Twórczość pozarolnicza

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika _KUBA2004_, 18 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kami

    Kami Ambasador forum

    Ale ładna! Jeszcze nie widziałam takiego wykonu. Super!

    WH - i słusznie, że się chwalisz! Dla mnie to już jest dzieło sztuki :inlove::inlove::inlove: Na razie co prawda dzieło w powijakach, bo nie jest ukończone, ale już widać, że powstanie piękny obraz. Podziwiam każdego, kto posiada talent w paluszkach i zazdroszczę przy okazji, ponieważ sama umiejętności żadnych nie posiadam o cierpliwości (a raczej jej braku) nie wspomnę :( ;)
     
    babula40, _KUBA2004_ oraz ells.w87 lubią to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ty też masz umiejętności, które wielu na tym forum podziwia :inlove:
    dziękuję :)
    ciekawa jestem jak tam maski weneckie Twojej koleżanki ;)
     
    babula40 i _KUBA2004_ lubią to.
  3. Kami

    Kami Ambasador forum

    Prace postępują :D:D Gdy do nich zajrzę, to pokażę ile już ma wyszyte. Powiem tylko, że mąż jej zapowiedział, że albo igła i nitka, albo on xDxDxDxD Ale na szczęście on ma swoje psy (mają hodowlę), więc równowaga w zainteresowaniach musi być i jest :)
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Czekam z niecierpliwością Kami :)
     
    =kalina= lubi to.
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    U Nałogów dodałam pomarańczową bransoletkę, tu wrzucam kolczyki w odcieniach czerwieni i różu.
    Wiosna w końcu się zbliża :D

    [​IMG]
     
  6. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    =kalina=, prześliczne kolczyki! - radosne, wiosenne :)

    Ja póki co nie mam twórczych nowinek, którymi mogłabym się z Wami podzielić. Wciąż pracuję nad szydełkowym bieżnikiem, a że gabarytowo jest dość spory, to i praca idzie dość mozolnie. :) Niemniej jednak, mam nadzieję, że do świąt uda mi się go dokończyć. :)
     
    babula40 lubi to.
  7. babula40

    babula40 Komandor forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Przedstawiam jajeczka koralikowe mojej Kasi :) jakość fotek kiepska ,bo taki telefon :(
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Jaja wystrzałowe xD
    Mnie się najbardziej podoba to fioletowo-czarne :inlove:

    Babulu na poprzedniej stronie jest moja dłubaninka ;)jeśli chcesz zobaczyć :music:
     
    babula40 lubi to.
  9. babula40

    babula40 Komandor forum

    Małgosiu , gratuluję .Pisałaś kiedyś ,że to pierwsza praca ,brawo !!! Ja osobiście dałabym delikatniejszą kanwę ,no ale wtedy efekt zupełnie inny będzie ,pokaż może oryginał :)
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    pierwsza po dłuuugiej przerwie ;)kanwa jest standardowa "14" tylko w tym świetle tak grubo wygląda

    [​IMG]
    to jest oryginał:)
     
    SMOD_Wadera*, babula40 oraz MOD_Dotti lubią to.
  11. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Babulu - przepiękne są te koralikowe jajeczka :inlove: Aż człowiek czuje, że Wielkanoc się zbliża. :)
    WH - haft z tego co widzę wiernie odzwierciedla oryginał - super :)
    A ja dzisiaj troszkę bieżnika dorobiłam :D Bo aż mi głupio, że Wy ciągle coś tworzycie, a ja stoję w miejscu. :D
     
    babula40 i WhateverHappenes lubią to.
  12. babula40

    babula40 Komandor forum


    Małgoś i sama rozrysowałaś schemat ? motyw ciekawy :)
    Doti
    ,śliczne dzięki za ciepłe słowa ,Kasia happy xD
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    nie, nie dałabym rady-tam jest 30 kolorów ;)
    korzystam z programu abakan:) wersję demo można mieć za darmo z internetu
     
  14. babula40

    babula40 Komandor forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Dzieło wspólne -Kasiowe i moje :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2015
  15. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam :)
    Przepiękne jajeczka ,wszystkie bardzo mi się podobają :)ale najbardziej mi się spodobały te koralikowe są prześliczne :) Gratuluję talentu .
    Ja niedługo swoje karczochowe powklejam , narazie mam materiały tylko teraz znaleźć czas na ich zrobienie :)
     
    morellaa i babula40 lubią to.
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Wykonanie jajka koralikowego to 5 godzin . Tak więc efekt nieziemski ale ogrom czasu i pracy wymaga .
    Dzięki za miłe słowa :)
     
    _KUBA2004_ lubi to.
  17. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Babulu - nie mogę się napatrzeć na te Wasze wspólne pisaneczki - są przepiękne! :inlove:
    Gratuluję cierpliwości, bo zrobienie takich cudeniek to multum włożonego czasu i pracy :) Ale efekt jest tego wart w 100%! :)
     
    babula40 i _KUBA2004_ lubią to.
  18. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    No efekt jest super :) a 5 h to i tak mało na taki efekt to i bym cały dzień siedziała aby takie cudeńka porobić :) ja wczoraj zrobiłam pierwsze jajko.....można powiedzieć jajo hahaha kupiłam jajo styropianowe ma 15,5 cm siedziałam nad nim 6 h ale zrobiłam wyszło mi na nie 16 metrów tasiemki i wbiłam w nie ponad 600 szpilek ,do teraz mnie paluchy bolą xD:oops:
    ale powklejam fotki jak zrobie pozostałe , a zostały jeszcze 3 jajka 12 cm i dwa 10 cm z tymi już nie bedzie tak ciężko :) Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i czekam na następne cudności do podziwiania .
     
    morellaa i MOD_Dotti lubią to.
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Wklejajcie farmerzy :Dswoje dzieła

    Ja miałam w planie nauczyć się robić jajka ale na razie nie będę się rozdrabniać i skupiam się na wyszywaniu;)
     
    _KUBA2004_ lubi to.
  20. abask

    abask Komandor forum

    Łubianki są zdobione metodą decu a co za tym idzie są to wzory z serwetek ;))

    Piękne biżuterie i inne ozdoby dziewczyny. :):)
     
    myszulka lubi to.