Triki w Farmeramie

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 15 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. juliuszka

  juliuszka Generał forum

  Witam !

  Mam nadzieję, że będzie to wątek, w którym możemy podzielić się swoją wiedzą o zauważonych sposobach na ułatwienie sobie ciężkiej orki na farmie.
  Proszę umieszczać tu jedynie takie ciekawostki, które nie naruszają narzuconych zasad.

  Ja zaczynam:

  1. Jeżeli chcesz dobrać się do swoich najstarszych wysłanych wiadomości (sówek) - skasuj dowolną (niepotrzebną) wiadomość z własnej skrzynki nadawczej i przewiń listę do samego końca. U mnie wygląda to tak:
  [​IMG]
   
  agniecha$, eliza9070 oraz toDzasta lubią to.
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Witam.

  Co prawda nie zauważyłam żadnych "trików" ułatwiających orkę na farmie, ale zaciekawił mnie ten temat. Z nadzieją na zainteresowanie Graczy i różne ciekawostki przez Nich zamieszczane, wątek dodaję do spisu treści. Przypominam, że nie może być tutaj zamieszczone nic co nie jest zgodne z Regulaminem gry i forum.

  Ciekawych dyskusji życzę.


  juliuszka, wypróbowałam Twój trick, ale u mnie najstarsza sówka jest z 6 listopada 2015, a nie przypominam sobie żebym wcześniejsze usuwała. Ja jednak mam już sklerozę galopującą i może jednak usunęłam.
   
  juliuszka lubi to.