Opinie Topiarowa zagwozdka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki za odpowiedź, była bardzo pomocna. Zastanawiam się po co ja dalej chomikuję chomiki, jak mam ich już 384 i zagrody stoją w dalszym ciągu na łące:D.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypomnieliście mi o skrzyni z neonowymi zagrodami. Szybciutko otworzyłam i jest nieźle - zagroda dla niedźwiedzi:)
    Klonowałam sobie słonie, efekty dość mizerne, podwójne odznaki tylko parę razy się trafiły. Do zadań wrzucałam podstawowe salamandry. Mają wysoką wartość, najwyższą z "normalnych" zwierzaków na farmie. Dość szybko się też hodują, bo mam parę czerwonych zagród, jeszcze z pociągu.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też mam trochę salamander wystawionych, owiec (bo dla owiec mam paszę) i jeszcze 5 zagród dla lam. Może do jutra/przyszłego weekendu (w sumie mam trochę hodowlanych) wyprodukuję brakujące zwierzaki.


    EDIT: Brawo ja - wstawiłem 23 oazy z rybami i się skapnąłem dopiero, że ssaki mam wstawiaćxD:cry:xD
     
  4. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    Zrobiłam i ja:) musiałam chomików dorobić bo targ był pusty, skrzynkę tak sobie zebrałam z biegu że nawet nie zobaczyłam co wyleciało:(
     
  5. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Mi ze skrzynki wypadły neonowe niedźwiedzie :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nareszcie koniec!
     
  7. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    A mi chyba już czwarta neonowa wielbłądów :( :( :(
     
  8. ezzP

    ezzP Czeladnik forum

    Oby jutro poszło gładko , brakuje mi trochę sianogroszy żeby oazy zapełnić ,
    <ciach>

    Offtop usunęłam
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 kwietnia 2021
  9. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    a ktoś wie czy będzie baby boom?
     
  10. ezzP

    ezzP Czeladnik forum

    Cześć , nie jest zapowiedziane , można wykorzystać jedynie farmarkowe szaleństwo ( i odbudować za farmarki trochę SP
    <ciach>

    Offtop usunęłam.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 kwietnia 2021
  11. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nie ma na razie żadnego OO w tej sprawie ale pojawiło się przed chwilą OO o super ofercie na zakup SP w weekend, to może wskoczy też jeszcze jakieś ogłoszenie o BB ;)
     
  13. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    no właśnie czekam i czekam na ogłoszenie o BB, ale na razie nic.a kameleony w blokach startowych czekają
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypominam, że nie jest to odpowiedni wątek do zamieszczania ofert handlowych. Pamiętaj o tym proszę. Właściwe miejsce do ich składania znasz.
     
  15. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Topiarowa zagwozdka II
    [​IMG]
    Skończone
     
  16. ezzP

    ezzP Czeladnik forum

    Dobrze , bardzo przepraszam , to się już nie powtórzy
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  17. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    drodzy forumowicze, a przypomnicie jak nazywa się preparat, który skraca czas hodowli w oazie miłości o połowę, tyle mam tego w pasku, a nie chce mi się szukać.

    EDIT: chyba pora przestać zadawać głupie pytania, bo zostałam naśladowcą mistrzów. tytuł zobowiązuje.
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Z pewnością chodzi Ci o różową galaretkę :)
     
  19. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    tak dziękuję.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zostało wyprodukować mi resztę kameleonów (oby tylko co najwyżej 2 bonusy na zagrody poszły) oraz 116 odznak i będzie koniec eventu:p;) Bo podejrzewam, że z innych gatunków obecne odznaki raczej by nie leciały - w takie cuda na farmie, to ja nie wierzęxD
     
    hiacynta i Viola_07 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.