Opinie Trims'N'Roses - misje 24h

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 15 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Przed Wami kolejne misje do szybkiego wykonania. Na każdą macie tylko 24 godziny! Śpieszcie się, aby nie przegapić żadnej z nich.

    dailyqapr2020_news.png


    [​IMG]
    Czwartek, 16.04.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 21.04.2020, godz. 14:00


    [​IMG]




    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    znaczy sianie na przemian. Główna, dzika. Wypadajki z obu lecą. Na noc posadzić coś długiego. Dobrze że leśnej póki co nie muszę z baobabów oczyszczać-dopiero na poniedziałek. Punkty sezonowe, latarnia z ulepszeniami. Wezmę
     
  3. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    witam
    w poradniku brak informacji/albo nie doczytałam/ skąd bierzemy podstawę latarni, czy dostaniemy ją na początku eventu?
    w nagrodach są same ulepszenia
     
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A już wiesz co będzie dawać latarnia? Chyba, że to gra w ciemno ... ;)
     
    gretag i magdusia668 lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi o latarnię poradnik odsyła do późniejszego ogłoszenia, które zresztą już się ukazało >>klik<< ;)
     
    gretag i magdusia668 lubią to.
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Brakuje informacji gdzie latarnię można postawić, szczególnie czy na wybiegu dla zwierzaków domowych
     
    gretag, dorota444 oraz magdusia668 lubią to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Z tego co widzę, po nałożeniu pierwszego ulepszenia może być postawiona na Wybiegu. Oprócz tego wszędzie, z wyjątkiem strefy pełni. Zaraz dodamy tę informację w tabeli z cechami itemu - na jej końcu:)
     
    gretag, magdusia668 oraz Krokodylek75 lubią to.
  8. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    czy jak nie kupię pierwszych ulepszeń latarni to pozostałe zdobyte w eventach będę mógł nałożyć na podstawe latarni ?
     
    gretag i magdusia668 lubią to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    zbyniek12370, nie musisz kupować ulepszeń. Jeśli nałożysz na podstawę 12 ulepszeń z obecnej misji, będziesz miał Elektryczną latarnię morską 1 dającą co 20 h: 13.000 PD/TPD, 1 x Skrzynię Bawarskiego Święta I oraz 75% więcej PD/TPD z przedmiotów ozdobnych przez 3 godziny.
    Tyle tylko, że pewnie wzorem poprzednich itemów tego typu, ulepszenia, jakie będą do zdobycia z eventów, nie wystarczą na pełną rozbudowę Latarni.
     
    gretag, jagoda1953 oraz magdusia668 lubią to.
  10. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    robię , fajne % będą :D
     
    izabell2468, gretag oraz jagoda1953 lubią to.
  11. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    a skąd pewność że pozostałe wszystkie do zdobycia w eventach a nie kupnie za nie wiadomo ile florków?
     
    gretag i hlnrys lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi o przyszłość - póki nie ma ogłoszeń, póty nie ma pewności:) Teraz mamy pewność, że można zdobyć 12 ulepszeń z misji 24 h i 5 ulepszeń z kupna pakietów:)
     
    izabell2468, gretag oraz magdusia668 lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wegrzy pisza,ze powtorka zakupu pakietu bedzie pomiedzy 05 02 a 05 05 wiec na moje oko bedzie tylko 5 platnych ulepszen ..reszta z eventow
    https://board-hu.farmerama.com/threads/világítótorony-csomag-1.19385/
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Numeracja pakietu "Pakiet latarni morskiej 1" sugeruje, że będzie ich więcej.
    Jeśli tak, to czy warto inwestować czas i FL (i ile)?

    Za wujaszkiem z DE:

    Ogólnie rzecz biorąc, przedmiot ten ma 30 ulepszeń, które można częściowo wygrać w wydarzeniach.
    Ile ulepszeń możesz wygrać w nadchodzących wydarzeniach, nie jest nam jeszcze znane.

    EN:

    W tej chwili dostępnych jest 30 ulepszonych poziomów latarni morskiej tylko w kwietniu.

    Czyli co?
    Będzie więcej niż 30 poziomów, będzie więcej pakietów?
    "Nie jest nam znane" - to komu jest do diaska?
     
  15. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a mnie się podoba ... ktoś sobie kupi , inny zdobędzie , fajnie , że latarnia jest ...rozwojowa xD
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mi też się podoba:) I bonus % i skrzynki:) Sprawdziłam, że maksymalnie ulepszona Fabryka daje 25% więcej PD/TPD, a ile trzeba było się napracować, aby zdobyć te ulepszenia...
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Przepraszam za głupie pytanie, ale się zakręciłem ...... ;) czy drzewo magiczne stojące na leśnej polanie też da wypadajkę? Nie mam 100% pewności, więc wolę zapytać
     
    magdusia668 i gretag lubią to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma znaczenia, gdzie stoi magiczne drzewko. Może być i na Bahamaramie.

    Sama dawałam ogłoszenie z datami, ale każdy dzień jest taki sam i przez chwilę zaczęłam się stresować, że event jest już dziś, a ja mam marchew na polach ;)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mam takie pytanie dla upewnienia.. jeśli wysieję grzyba do pierwszej misji i zbiorę wypadajki to jak część zostanie będę mogła oddać do innych misji czy do każdej misji trzeba siać od nowa ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.