Tryb urlopu - aktualizacja

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika -karol1299-, 4 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy uważasz ze tryb urlopu powinien mieć wpływ na prezenty Franka?

 1. Tak

  15 głos(ów)
  60,0%
 2. Nie

  9 głos(ów)
  36,0%
 3. Nie mam zdania

  1 głos(ów)
  4,0%
 1. -karol1299-

  -karol1299- Hrabia forum

  Witam wszystkich, moja propozycja dotyczy zapewne przez większość zapomnianego trybu urlopu.

  Fakt nietracenia sąsiadów jest przydatny dla kogoś kto wyjeżdża, ale mimo wszystko jest to niewiele, a gracz i tak dużo straci w momencie niewchodzenia do gry na czas wyjazdu.
  Moja propozycja jest taka, by oprócz stabilnego poziomu termometru, tryb urlopu także sprawiał by prezenty od Franka kędzierzawego zostawały automatycznie zaliczone a prezenty (szczególnie te główne) dopisane do konta w momencie powrotu.

  Uważam że to była by dobra aktualizacja, ponieważ strata itemu dawanego co miesiąc od Franka bywa bolesna, szczególnie że co roku są one potrzebne na pnącze.
   
  lubieplacki135 i tess53 lubią to.
 2. Lunari78

  Lunari78 Ekspert forum

  zgadzam się z tym tym bardziej że z autopsji znam ten problem gdy ma się pnączę a dekoracji nie ma albo brakuje mam też brata który tak jak ja gra w farmę i nie zawsze może się zalogować bo pracuje i czasem nie ma go przez dobę w domu .
   
  tess53 lubi to.
 3. ankagdw

  ankagdw Chodząca legenda forum

  A ja się nie zgadzam. Franek rozdaje prezenty za codzienne logowanie a nie za cotygodniowe to pierwsza sprawa. Druga sprawa jest taka , że nie wyobrażam sobie mulciaków , które bez wysiłku zgarniają prezenty logując się raz w miesiącu.
   
 4. miwi45

  miwi45 Książę forum

  Niestety, ale ja też się nie zgadzam. Jest to jeden z niewielu elementów tej gry, nie do zgarnięcia za realną kasę. Jest to autentyczna nagroda za regularną grę (choćby to było tylko zalogowanie się i odebranie prezentu). Poza tym, istnieje możliwość dokupienia brakującego itemu za farmarki. Jestem przeciwna temu pomysłowi.
   
  lubieplacki135, iza_79 oraz -norbijas- lubią to.
 5. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Ja szczerze mówiąc waham się, bo z opcji Urlop można skorzystać w razie wyjazdu i braku możliwości zalogowania się do gry i jeśli z niej skorzystamy to nie stracimy sąsiadów ani termometr nie spadnie ale prezenty od Franka to już inna bajka. Z założenia są to nagrody za logowanie się do gry i odbieranie ich własnoręcznie, jeśli się nie zalogujesz i nie odbierzesz to dlaczego miałbyś taką nagrodę otrzymać?
  Jeśli chodzi o itemy za 21. dzień logowania, które potrzebne są na rzędy chmur to chyba wszystkie przez ograniczony czas były dostępne za farmarki w SklepoRamie i takie rozwiązanie wg mnie jest wystarczające.

  Niemniej pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
   
 6. Krokodylek75

  Krokodylek75 Komandor forum

  Nie wszystkie były dostępne w wyprzedaży. Ja np. nie mam itemu "piłka z wiadrem" (chyba za wrzesień 2019) i gałązka pnącza nie jest aktywna, bo nie mam jak itemu zdobyć. Dlatego na własnej skórze odczułem tryb urlopu, ale bez możliwości odbierania prezentów. Czy pomysł dobry? Jak wiele innych w tej zakładce będzie miał i "+" i "-". I raczej nie przejdzie, bo to przecież prezenty za codzienne przywiązanie do kompa. A po 11 stycznia nie wiadomo ile osób ubędzie z tego grona. Ale to już inna bajka.
   
  lubieplacki135 lubi to.
 7. lubieplacki135

  lubieplacki135 Nadzorca forum

  aktualizacja by się przydała
  ale żeby od razu franka w to mieszać
  no nie wiem