Twórczość pozarolnicza

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika _KUBA2004_, 18 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie tak:p Tylko pytanie, czy nieproszonych gości nie będzie nim straszyćxD
     
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Pieski nie są do straszenia. !!!!8)
    Gosiaczku -Śliczny, co tu dużo mówić.:inlove:
    Po jęzorze widać, że wybiegana bestia:inlove:xDxDxD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jak taki zacznie krzyczeć wniebogłosy? Nieźle się możesz przestraszyć:p
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nowa właścicielka po prostu zakochana :inlove::inlove::inlove::D
     
    Marrylan i gosiagosia60 lubią to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Super,nic tak nie cieszy,jak zadowolenie odbiorcy :music:
     
    Marrylan lubi to.
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Pokazałam dzisiaj piesia w pracy koleżankom :) zachwycone :D
     
  7. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Dawno tutaj nikogo nie było, odkurzę więc trochę w ramach przedświątecznych porządków. ;)
    Wieczorne seanse z szydełkiem nadal się pojawiają, choć niestety - z braku dostatecznej ilości czasu - znacznie rzadziej niż kiedyś. A oto kilka z moich ostatnich prac - dwa bieżniki i chusta, wszystkie wykonane wzorem ananasowym. :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Cud miód malina.:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    Dotti lubi to.
  9. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    śliczne serwety :) przyglądałam się kiedyś temu wzorowi w ananasy, kusi mnie zrobienie z niego szala
     
    Dotti i gosiagosia60 lubią to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Super-moja mama robiła serwety,ja cierpliwości nie mam ;) Za to też coś nowego pokażę ...[​IMG] [​IMG]
    Niestety zdjęcia nie są dobre ;(
     
  11. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Gosiu, prześliczna jest ta sówka! :)
    Ja na szydełku nauczyłam się robić, kiedy miałam 8 lat (wiadomo na początku to były takie typowe podstawy typu łańcuszek :D). Potem jakoś mi się to spodobało i z biegiem lat brnęłam w to dalej. :)
    Wszystkich ściegów i odczytywania schematów uczyła mnie powoli i cierpliwie chrzestna mojej mamy, która dziergała na szydełku naprawdę przepiękne rzeczy. Kilka z nich mam do tej pory i dbam o nie bardzo - wiadomo, pamiątka po ukochanej cioci.
    A teraz cieszę się z tego, że szydełkowanie wraca do łask - robienie na nim, jak dla mnie, jest świetną metodą na wyciszenie się.
    Aktualnie mam zamiar wieczorami - jeśli czas pozwoli - popracować nad jakimś typowo świątecznym bieżnikiem w technice filet. :D
     
    marmlada i gosiagosia60 lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja się w szkole i od Mamy uczyłam ale na wiele lat zarzuciłam umiejętności :)Dopiero niedawno mnie na lalki wzięło :)
     
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No i dobrze , że Cię wzięło. Super paniennka sowa. Dawaj mu teraz kawalera.:pxD
     
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale tu zakurzone...-.- Nikt poza eventami na farmie nic nie robi?o_O Trochę się "rozwinęłam"-chyba :p-to coś pokażę ...I czekam na wasze prace...[​IMG]
     
  15. tigre

    tigre Fanatyk forum

    No i pozarolniczy znalazłam (błysnęłam intelektem i poszukałam Twoje posty ;)) ale zdjęcia nie widzę tylko taką przedartą karteczkę mi pokazuje :(
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    tigre, u mnie wszystko się wyświetla, możesz jednak spojrzeć do załącznika, który jest na dole mojego posta.
    Gosiu, jeszcze raz sobie polubię ;) chociaż zastanawiam się, czy tylko mnie się wydaje, że lalka ma trochę smutną minę? Widzę, że doszłaś do perfekcji z włóczkowymi włosami, nawet pasemka się pojawiły :) Super :)
     

    Załączone pliki:

  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Długo zastój twórczy( :p ) miałam ale jakoś teraz cokolwiek wyszło...Smutną minę ma na zdjęciu-widać taka fotogeniczna jest,jak ja :D W naturze ma nieśmiały uśmiech ...
    Dało się zobaczyć?o_OJak nie,to na twarzowym szukaj Szydełkowy pamiętnik Małgorzaty :p
     
  18. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Bosz jaka cudna!!!!
    Ja uwielbiam rękodzieła (nieśmiało przyznam się, że coś tam czasem porobię) ale z szydełkiem mi nie po drodze zupełnie :)
    Ty masz talent i to ogromny - biznes rozkręcaj! Wiesz ile takie cuda kosztują? Moja koleżanka robi takie cuda i pracę już porzuciła :)
    Edit
    znalazłam Cię - a gdzie sklep?! cudeńka tam masz
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :DDopiero odkryłam,ze tam jest sklep-lalunia ostatnia w nim siedzi i czeka :p Ja do tej pory nie miałam śmiałości iść"do ludzi"... A co robisz?Pokaż tutaj :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. tigre

    tigre Fanatyk forum

    to raczej czego ja nie robię hihihi luknę w zdjęcia czy coś na tablecie mam
    Zaraz sówka poleci do Ciebie bo wynalazłam cosik i bym chciała....
    Do ludzi powinnaś wyjść - masz talent i szkoda go a teraz na dodatek jest to baaardzo w modzie więc dobry moment