Trzydziestolatki

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika agucha31, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Myślisz, że totka wygrali? :p
     
    agucha31 lubi to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Myślę, że jak niektórzy wiedzą, że nie ich to im nie zależy ;)
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Eee na starym forum ja to jeszcze osobiście otwierałam klub 20-stek :p No a że z 2 na 3 sie przeskoczyło jeszcze za czasów starego forum to na nowym juz 30 ale tu cisza od samego początku :(
    Aj tam bo to nie te cyferki takie ważne tylko to na ile kto sie czuje :p
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Tatarata, akurat nieważne. A jak idę do sklepu po 10:00 to powiedzą, że metryka się liczy ;)
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    eeee to wyjątki od normy :p
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    I chcesz mi powiedzieć, że do wątków też sobie można wejść jak się chce i nikt tego nie sprawdza? :p
     
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm pod względem wieku no raczej nie :p Nie ma tu nigdzie że tylko dla osób takich a takich a innym wstęp wzbroniony :p A nawet jak by gdzieś było to nijak tego sprawdzić
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jestem zdruzgotana. Powinien być jakiś regulamin, zasady, strażnik Teksasu na wejściu... :p
    Przepraszam, chyba za dużo seriali :oops:
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm a co mało Ci stróżowania obecnego jeszcze fuchy szukasz? xD;)
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Siedzę w domu, z pracy mnie na urlop wygonili to wymyślam sobie z nudów ;)
     
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no tak, to szukasz dodatkowej fuchy xDxD No myślę ze jak tak pobiegasz po całym forum tu i tam to sporo pracy byś znalazła, choć nie tyle co za dawnych czasów i starego forum ale coś zawsze sie znajdzie :) A i kurze w niektórych wątkach można posprzątać bo od dawna zakurzone ;)
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jakby mnie interesowało ścieranie kurzy to bym się rozejrzała po domu ;)
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No myślałam że aż tak sie nudzisz :p
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    No nawet nuda ma jakieś granice :D
     
    agucha31 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm ale czasem tak z nudów można sie rozpędzić właśnie i to za szmatkę złapać i kurze pościerać a to za mycie okienek aby lepiej było świat widać a to za układanie w szafie itd xD
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Okna mam umyte, w szafie prawie wszystko wisi (w pracy ciągle ciuchy składam).
    Nie robię porządków, bo je kolanem upycham, jeszcze by się nie zmieściły jakbym ruszyła ;)
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No fakt upchane jakoś więcej sie mieszczą xDxD choć te szafy wiecznie jakieś takie małe i te na ciuchy i te na buty :cry:
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdzam, czy mnie ktoś stąd wyrzuci :p
     
    kudlaty147 i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aj tam zaraz wyrzuci, no jeszcze coś zostawi zeby siedzieć i zajadać a nie wpadać i zmykać :)
    [​IMG]
     
  20. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Zajrzałam na forum po kilku miesiącach nieobecności. Zamierzam częściej tu zaglądać. Miałam też przerwę w samej grze ale dzisiaj zdecydowałam, że znów chcę z rana zaglądać na moją farmę. Wiekowo niedługo będę pasować do klubu 40. ale póki co zaglądać będę tutaj. Mam nadzieję, że forum jeszcze całkiem nie zamarło i będzie można z kimś od czasu do czasu zwyczajnie pogadać. Pozdrawiam każdego i życzę dnia oraz życia miłego! :)
     
    agucha31 i kudlaty147 lubią to.