Opinie Trims'N'Roses - misje 24h

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie 388 z hortensji, na dziś to aż za dużo.;):)
     
  2. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    U mnie z 1 łąki fiołka i od sąsiadów 150 :) Jeszcze pomarańczowa dalia do zebrania więc na dzisiejszą misję powinno wystarczyć.
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A bo to specjalnie aż za dużo ;)
    łatwiej będzie się skusić na pakiecik jak tak lajtowo idzie evencik xD
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nawet i bez tego...
    item jest tak skonstruowany,ze jego 40% mocy otrzymujemy dzieki fl....
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Postanowiłam wczoraj, ładna jest.:D
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zebrałam jedna łąkę hortensji z 7 JC i drugą bez niczego, i co? skutek jest identyczny - 202/202
    niech mi nikt kitu nie wstawia, że te JC coś powodują pozytywnego xD;):p
     
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    helo, u mnie na dzikiej były sobie cebule na małych polach, zbiór z cmj dał 123 wypadajki :)
     
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    ja całkiem zapomniałam o wypadajkach rano posiałam żółty groszek i mam 176 wypadajek co mi tam idę na żywioł
     
  9. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    u mnie z 404 drzew 20-godzinnych tylko 149 :(
     
    Ciasteczkowa♥ and magdusia668 like this.
  10. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Jeszcze roślinki i po evencie :p
    [​IMG]
    Takie misje lubię xD
     
  11. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    U mnie rosły chryzantemy na głównej i na dzikiej na małych polach i z każdej po 179 wypadajek. Nigdy mi jeszcze tak po równo nie wypadły z tej samej rośliny.
     
    Ciasteczkowa♥ and magdusia668 like this.
  12. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Mam pytanko , czy moze te +1 z sezonu działa na te specjalne ????
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    drugi rozsiew siejecie na dużych czy już na małych ?
     
    jagoda1953 and magdusia668 like this.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Tak, działa:)
     
    bona53 and magdusia668 like this.
  15. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    ja sieje drugi na dużych.
     
    jagoda1953 likes this.
  16. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    bo to i tak na jednej łace będzie
     
    jagoda1953 and magdusia668 like this.
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    A po co Jaski w evencie gdzie z pola dlugorosnacych jest 100% wypadalnosc a z marchewki leci 3-5 szt?
     
    Ciasteczkowa♥ and magdusia668 like this.
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wyjątkowo dałam na małych i to rozrzutnie z SN.:pxD
     
  19. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Dziękuje.
     
    magdusia668 likes this.
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    "z góry" nie potrafię przewidzieć jaka będzie wypadalność... chyba ze ktoś najpierw czyta forum a potem zbiera xD
    ale ja zbieram bez czytania forum, więc jedno pole muszę zebrać, żeby się przekonać ile wyleci i to było to pole z Jaśkami...
     
    Last edited: Apr 16, 2020
Thread Status:
Not open for further replies.