Opinie Traktorowe show

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Konwalia598

    Konwalia598 Czeladnik forum

    To będzie Totalna Masakra znowu !

    A ja się wciąż pytam , gdzie są i kiedy będą nowe Kolorki regularnie co miesiąc . Góra co 2 miesiące . Bo wciąż czekam na : Świetliki , Łosie , Wiewiórki i Złote Liście za SG ? Znowu okaże się , że rok będziemy czekać na kolorka nim się zlitujecie i coś dacie Nam ??

    A przecież każdy już z nas wie doskonale , że Wszystko już pokolorowaliście . Nawet to czego jeszcze nie daliście nam do Gry . Więc pytam na co liczycie ? Na kolarzy ?? Może raczycie się wypowiedzieć w tej kwestii . A nie tak jak ostatnio kazaliście ludziom nie komentować tej kwestii , którą poruszyłem . No chyba , że nie macie nic nam do Powiedzenia ?!
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    proszę moda o oddzielenie bo mi skleiło tekst z cytatem

    Nie rozumiem o co ci chodzi? Chcesz kolorować świetliki łosie i wiewiórki? Resztę masz skończoną? Bo ja nie....i większość pewnie też. I co wspólnego z tym kupno złotych liści? Są na rynku -za sianogrosze. Czy o drzewo złotolistne ci chodzi? Nie masz - poproś na GT. Albo poszukaj w balonie. To zdaje się nie taki rarytas.
    W temacie robię bo lubię. Poluję na fałszywego królika. Reszta czeka przygotowana
    Mam nadzieję na BB to popchnę misje motylową

    Zgodnie z prośbą oddzieliłam Twoją wypowiedź od cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 maja 2019
  3. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    nie robię idę handlować ;) Kasa potrzebna :)
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Niii a gdzie tam. Ja liczę na kolejarzy.
    Co do ewentu - to w zasadzie jeszcze nie wiem czy robię czy nie.
     
  5. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    mi się marzą kolorowe papugi ;) A evenu nie robię :) Mało paszy ;( idę handlować :)
     
  6. Tmk1001

    Tmk1001 Stały bywalec

    Ja także idę handlować różowości są a za takie pnącze to szkoda zachodu ;)
     
  7. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry popołudniowe. Zwierzątka, zwierzątkami ale SP poleci niektórym farmerom.Z moich obliczeń wynika że jeśli ktoś ubierał dość wystarczającą ilość brązowych zwierzaków i tych z drugiej pozycji klonowania to powinien zamknąć się w ilości ok 800-920 SP.Prawdopodobnie nie będzie baby boomu (obym się mylił) bo będą ekskluzywne perfumy.BP wymyśliło, by zarobić na ekskluzywnych:) dlatego taką informację podali:Informujemy, że od tej edycji szanse na uzyskanie lepszych wyników hodowli przy użyciu ekskluzywnych perfum zostaną zwiększone. Powodzonka i niech zwierzaki tentegesują się w domeczkach rozkoszy:)
     
  8. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    A czemu ci tej paszy tyle wyszło? Zwierza klonować nie musisz - medali nie ma. Wypadajek trzeba po 500 ale rozumiem, że lecą niezależnie. Czyli jak mam postawione foki to jutro spodziewam się z każdej zagrody kompletu. Jeśli będzie inaczej to żadne perfumy mnie nie skuszą. Różowości też mam
    na jednej łące mam zagród koło 40. Razy 6 to 240 na początek. Potem reszta z samej wyspy powinna wypaśc
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2019
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    cała farma i wyspa w zagrodach- kokon motyla czeka jutro na 14-tą. a potem wszędzie kurniki....
    event oczywiście robię - jak wszystkie eventy.
     
  10. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Może być problem z wypadajkami. Cała wyspę obecnie mam w zagrodach, ale "normalną" wolę pozostawić "siewną" pod drugi event. Zwierza potrzebnego mam. Pnącze nie powala, ale pozostałe nagrody są ok.Przede wszystkim (i w miarę możliwości) chciałabym skompletować wszystkie ulepszenia domku na drzewie. Zobaczymy, nie ma żadnych odznak (a się na nie nastawiłam), więc bez żalu w razie konieczności "wypadajki" dorobi się w oazie ( przy okazji BB- który pewnie prędzej czy później, będzie w czasie tego eventu).
     
  11. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Jeśli wypadajki lecą z farmy+wyspy (siewnego nie robię) przez 6 dni a wszystkie zwierzęta mam, to event powinien się zrobić sam :) Chociaż BP raczej takie hojne nie jest, więc trzeba będzie coś puścić w oazie. Tak na szybko policzone chyba 6,5 mln PD wpadnie, 40 gwiazdek, trochę SN i innych - na tym mi zależy. Cała farma w warsztatach + kwiaty po bokach.
     
  12. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Już pisałam na tamtym forum.Czeka mnie wyjazd na trzy tygodnie, jak będzie z internetem nie wiem,ale zaczynam oba oczywiście.Zwierzaki mam dużo nie muszę w oazie dużo robić, liczę na wypadajki >powodzenia tym co robią>poczytam jak Wami idzie i oczywiście dobrych rad :)
     
  13. ewdusia95

    ewdusia95 Naśladowca mistrzów

    coś podłubię, ale czy skończę się okaże
    powodzenia wszystkim życzę
     
  14. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    No ja muszę klonować bo z kóz ,królików,kur to ja nic nie mam oprócz podstawy:)Owce, ryby, świnie mam to nie muszę klonować. Mega koziarnia pracuje i produkuje afro i dalmatyńczyki ale to będzie za mało.
     
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    pojezdze troszke traktorem ha ha ha, co pozbieram po drodze to moje;), oby pnacze zerwac:),
    stawialam zagrody a tu przerwa, lepiej teraz jak podczas ewentu:)
    Pozdrawiam, milego dzionka, i powodzenia w wypadajach;)
     
  16. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Mam zamiar coś porobić w tych traktorach, nie wiem jak daleko zajadę, teraz chciałam sprawdzić moje zasoby kolorowańców, a tu przerwa ;), cóż poczekam i później zobaczę jakich klonów mi brakuje. Na wypadajki to jak na razie mam trochę zagród na wyspie, bo farma w polach ;)
     
  17. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    o matuluxD xD xD , nie zwrocilam uwagi na ostatnia tabelke kolo traktorow "ukonczenie za floreny":sleepy:
    ufff, na szczescie nie widzialam jej wczesniej, to przeciez zabawa;),
    i moj ewencik poleci powolutku, jak zwykle, bo roslinki tez potrzebne ;)
    zobacze jak to pojdzie, dwa ewenty w jednym;), ciekawe, zawsze cos nowego;)
     
  18. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Prowokacja, czy chcesz mnie zawału nabawić.
    Kolorkom nowym mówimy stanowcze nie.

    Co do ewentu to robię jak wszystkie inne od 9lat.
    Nagrody jak nagrody, ważne, że mało losowości w nich jest.
    Lepszy róż w garści niż żółtek lub jabłoń w stodole.
     
  19. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Będę zbierać wypadajki do oporu a na sam koniec może coś w oazie miłości porobię. Najpierw z traktora I zabieram sobie te 90 super paszy.:music:
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    miałam żółte kurniki na 44szt + JC dały 8 kluczy i po 4 kierownice i opony

    na bahamie mam tukany żółte zobaczymy wieczorem ile z nich poleci.

    Sporo kolorowańców mi brakowało coś koło 70 szt. Akurat nie wrzucałam tego zwierza do oaz. Ale już większość kupiłam na targu. SG mam pod dostatkiem a ostatnio ze skrzyneczek wpadło 60mln.
    Zostało mi kupić: kury: 1 szalona, 7 jedwabnych; 7 świń wełnianych i 10 czarnych owiec.
    Skoro nie trzeba SP to niech sobie leży na gorsze czasy ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.