tosia14

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika tosia14, 14 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tosia14

    tosia14 Forumowy żółtodziób

    Witam wszystkich!
    Gram w ta grę od 2010 roku i co jakiś czas wracam (teraz już na stałe)
    Mam prawie 25 lat i interesuję się grami, książkami z gatunku fantasy, kulturą japońską, mitologią grecką, historią starożytną, sporo tego ogólnie
    Mam nadzieję, że ciepło mnie tu przyjmiecie!
    Nick mam taki sam jak w grze (ach to zakładanie konta w wieku 11 lat...)
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam i miłego grania:) Spokojnie, ja zakładałem konto za namowami mamy i się wraz z nią uczyłem gry w wieku 10 latxD:cry:xD
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej :)
    Oczywiście że ciepło przymniemy ;) ba nawet gorąco


    proszę [​IMG] i [​IMG]

    tylko jak Ty przyciągniesz forumowiczów to ja nie wiem :sleepy:
    zapodaj ciekawy temat może się zlecą

    Trochę będziesz mieć roboty by nadrobić zaległości
    ale to jest najfajniejsze to odkrywanie celów i radocha z ich realizacji
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj tosia14 na forum, super, że wracasz na stałe. Powodzenia w grze Ci życzę i miłych rozmów tutaj.
    Wątek dodaję do alfabetycznego spisu w dziale, pozdrawiam.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. tosia14

    tosia14 Forumowy żółtodziób

    Jak widzę, ile mam misji w spółdzielni do zrobienia to nie wiem czy się śmiać czy płakać :( Zwłaszcza, że nie mam większości specjalnych drzew i zagród, przynajmniej eventy mam po co robić :) Cudowne Pnącze, Wodospady, to wszystko mam do zrobienia
     
    agniecha$ lubi to.
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Misje w spółdzielni nie zając nie uciekną
    też u mnie leży tego od groma ale one są drogie i jakoś nie mam parcia by robić jak leci
    wybieram co fajniejsze

    lepiej wybierać takie gdzie tanim kosztem zdobędziesz coś przydatnego dla gry eventów np piccolo kupony SN bonusy itp

    Eventy są różne
    ale większość warto robić nagrody procentują
    no i jest zabawa

    wodospady koniecznie trzeba odblokować zawsze to dodatkowe miejsce

    a pnącze ? nie ma przymusu odkrywać wszystkiego na początek to co dla naszych celów /priorytetów ma znaczenie

    Dasz radę [​IMG] I dzień dobry [​IMG]
     
  7. tosia14

    tosia14 Forumowy żółtodziób

    Tych zadań jest tak dużo, że nie wiem za co się zabrać xD Czy za te z warsztacików czy rozmnażania, bo i tak potrzebuję gwiazdek na menażerię, aby móc postawić więcej zagród (na farmie skupiam się na drzewach)

    Heh, zwykle z Dzikiej Łąki zbierałam po 600 sztuk a dzisiaj zebrałam ledwo 300... Jakiś błąd czy co?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 kwietnia 2024 o 08:30
    agniecha$ lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tosia14 Twoje posty połączyłam bo Gracz nie może dodawać swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać to korzystaj proszę z opcji Edytuj.

    A jeśli chodzi o zbiór z Dzikiej łąki to bez żadnych bonusów możesz zebrać 404 rośliny, czyli 202 najmniejsze pola x 2 rośliny. Jeśli chcesz mieć więcej roślin to trzeba użyć np. chutney marchwiowo-jabłkowy, który daje +2 rośliny z każdego pola.
    Jak nie masz chutneya to napisz do mnie: eewunia67, podzielę się bo mam spory zapas ;)