Twórczość pozarolnicza

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika _KUBA2004_, 18 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam :)
    Drodzy Farmerzy , utworzyłam ten wątek abyśmy mogli tutaj wklejać swoje
    rękodzieła i nie tylko , pochwalcie się także swoimi zdolnościami artystycznymi ,co lubicie robić w wolnej chwili :) Mnie zainspirowały bombki karczoch, wiem że teraz już nie czas na bombki ale jak zaczęłam tak nie moge skończyć xD
    No to zaczynamy ;)

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    ciąg dalszy nastąpi ;).
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2015
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam i podziwiam :)

    Piękne te bombki,ja takich zdolności,a przede wszystkim cierpliwości do takiej pracy nie mam.

    Temat dodaję do spisu i czekam na kolejne rękodzieła :)
     
    _KUBA2004_ i morellaa lubią to.
  3. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Agnieszko,gratuluję pomysłu i wytrwałości w tworzeniu tych cudów!Piękne są te bombeczki i już się nie mogę doczekać następnych prac Twoich i innych graczy:D
     
    babula40 i _KUBA2004_ lubią to.
  4. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Dziękuję Dziewczęta ;) jeszcze bardziej mnie zachęcacie do dalszego tworzenia :)
    przyniosłam następne bombki a i do nich dołączyły kwiatki . Żółty kwiatek to kwiatoładowarka która mnie omija szerokim łukiem na kole :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    I kwiatki :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    To na tyle narazie :p niebawem zacznę robić jajka ala karczoch ;)
     
  5. abask

    abask Komandor forum

    Cudnie tworzysz ;))) Bardzo ładne i staranne te bombeczki i kwiatuszki ;))
     
    -Wiewiora-, myszulka oraz _KUBA2004_ lubią to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    abask, Ty się też pochwal swoimi najnowszymi dziełami. Ostatnie widziałem całe wieki temu - jeszcze na starym forum :)
     
    babula40 lubi to.
  7. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Dziekuję Haniu :) teraz czekamy na Twoją kolej :) napewno nas zachwycisz , na starym forum sporo się naoglądaliśmy Twoich pięknych arcydzieł . Pozdrawiam Haniu;)
     
    agula38 i morellaa lubią to.
  8. amdep

    amdep Moguł forum

    Bombeczki są przecudnej urody!! :D

    Jak Ty je robisz? Z czego są, czy mają coś w środku, jakieś wypełnienie, a na tym to kolorowe?

    Naśladować nie będę, nie te lata, żeby zaczynać zupełnie nowe formy rękodzieła, ale ciekawość mnie zżera, jak one powstają. ;)
     
    babula40 lubi to.
  9. ninja006

    ninja006 Okazjonalny autor

    szacun , przepiękne...
     
  10. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Same cudeńka,ja niestety nie mam takich zdolności manualnych,wiec chyba nic do tego wątku nie wrzucę,ale będę podziwiać Twoje i innych graczy cudeńka :)
     
  11. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    Abasku czekamy na Twoje cudeńka :inlove:
    pozdrowieniaxD
     
    babula40 lubi to.
  12. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Bombeczki i kwiatki przepiękne, też jestem ciekawa jak je się robi a kwiatoładowarkę jak bedzie można dostaniesz w prezencie, pozdrawiam i życzę dużo takich cudeniek
     
  13. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum




    Dziękuję Kochani:inlove: Bombeczki są naprawdę proste do zrobienia ,sama zaczęłam krótko przed świętami :) jest to kula styropianowa na której przypinamy szpileczkami tasiemki złożone w trójkąciki , jest tyle sposobów robienia takich bombek że nie można się przy nich nudzić :) . Sama wszystkiego się nauczyłam , także i Wam się uda . Jakby co służę pomocą .

     
    -Wiewiora- i morellaa lubią to.
  14. amdep

    amdep Moguł forum

    Acha... ;)

    No łatwe to nie jest, żeby to tak równiutko przypiąć do styropianu. ;) Gratuluję pewnej ręki i oka! :)

    Kula? Gotowa z jakiegoś sklepu?
     
    _KUBA2004_ lubi to.
  15. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Nie jest to trudne , naprawdę :) pierwsza moja bombka to ta żółto -różowa w pierwszym poście,
    widać że są dość duże odstępy między trójkącikami , ostatnią jaką robiłam to ta różowo- niebieska tam starałam się robić jak najmniejsze odstępy , co następna bombka idzie lepiej .
    Kule styropianowe kupiłam w empiku , ale można też je kupić na allegro bądź w pasmanterii. Kule są różnej wielkości , ja robie na tej co ma 10 cm .
     
    morellaa i amdep lubią to.
  16. abask

    abask Komandor forum

    Jesienią robiłam takie sobie bałwanki ;)
    [​IMG]
    A także takie laleczki ze skarpet i pończoch ;)

    [​IMG]
    [​IMG]
    A z decu ostatnio chlebak:
    [​IMG]
    Łubiankę:
    [​IMG]
    Serducha takiej wielkości:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 stycznia 2015
  17. amdep

    amdep Moguł forum

    Abask,
    ja chcę tą łubiankę!! :D Jest słodka, uwielbiam takie rzeczy. ;)

    Laleczki zabawne i pewnie pracochłonne, serduszka urocze, ale ja tylko łubiankę chcę! :D

    Kurczę, ależ Wy kobitki talenty macie... pozazdrościć. ;) Albo lepiej - pozachwycać się. :)
     
    _KUBA2004_ i SMOD_Atena lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam Artystki i gości :)

    Bombki Agnieszki już podziwiałam,kwiatki też ładniusie są :)

    Haniu cuda robisz xDNajbardziej urzekł mnie chlebaczek ,cudny jest :inlove:;)
    A ja pamiętam Twoje przepiękne bombki,gdzie foteczki ?;)

    Pozdrawiam i czekam na kolejne dzieła sztuki :)
     
    babula40, _KUBA2004_ oraz amdep lubią to.
  19. abask

    abask Komandor forum

    Tej łubianki już nie mam ale nic nie stoi na przeszkodzi aby zrobić drugą ;))

    Bardzo Wam dziękuję ;)
    Bombek nie robiłam ostatnio, niestety. Zrobiłam jednak masę innych rzeczy ;)))

    Łubianki powstały jeszcze takie:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 stycznia 2015
  20. amdep

    amdep Moguł forum

    Ta łubianka w błękitne chabry też jest śliczna! :D

    W tych łubiankach cudne jest zestawienie prostej formy użytkowej, z tymi słodkimi kwiatami Twoimi. :)
     
    _KUBA2004_ lubi to.