Twórczość pozarolnicza

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika _KUBA2004_, 18 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    sowa odesłana ale chyba jakiś jastrząb ją zżarł po drodze :(
    Modne jest.Tylko chińszczyzna dziurawa rynek zalewa i ceny zaniża,więc sprzedać cokolwiek jest trudno...A ja na dokładkę nie umiem wyceniać swoich prac :D Zawsze się boję,ze powiem za dużo i wystraszę .:p
     
  2. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Nie zjadł :) prąd w tablecie zjadło a musiałam po nieletnią do szkoły gnać i dopiero teraz chwila by pozaglądać wièc zaraz sowa zwrotna leci
    No i wrzucę popełnione przeze mnie przestępstwo ;) takie coś w kilku egzemplarzach (każdy trochę inny) na prezenty popełniłam [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 października 2019
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    O kurczątko-tego nie potrafię,szacun 8)
     
  4. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Baaardzo prosta sprawa - pomysł z cen i jakości gotowców się pojawił jak na urodziny nieletniej chciałam domek dla lalek zapodać.
    Ten pierwowzór nieco inaczej wyglądał bo miał i dywany (uproszone skrawki w markecie budowlanym) i trawę na tarasie i światła ;) ale był z .....paneli ;) ten tu już ze sklejki (wcześniej na to nie wpadłam ;))
     
    gosiagosia60 lubi to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I jeszcze powiedz,ze mebelki zrobiłaś...:p Mam wyrzynarkę ale jakoś do stolarki mnie nie ciągnęło nigdy...
     
  6. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Mebelki trochę robione, trochę walało się już w zabawkach :) najleprzy był zlewozmywak z kartonika i pudełka po takim małym dżemiku ;) panna robiła już razem ze mną ;) Na dachu farba tablicowa bo małżonowi zostało trochę z jakiejś budowy :) i okleina czerwona - teraz domek Panna na koniec przedszkola przekazała dzieciakom bo miejsca dużo zajmował a już się nim nie bawiła praktycznie :)
    Zamówiła nowy dla lalek barbi (wyższe pokoje potrzebne;) ale miejsca brak w pokoju chwilowo więc odpuściła....może na gwiazdkę wymyślę cosś co potem np szafką na książki będzie mogło zostać ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jak ja nie lubię lalek Barbi :cry:A moja wnuczka tylko nimi się bawi-i uwaga-"szyje" im ubranka(ma 6 lat)Synowa się skarży,że bluzki i skarpetki pocięte znajduje xD Ale paskudy ubrane xD:cry:xD
     
    grakula16, tigre oraz 122qwazi lubią to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Mnie to najbardziej urzekły te [ciach] w oczach.
    (żeby nie było, słowa pewnej posłanki w tV). Cudo lala, jaka dopracowana w szczegółach!!!!. Gosiaczku, faktycznie pomyśl o sprzedaży. :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    Posłanka nie posłanka, niektórych rzeczy lepiej nie cytować.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 października 2019
    grakula16, tigre oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki.Myślę ale z samego myślenia nic nie wychodzi :D

    Cytat poprawiony jak w oryginale.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 października 2019
    grakula16 i tigre lubią to.
  10. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No z myślenia to tylko ból głowy może być. ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Musiałam odkurzyć,żebyś się pojawiła-warto było ;)
     
    grakula16 lubi to.
  12. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Nieletnia na szczęście lub nieszczęście woli pluszadła i wozy strażackie ale co jakiś czas te lalki wytarga :)
    Ty się za szydełko łap a nie za myślenie- ja bym jakieś lokalne targi poszukała na Twoim miejscu i poszła tam z tymi babciami w beretce - cudne są też
    I dzieciowe jakieś z lalami i zwierzakami
     
    grakula16 i gosiagosia60 lubią to.
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    A co tam Gosiaczku, stęskniłaś się ?
    Nie mam się czym chwalić to i mało piszę.
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Trudno-robię,to pokazuję :p W końcu po to jest ten temat :p Tym razem skrzat-rudy,na szczęście-jak zwykle zdjęcie urody nie oddaje :([​IMG]
     
  15. tigre

    tigre Fanatyk forum

    link u Zuzy zdążyłaś zanim wycięli zobaczyć?
    Jak Ty nie zaczniesz tego biznesu rozwijać, to ja Cię chyba....no nie napiszę co bo i tak wytną groźbę karalną.....
     
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Śliczny jest.
    Popieram, też mi się cisną na klawisze groźby karalne.:pxDxDxD
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Gosiagosia lale przecudowne. Naprawdę widzę, że rozwijasz swoje talenty ( zakładaj sklepik internetowy8))
    Odpowiadając na pytanie Żaby Marioli : robimy coś -.-
    Uzupełnię i powklejam :p

    sukces! przegrałam zdjęcia z telefonu :p


    moja torba ze sznurka bawełnianego
    [​IMG][​IMG]

    wykorzystanie starego eko kożuszka- pledy dla kotów , wyszły 3 takie dywaniki
    [​IMG]


    mój poddany renowacji kuferek na kosmetyki ( wędrował już na śmietnik bo był tak wyliniały i wyblakły) tłem jest materiał obiciowy, którym obijałam w lecie swoją kanapę
    [​IMG]

    moje decu skrzyneczki ( może nie są bardzo artystyczne ale robiłam pierwszy raz )

    [​IMG]

    skrzyneczki ze słoiczkami na herbaty ( słoiczki mają przykrywki w kolorze dukatowego złota-do kompletu ze środkiem secra w skrzyneczkach )
    [​IMG]


    moje ostatnie dzieło :inlove: i wielka duma
    torba robiona na szydełku z włóczki Superlana MAXI Multicolor specjalną metodą , tak aby wychodził wzór kraty

    [​IMG]

    tu widać miejsce zeszycia torby

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2019
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    [QUOTE="


    mój poddany renowacji kuferek na kosmetyki ( wędrował już na śmietnik bo był tak wyliniały i wyblakły)
    [​IMG][/QUOTE]
    Do wyliniałego to mu raczej daleko...
    No i nawet rymnęło mi się.:pxDxDxDxD
    Dziewczynki, najnowszych pomysłów w Nowym Roku życzę. :inlove:
     
    Marrylan i olgs3 lubią to.
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Do wyliniałego to mu raczej daleko...


    Żabuś :D
    został przeszlifowany,podklejony, pokryty lakierobejcą ,warstwą lakieru, brzegi i metalowe części postarzone odpowiednim preparatem i jeszcze parę warstw lakieru:p
    Wygląda teraz lepiej niż jego chiński rodowód by wskazywał:p
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia