Opinie Trims'N'Roses - misje 24h

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Doskonale Cię rozumiem, nienawidzę demolek. Ale będę zmuszona to zrobić dla PNS, żeby zdobyć te nieszczęsne modliszki. Inaczej nic bym nie ruszała.
     
  2. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone i roślinkę do następnej misji już sieję
    [​IMG]
    Powodzenia walczącym
     
    Last edited: Apr 17, 2020
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Koniec mógł być wczoraj, ale zasnęłam, skończyłam dzisiaj.:)

    [​IMG]
     
    Last edited: Apr 17, 2020
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a jak z misja nr 3?...robisz w sekunde?;):)
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zależy czy wyleci 250 słomek... ;)
    ale pewnie wyleci, więc będzie najszybsza misja świata xD
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i oto w sumie chodzi;)
    ale trzeba....:p
     
    Last edited: Apr 17, 2020
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Tak daleko nie patrzyłam.;)xD
    **********************
    Faktycznie, jak dobrze pójdzie to trzecia w sekundę, a czwarta jeszcze szybciej.:pxD
     
    Last edited: Apr 17, 2020
  8. Jameelka

    Jameelka Czeladnik forum

    Czy jest sens siać ten wczorajszy grzyb perkusyjny jeszcze teraz? Dojrzeje już po 14, czyli w czasie nowej roślinki, ale bedzie potrzebny do 3 misji.
    Czy to tak działa czy nie?
     
    Ciasteczkowa♥ and magdusia668 like this.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak to działa czyli grzyb perkusyjny, który pozostanie z wcześniejszych zbiorów będzie można wykorzystać jutro do misji 3. Jak dobrze policzyłam to wymagane jest 1300 i jeśli już tyle roślin masz to nie ma potrzeby siać ;)
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja posiałam i zbiór będę mieć 28 min po 14-tej , starczy do następnej misji
     
    olgs3, magdusia668 and Jameelka like this.
  11. Jameelka

    Jameelka Czeladnik forum

    Lecem posiać co mi brakuje
    dziękuję :)
     
    magdusia668 likes this.
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    ooo ... zbrakło mi 76 szt do jutrzejszej misji :cry::p trzeba dosiać i misja w 30s zrobiona xD:pxD
     
    olgs3 and Ciasteczkowa♥ like this.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pod warunkiem, że ze zbiorów wypadnie Ci 250 słomek ;)
     
  14. zazulec

    zazulec Książę forum

    Coś jest nie tak, bo mam teraz dodatkowe 5 roślinek. Sprawdźcie u siebie. Dosiałam.
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nic tylko się cieszyć :)
     
    grakula16 likes this.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ech...Zakończę chyba na dzisiejszej misji,nie chce mi się dalej robić...-.-
     
    olgs3 likes this.
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Ja też dosiałam
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale warto dla tych ulepszeń latarni
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    50% mi wystarczy chyba :p
     
    olgs3 likes this.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A co tak słabo?
    Z samych misji masz 75% za 12 nakładek + skrzynia.
    A misje praktycznie same się robią.
     
Thread Status:
Not open for further replies.