Opinie Topiarowa zagwozdka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Ewent skończony.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie dopiero pierwsza część, na drugą i trzecią czekamy jeszcze ;)

    Topiarowa zagwozdka II: 23.04.2021 (10:00) - 25.04.2021 (22:00)
    Topiarowa zagwozdka III: 30.04.2021 (10:00) - 02.05.2021 (22:00)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u mnie dopiero pierwsze 30 oaz ze ssakami zapakowane;)
     
  4. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Chwilke znalazlam to powrzucalam troche do oazy. Obadamy co wyjdzie :)
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pierwsza misja zaliczona w południe przed wyjazdem na szczepienie.
    [​IMG]
     
  6. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ja gapa nie doczytalam i wrzucilam gady i zebralam a tu nie ma odznak przepadlo 264 sp
     
  7. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam, w Sklepie Ramie już towar wykupiłam, ale rzeczywiście przejrzę Misje, coś tam się jeszcze znajdzie. Dziękuję za podpowiedź, miłego orania i pozdrawiam:)
     
    PoloMit, krasnoludek10 oraz miwi45 lubią to.
  8. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Skonczone :)
    Zapasy sie przydaly :)
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Podwójny item głodny chomik - potrzebny będzie czy można pominąć ?
     
    hiacynta, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja to nie patrze jakie zwierzaki wychodza, tylko chce skonczyc ten kawalek :)
    Potrzebuje kazdego zwierzaka z hodowania, bo wtedy latwiej rozbudowac ogrody i menazerie i ten domek na fabryki :)

    No i skonczylam ten czesc :)
     
  11. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    no i ja skończyłam 1część. to chyba mój pierwszy raz, że udało się w pierwszym dniu. z neonowej skrzynki wyszły indyki, no i teraz wystawiam wszędzie zagrody z kameleonami. jakby ktoś wystawiał na targu to ja chętnie kupię, oczywiście w rozsądnej cenie.
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a mnie zabrakło 9 chomików:cry:,,wystawiłam zagrody,,ech to czekaniexD
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    dantic3 - twój post usunęłam, ponieważ to nie ten wątek. Jeżeli chcesz wejść do piwnicy i robić zadania z jej prawej części, to tak, musisz wykonać to zadanie.
     
    hiacynta lubi to.
  14. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    A z neonowej skrzynki wyszly: motylki neonowe, moje najwyzsze marzenie :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Dobrze, ze SP starczylo na ten kawalek misji :) :)
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ciekawość mnie zżera. Do czego potrzebne były chomiki? Coś przegapiłam?
     
    miwi45 i PoloMit lubią to.
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ech,,bogacz to nawet nie zauważy,,:pw misji drugiej trzeba oddać chomiki,tylko 40,,ale mnie brakuje,,
     
  17. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Ok, odwołuję, co mówiłam :p Nie doczytałam, że w nagrodch skrzynia z neonami!

    Najłatwiej zdobyty neon świata :D:D:inlove:

    Mnie wyskoczyła obora, której nie miałam, ale ja mam mało neonów :)
     
  18. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    U mnie nie tak najłatwiej ten neon zdobyty, bo niemal wszystkie szynszylki ze stodoły mi wyżarł - no Mietka jołopa nie dopatrzyła , że i z hodowli można zwierza oddawać i te szynszyle tak pakowała do zadań :cry: ale już nie mam jej za złe, bo ze skrzyneczki neonowe nietoperki się trafiły :inlove: a to moje pierwsze w tym kolorku, więc jestem bardzo zadowolona :D
     
  19. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Fakt, ja znów nie doczytałam i wydawało mi się że kilka mant załatwi sprawę, a tu nie ma oddawania zwierzaków z Bahamy :p
    U mnie też w ruch poszły szynszyle, mrówki i kucyki, bo hoduję je namiętnie właśnie do takich zadań :p Ale na za tydzień pozbędę się chyba wszystkich lazurowych salamander (tych z pierwszego poziomu klonowania) bo one są w zacnej cenie. W misji nr 3 jak będą płazy, to sobie je dorobię ;) Tylko muszę salamander trochę pohodować, bo mam ich mało.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2021
    hiacynta, miwi45 oraz PoloMit lubią to.
  20. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    ja już skończyłam zadanie a ze skrzynki nietoperze neonowe(może na gt ktoś zamieni na inną neonową ;))
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.