Twórczość pozarolnicza

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika _KUBA2004_, 18 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Nie no genialne:D W porównaniu z moimi to dzieło sztuki:p
    Będę musiała się zaopatrzyć w więcej ozdóbek i kolorowych wełenek bo aktualnie mam jedną białą i dodaje w sumie kolorowe guziki:)
     
    babula40 lubi to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    możesz też dodawać kolorowe wstążki -jako np. plecionkę

    Dotti dla mnie najgorsze w takich szydełkowych serwetkach jest konieczność ich prasowania :wuerg:
     
  3. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Będę musiała coś pomyśleć:)
     
  4. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Karpiczka - zawsze można też wrobić jakiś element wełenką w innym kolorze - na drutach wychodzi to super. :) Ja do ozdabiania moich używam głównie fragmentów koronek, koralików, guziczków i gotowcych ozdób pasmanteryjnych (kwiatki, wstążeczki itp.). :)

    WhateverHappenes - też nie lubię ich prasować xD Za to kiedy leżą już uprasowane na stole tudzież komodzie stwierdzam, że dla takiego widoku jestem w stanie znieść nawet tę przykrą, mozolną czynność. :D
     
  5. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    No właśnie jeśli chodzi o wrabianie to nie umiem. Umiem robić jednokolorowe dlatego chociaż takie koronki bym przyszywała czy koraliki to już jakaś większa ozdoba by była niż sam guzik:) Ale będę sie szkolić w robieniu na drutach różnych wzorków jak zakupię więcej wełny, bo to co mam to jakieś resztki z tego co mama miała za młodu:)
     
  6. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Na drutach też niestety nie dziergam tak dobrze, jak bym chciała - mistrzem w tej dziedzinie w moim domu jest moja mama. :) Ale jeśli chodzi o wrabianie, to myślę, że np. na youtube z pewnością znalazłby się jakiś filmik, w którym ktoś pokazuje jak się do tego zabrać. :) Ja wrobić co nieco umiem, ale z wytłumaczeniem tego miałabym pewnie spory kłopot :(
    Trzymam więc kciuki za naukę kolejnych wzorów i oczywiście z chęcią zobaczę postępy w postaci nowych prac. :)
     
  7. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    No właśnie będę poszukiwać filmików i się douczać:D Jak będę miała coś nowego zrobionego a jestem w trakcie robienia takiego pokrowczyka dla znajomej to wstawię zdjęcia jak to wyszło:)
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum



    tam jest cała seria samouczków :)
     
  9. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja znalazłam akurat innej osoby:) Ale widzę że ten jest lepszy:)
     
  10. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Zgodnie z wcześniejszą obietnicą prezentuję skończony właśnie (i póki co nieukrochmalony xD) szydełkowy bieżniczek. :)

    [​IMG]
     
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ładny:)to też nic tylko krochmalić.......
     
    _KUBA2004_ i MOD_Dotti lubią to.
  12. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

     
    morellaa lubi to.
  13. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

     
  14. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    piękne te Wasze efekty działalności pozarolniczej, ja też czasem coś zrobię, zależnie od nastroju :p

    albo biżuteria

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    albo ozdoby świąteczne

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to ostatnie jajko jest przepiękne :) takie eleganckie

    kolczyki też dopracowane i widać, że projekt został dokładnie przemyślany
     
    babula40 lubi to.
  16. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    ;):oops::)
    Witam:) Kolczyki drugie z góry (czarne) są odlotowe. Jeśli można, to podeślij mi proszę na adres Farmerama BP haha:):) Pozdrawiam:)

     
  17. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    To ja też nieśmiało swoje prace wstawię...

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Łubianki są cudne. Czy to są szablony czy Twoje 100% dzieło?
    Jeśli szablony to gdzie je zdobyć????
     
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Menka przybliż może nam w jaki sposób powstaje taka biżuteria ? Czy ten drucik to jest w kawałku i trzeba go pociąć i ukształtować czy się kupuje gotowe łańcuszki?

    Pozwól Ewa, że ja odpowiem- te łubianki są tworzone w stylu decoupage :)


    http://pl.wikipedia.org/wiki/Decoupage

    -----------
    Chciałam się i ja pochwalić:pchoć na razie za bardzo nie ma czym jeszcze :eek:
    to jest zdjęcie zrobione dzisiaj i przedstawia to nad czym teraz pracuję :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2015
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Małgosiu, to zależy... Jeśli chodzi o oczka, to mozna kupić gotowe w różnych wielkościach, ale zazwyczaj robię sama, na początku wychodziły nierówne, ale to kwestia wprawy :)
    Łańcuszki podobnie :)
    Ale kupuję też sporo gotowych elementów, przede wszystkim koraliki, łączniki, żyłki, szpilki, albo takie jak na fotce ozdobne zapięcia bransoletek :)

    mam podobne pomoce do robienia oczek ;)
    nie bez powodu nazywaja sie "bociany", sa długie i smukłe :)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2015
    _KUBA2004_ lubi to.