Twórczość pozarolnicza

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika _KUBA2004_, 18 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. babula40

    babula40 Komandor forum

    dziękuję foczuniu :)
    albumy robiłam od serca ,bo dla moich kochanych wnucząt a bombki robiłam na szczytny cel (dochód ze sprzedaży przeznaczony na rehabilitację ) :)
     
    morellaa i _KUBA2004_ lubią to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Babulu albumy są przepiękne :inlove:to jest naprawdę wspaniała pamiątka dla wnucząt
    jeżeli chodzi o styropianki to jakoś tak Wasze dzieła zachęciły mnie do nauczenia się robienia pisanek :pmuszę się tylko zebrać i zrobić sobie zamówienie potrzebnych rzeczy
     
    babula40 lubi to.
  3. kasiuka26

    kasiuka26 Okazjonalny autor

    Śliczne Wasze prace :)
    ja też się pochwalę
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Łał ale śliczne te bransoletki :)) jak są zrobione ? z koralików ?
    śliczne naprawdę , wszystko tu piękne i te hafty krzyżykowe Twoje i foczuni84 , ślicznie dziewczyny robicie :)
     
    kasiuka26 i morellaa lubią to.
  5. kasiuka26

    kasiuka26 Okazjonalny autor

    dziękuję za miłe słowa ,to bransoletki robione na szydełku z koralików .Konie ,też są z koralików.
     
  6. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Na szydełku ? to napewno nie jest łatwe zrobić taką bransoletkę ? ale są przepiękne ,nawet nie wymieniam która najbardziej mi się podoba , bo wszystkie bym chciała :inlove::D.
    A tek konik to rzeczywiscie jak sie przyjrzałam to dopiero widze że też się rózni tym haftowanym nitkami , to już widze jaki on piękny w rzeczywistości , zdjącia tak tego nie oddają . Grateczki ogromne , wielki talent z Ciebie :inlove:.Cieszę się że wątek się rozkręcił i możemy podziwiać prace wielu utalentowanych farmerów .Pozdrawiam cieplutko .
     
    morellaa, kasiuka26 oraz babula40 lubią to.
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    To ja też coś od siebie dodam. Moje hafty krzyżykowe
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Że masz cierpliwość:) Piękne.Ile Ci schodzi na jednym?Pewnie ze 2-3 miesiące na pewno?
     
    kasiuka26 i babula40 lubią to.
  9. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Kilka miesięcy schodzi dlatego, że nie kupuję gotowych obrazków tylko sama odrysowuję kolory na kanwie. Pobieram z darmowej stronki w necie, a potem kolor po kolorze rysuję kropeczki, potem wyszywam i znowu rysuję.:)
     
    wiochenka lubi to.
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja gotowym kanw nie lubię,wzory albo z gazetek ( szczególnie lubię z UK, mężuś -kierowca mi przywozi) albo z netu ściągam ( przeważnie starsze numery Kramu z robótkami z chomiczka).A potem liczonko :D tylko ja to robię maleństwa,więc nie mam z tym problemów.
     
    kasiuka26 i babula40 lubią to.
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Mam inny sposób ;)
    Korzystam z darmowego programu Abakan , który mi jakikolwiek wzór dostępny w internecie lub na moim komputerze przerabia na obraz w dowolnym rozmiarze i podaje od razu numery muliny do wyszywania :)
    W związku z tym, że jest to darmowy program to radzę sobie tak:)
    -------->
    Stylowa Szafa
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2015
    babula40 lubi to.
  12. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Największy jest ten obrazek ze św. Piotrem 130x190, czyli w sumie 24700 krzyżyków. Strasznie mozolna i czasochłonna robota :)
     
    _KUBA2004_ lubi to.
  13. abask

    abask Komandor forum

    Kiedyś również pochłaniały mnie "krzyżyki"
    Mój pierwszy obraz wyszywany na gazie bo o kanwę było bardzo trudno:
    [​IMG]
    Zestaw do sypialni:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Bardzo ładne te obrazki Abasku :)
    Jeśli chcesz zajrzyj do niesprawiedliwości, Kami wkleiła tam dzieła swojej znajomej
     
    babula40 lubi to.
  15. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam ;)
    Piękne prace Haniu i agbiko :)
    Podziwiam waszą cierpliwość :) tyle krzyżyków , ja bym oczopląsu chyba dostała wygląda to przepięknie , naprawdę cudowne obrazy tworzycie dziewczęta :inlove:.Tylko pozazdrościć talentu.
     
    morellaa i babula40 lubią to.
  16. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Dziewczyny, nie mogę się napatrzeć na tworzone przez Was cudeńka. :inlove:
    Sama niestety (póki co) nie haftuję - ale myślę, że będę musiała w końcu i tego spróbować. ;)
    W zamian za to namiętnie szydełkuję, a oto kilka moich ostatnich (niestety jeszcze nieusztywnionych krochmalem) prac:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Dzień dobry:)
    A ja robię na drutach takie jednokolorowe "skarpetki" na telefony i różne inne rzeczy:

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Dotti mi się szczególnie podoba ta środkowa serwetka :)
    Karpiczka te skarpety są bardzo pomysłowe -one mogą być w różnych rozmiarach
     
    MOD_Dotti lubi to.
  19. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ano mogą. Aktualnie robię trochę większą niż na zdjęciu dla znajomej:)
     
  20. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Karpiczka - też robię takie skarpety, tylko na szydełku (na drutach również potrafię robić, ale jakoś szczególnie upodobałam sobie właśnie szydełko). :D Jak dokopię się do zdjęć, na których są te pokrowczyki - oczywiście pokażę. :)

    WhateverHappenes - dziękuję. :) Aktualnie dziergam mały bieżniczek techniką filet, z wykończeniem wachlarzykami i wzorem ananasowym (tak jak w tej serwetce) - jak skończę również zaprezentuję. :)

    Edycja: Odnalezione :p
    Pokrowczyki:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    I małe kosmetyczki podróżne:

    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 lutego 2015