Opinie Trims'N'Roses - misje 24h

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]
    Pierwsza misja w odfajkowanych (podobnie jak ta mroczna). Powodzenia, wypadajki tylko z jednym JC na drzewie. I tka leciały hurtowo. Powodzenia dla wszystkich Farmerek i Farmerów
     
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Pisalas ,ze Jaski to kit
    W takim evencie jak ten sa niepotrzebne ale sa bardziej wymagające pod względem ilosci wypadajek i wtedy widzę jaka jest różnica z Jaskami i bez
    Ale,ze temat juz byl wałkowany wielokrotnie to nie ma potrzeby kolejny raz przekonywać,ze Jaski swoja robotę jednak robią:)
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a tak się napracowałam... aż 3 emotki wstawiłam, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to żart... szkoda tylko mojej roboty....
    ---------------------------------
    no to teraz poważnie - dziś wieczorem ok. 21 skończę ;)
     
  4. kecaj6508

    kecaj6508 Młodszy ekspert

    Zdobyłem rząd chmur -pełnia księżyca 4 i brakuje mi jednego itemu "Urlopowa dusza"...podpowie ktoś czy był taki item do zdobycia?
     
    magdusia668 likes this.
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
    magdusia668 and abc2016 like this.
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Widzialam wszystkie 3 i myślałam,ze śmiejesz sie z fanów Jasków i ich skuteczności.
    Skoro zamysł był inny to nie ma tematu...sorki:)
     
    magdusia668 and abc2016 like this.
  7. kecaj6508

    kecaj6508 Młodszy ekspert

    Wielkie dzięki.
     
    magdusia668 likes this.
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Można latarnię postawić na wybiegu ?
    Jakoś nie mogę nigdzie tego doczytać :)
     
    magdusia668 likes this.
  9. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    tak u mnie stoi8):D
     
    magdusia668 likes this.
  10. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    można ale jak nałożysz ulepszenie
     
    magdusia668 and -rybka24- like this.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Drobnym drukiem;) pod tabelką.

    https://docs.google.com/spreadsheet...FAETNtRzlj/pubhtml?gid=1679058818&single=true

    Item podstawowy może być postawiony wszędzie z wyjątkiem Strefy pełni księżyca i Wybiegu dla zwierzaków domowych.
    Po nałożeniu pierwszego ulepszenia może być postawiony również na Wybiegu dla zwierzaków domowych.
     
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    magdusia668 and hlnrys like this.
  13. paulusia49

    paulusia49 Czeladnik forum

    Co to są te Jaśki o których piszecie?

    i co robić żeby było więcej wypadajek? Miałam dane na noc maliny oraz jęczmień na małych polach na głównej i dzikiej łące a wypadajek tylko 183 :(

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Last edited by moderator: Apr 16, 2020
    magdusia668 likes this.
  14. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    To itemy [​IMG]
    Każdy taki item zwiększa szansę na wypadające podczas żniw przedmioty o 5%.
     
  15. paulusia49

    paulusia49 Czeladnik forum

    A super dziękuje :D a czy jest szansa go jeszcze zdobyć?
     
    magdusia668 likes this.
  16. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ulepszyć puchary na maksa

    czasem są wyprzedaże tych itemów. Na G&T można zdobyć ale "drogie są te itemy
     
    olgs3, magdusia668 and paulusia49 like this.
  17. zazulec

    zazulec Książę forum

    Pewnie najszybciej podczas eventu G&T (Handel i podarki). Jest cennym przedmiotem.
     
    magdusia668 and paulusia49 like this.
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    no to na bogato xD:pxD
     
    panoramaogrodnicza likes this.
  19. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    No komuś tu chyba izolacja ostro zaszkodziła. Po moim trupie będę sobie całą farmę demolować. Od badyli jest główna łąka i koniec.>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
    tereska1108, Lunari78 and klaudix022 like this.
  20. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    latarnia latarnią ale ja chyba spasuje za mało czasu a po nocy siać nie mam zamiaru funduszy też mało misja chyba dla rozrzutnych>:(:(-.-
     
Thread Status:
Not open for further replies.