Trzydziestolatki

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika agucha31, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz czasem nie ważne ile w dowodzie ale ważne na ile sie czujemy :) co do cofnięcia oj tak też bym o trochę chetnie chciała sie cofnąć ale to nie przez wzgląd na lata ale przez wzgląd ze teraz człowiek o wiele doświadczeń mądrzejszy i pewne sprawy potoczyłby inaczej gdyby tylko sie dało :)
    U mnie też tak sie potoczyło ze nie mam dzieci i jestem sama sobie tak wiec nikomu moje granie nie przeszkadza, lecz mimo wszystko choć gram od początku nigdy gra nie była dla mnie najważniejsza tylko wiele innych spraw a nawet znajomi czy tym bardziej ogólnie rodzina, gra jest tylko jako odskocznia od codzienności i nigdy nie bedzie dla mnie najważniejszy jakiś zbiór badyla od czego innego, zdarza sie ze z powodu jakiegoś tel czy innej sytuacji wyloguje sie np kilkanascie min przed samym zbiorem i nie ważne ze nie wiele do niego zostało
     
  2. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    u mnie też na razie dzieci brak, więc teoretycznie mam dużo wolnego czasu i często zaglądam na farmę, chociaż nie tak, żeby cały dzień siedzieć. Mimo wszystko, mąż czasem chyba zazdrosny jest, nie wiedzieć czemu.. kot się nie skarży na szczęście:D wręcz śmiem twierdzić jest zadowolona, że może odpocząć od moich przytulasów:D
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Mój kicia to czasem sam przed monitorem siedzi i podziwia co sie tam gdzies rusza i miga co prawda to przeważnie na fermie animacja nie aktywna ale na forum jej masę :)
     
  4. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Witam serdecznie 30-latków :D

    Obecnie u mnie 33 wiosny - a ja dzieci mam :p 2 chłopaków + mąż czyli same koguty w domu xD
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO to witam i wśród 30 :)
    No to jeszcze jest szansa postarania sie o kurę xD;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    szansa jest, ale to zawsze loteria 50/50 xD

    Obraczka wywróżyła mi wszak, ze bede miala 3 synow i poki co mam 2, wiec kto wie czy to przypadkiem sie nie sprawdzi :p
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm, dowiesz sie przy kolejnym szkrabie :) No chyba że bedzie więcej prób :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Na razie o tym nie myślę, w tym roku urodziłam drugiego synka i póki co muszę troszkę odpocząć, bo to siedzenie w domu już mi się daje we znaki :oops::(

    Za jakieś 2-3 lata się zobaczy :pxD
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj no ta, to jeszcze masz maluszka :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Ma całe 7 miesięcy, a starszak 2 lata i 9 miesięcy - tak więc jest co w domu robić, ale na farmę też się czas znajdzie :p
    Dzieciaczki smacznie już sobie śpią, więc i mama ma więcej czasu dla siebie xD:p
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO to masz wesoło. Jeden juz mały rozrabiaka i zaczyna sie sto pytań do a drugi jeszcze maluszek :) A ferma to teraz odskocznia :)
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  12. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Trafiłaś w 10 -tkę :inlove::D
    Odskocznia od wszystkiego i od wszystkich - czas w 100% tylko i wyłącznie dla mnie :D
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ferma dla wielu jest to sposób na nude, dla innych forma odskoczni od codzienności a dla jeszcze innych forum to czas na spędzenie chwil z innymi osobami niż na w życiu prywatnym Każdy tu ma inny cel, każdy inaczej do tego podchodzi i czego innego szuka.
    Ja grę zawsze jako odskocznie traktowałam, czasem szukałam chwil zapomnienia a forum, no tu poznałam wiele wspaniałych ludzi czasem w ciężkich chwilach można było przeczytać mase ciepłych słów. Choc obecne forum nie jest juz takie jak kiedyś, sporo osób juz niestety też nie ma ale jest jeszcze wiele osób dla których chce sie tu zaglądać, spędzić chwile, pogadać, czasem sie pożalić
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    To teraz musisz wariować ;)

    Jak tam trzydziestki? Na starym forum zaglądałam do takiego wątku nieco nielegalnie, tylko dlatego, że tam ruch był :D A tu, wszyscy się chyba wstydzą tej trójki z przodu, jakby była jakąś tragedią :D
     
    agucha31 lubi to.
  15. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    W ramach nielegalnych pobytów w wątku, powiem Ci, że trójka to pikuś, gorzej jak się kolejne liczby pojawiają xD W pewnym wieku człowiek traci rachubę i na pytanie o wiek prosi o koła ratunkowe xD
     
    agucha31 lubi to.
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak... kilka lat temu pani w aptece pytała mnie o wiek kiedy kupowałam preparat witaminowy. Długo mi zeszło, zanim się doliczyłam ;) W sumie nic dziwnego, skoro nadal mi się wydaje, że jest 2019 rok :D
     
    agucha31 lubi to.
  17. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie przejmuj się, nie tylko Tobie się wydaje. Ja w ogóle nie ogarniam czy jest 19, 20 czy może już 21 xD.
    Na pocieszenie przekonałam się dziś, że grono tych co już nie wiedzą, który rok mamy jest znacznie liczniejsze niż nam się wydaje :p.
     
    agucha31 lubi to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ale że co, nadal są w poprzedniej epoce? :p
     
    agucha31 lubi to.
  19. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Jedni w epoce, inni w poprzednim roku budżetowym... może tacy szczęśliwi, że czasu nie liczą xDxDxD.
     
    agucha31 lubi to.
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    I pieniędzy ;)
     
    agucha31 lubi to.