Opinie Topiarowa zagwozdka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ale to jest rozłożone w czasie - więc może Ci się uda, trzymam kciuki, pokombinuj:D
     
  2. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    W skleporamie wykupiłeś już SP? Też w kwiaciarni z eventu pomidorowego jest 15 sp do zdobycia.
     
  3. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Chomiki se siedzą w oazach i se dogadzają, ale niestety tylko w 1/3. Czyli potrzeba mi 812 SP. Nie mam tyle,, czyli trzeba wybrać nie wszystko. Hmmm... Chyba że dadzą wsad za 1SP, ale oni nie tacy głupi zaraz wrzucą mega wyprzedaże SP. Pnącze zacne. Trzeba się postarać8) Szkoda tylko, że gady w misjach kolorowych pokończone, bo tak na darmo będą kolorowane.
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nawet po wykupieniu miałbym 292 + 140 = 332 SP8) Eventu pomidorowego nie robię, bo na telefonie jest to okropnie niewygodne a laptop ostatnio mi szwankuje... A co najgorsze kupony też mi wyszły.
     
  5. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    A ja hodowlane lubię ;) rozmnażane zwierza to moja pasja. Trochę dużo SP ale może się uda. Pnącze fajne to się pobawię. Powodzenia wszystkim hodowcom ;):)
     
  6. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zgadza się :)
    ale kornik1 poprawiła moje wyliczenia

    robiąc oszczędnie napisałam wcześniej klik wystarczy 120 x 3 = 360 hodowli x2 sp =720

    ale i tak sporo super paszy
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  9. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    Czy tylko ja musiałem sprawdzić w internecie co to są topiary, bo nie wiedziałem, że to się tak nazywa? xD

    Do pnącza powinno być ok, załadowałem całą oazę, jak było ładowanie za 1 SP, więc chyba na styk starczy zapasu na kolorowanie. Ale chciałbym jeszcze tę krzaczastą salamandrę drugą sobie postawić luzem gdzieś w ozdobnym, to trochę trzeba będzie jeszcze ukręcić SP w młynie do tego czasu:p
     
  10. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    hmmmm...na brak Sp nie narzekam...raczej na brak czasu :music:

    Lubie kolorowanki, choc oaza nie zostala zaladowana ( znowu ten brak czasu ) za 1SP.

    Jak znajde chwile to choc na chwile :D:D:inlove::inlove: sie pobawie xD
     
  11. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    łoooo no to nieźle znowu SP zaśpiewali o_O

    Pnącze mi się podoba, chociaż jakimś wielkim łowcą PD nie jestem :music: Itemy wystawione tylko w ozdobnym, żadnych mnożników, więc nie wiem czy jest sens wywalać aż tyle paszy... Chociaż jak sprezentowali ten jeden super item kiedyś, to się takie pnącza przydały. Ja wciąż czekam na jakąś hodowlaną, gdzie będę mogła powalczyć o brakujące neony :p:p
    O, albo mogliby rzucić pnącze dające super paszę :p
     
  12. l0litka

    l0litka Czeladnik forum

    a gdzie jest ten rząd do wyciągnięcia? nie widzę go w żadnej misji
     
    krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Misja III
    czwarte zadanie złote
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i po pierwszej zagwozdce ;)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    nefele Twój post usunęłam, wątek ten dotyczy innego eventu. Do rozmów zapraszam tutaj: Przygoda pomidora II, być może tutaj też znajdziesz odpowiedź: >KLIK<
     
    krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
  16. ania5757

    ania5757 Baron forum

    czy zwierzeta z bahamy mozna oddawac?
    nie wywietlaja sie wiec chyba nie
    ale dopytam
     
    krasnoludek10, hiacynta oraz nuka20 lubią to.
  17. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    ja po grze w kości gdzie mi zabrakło SP zaczęłam masowo produkować SP i teraz mam 1100.po raz pierwszy w życiu mi wystarczy, a skoro doświadczeni farmerzy mówią, że pnącze warte poświęconej SP to spróbuję zrobić.
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    z mojej oazy nic nie idzie zebrać latają bociany :wuerg: odswiezanie nie pomaga o_O
     
    krasnoludek10, hiacynta oraz kornik1 lubią to.
  19. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    To nie tak miało być, miałam sobie wpłacać ważki i manty, a tu z bahama nie można :D
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pierwsza zagwozdka rozwiązana.;)xD
    [​IMG]
    Lubię takie szybkie akcje.:) Żeby tylko nie zapomnieć o następnej.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.