 13 do 18 lat mogą grać w nasze gry wyłącznie za zgodą swoich prawnych opiekunów (np. rodziców).

    Jedyną wprowadzoną zmianą jest wyraźne stwierdzenie, że po osiągnięciu przez osobę 18-tego roku życia, prawa i obowiązki wynikające z Ogólnych Warunkach Handlowych przechodzą z osoby opiekuna na użytkownika.

    Jeżeli użytkownik nie ukończył 18 roku życia, który w większości krajów oznacza uzyskanie pełnoletności, osoba będąca jej prawnym opiekunem musi wyrazić zgodę na granie w nasze gry. Kiedy użytkownik kończy 18 lat, kontynuując grę, zgadza się automatycznie na nasze Ogólne Warunki Handlowe.

    Proszę Mi wytłumaczyć na chłopa skąd to wiecie że moja córka która ma 10 lat nie rejestruje się np. w grze bez mojej wiedzy
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Nie jestem Panem Wojchillą, ale postaram Ci się udzielić jak najlepszej odpowiedzi. :) Niestety nie wiemy takich rzeczy, ale gorąco wierzymy w to, że każdy rodzic niezwykle żywo interesuje się tym co jego pociecha robi w internecie i jakie strony w nim przegląda, do jakich ma dostęp itd. Podczas rejestracji do gry każdy gracz podaje też swoją datę urodzenia, nie mamy jednak wpływu na to czy ktoś poda prawdziwe dane czy też nie. :)
     
    BA_Musa, TL_Mouse oraz BA_Czerwona lubią to.
  3. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    SMOD_Chris patrz na mojego avka -nie jesteś jednak ICM_Wojchilla i więcej powiem Tobie że to nie Ty pisałeś te bzdury więc dziwię się Tobie że ośmieliłeś się odpowiedzieć na nie będąc wywołanym do tablicy ale OKxDxDxD
    Czekam nadal jednak na odpowiedź Wodza xD

    PS> SMOD_Chris jak już tak się wyrywasz to mam pytanie w następnym wątku - już zakładam (ten sam dział )
     
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Drogi Autorze a dlaczegóż to sądzisz że to nie ja pisałem? Tak się składa, że zaglądam właśnie na forum, więc zajrzałem i tutaj. ;)Oczywiście przekażemy Wojchilli Twoje uwagi i jeśli będzie chciał jeszcze dodać cokolwiek do tego co już zostało przeze mnie w tej sprawie napisane, to z pewnością to zrobi. :)

    Póki co wątek jednak zamykam, proszę oczekuj cierpliwie na odpowiedź. :)

    Poza tym warunki panujące w grze nie uległy żadnej zmianie odkąd byłeś członkiem ekipy, a jesteś przecież graczem o ogromnej wiedzy jeśli chodzi o grę i działanie forum. :)

    P.S. Sądziłem dotąd że masz syna, a nie córkę. Czyżby się coś zmieniło? :p

    Miłego wieczoru życzę. :)
     
  5. WojchillA

    WojchillA Guest

    Hej QQRYQ333,

    nie ma znaczenia czy BP wie czy Twoje dziecko jest pełnoletnie czy nie i czy gra w gry z Twoją zgodą czy nie. Faktem jest, że jesteś za nie odpowiedzialny i w przypadku jakichkolwiek sporów prawnych, Ty, będąc jego prawnym opiekunem, odpowiadasz za jego czyny (nawet jeśli o nich nie wiedziałeś) .

    Mam do Ciebie małą prośbę: popraw proszę ton Twoich wypowiedzi pisanie do kogokolwiek, że się "ośmielił" odpowiedzieć jest słabe - nawet jeśli miał to być żart i Ci nie wyszedł...

    Pozdrawiam

    WojchillA
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.