Opinie Topiarowa zagadka - hodowlane misje weekendowe

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja nie Rysiek..ale warto byc goracym....:p
    [​IMG]
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja ewentu nie moge zrobic w oazie same bociany latają odswiezanie nie pomaga >:(
     
  3. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Czekałaś cały tydzień, to poczekaj na jutrzejszy baby boom.
     
  4. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Co za zdzierstwo.. nawet dni farmarkowego szalenstwa nie dali zeby czasem ktos za bardzo nie zyskal na tym evencie ...
     
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja już zrobiłam event, spokojnie mogę zająć się komiksami.
     
  6. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Też miałam właśnie zebrać hodowle, ale w Oazie zauważyłam, że nie ma BB, więc wstrzymałam się i zerknęłam do ogłoszeń, no i już wiem, czekam do jutra.
     
  7. hapsak89

    hapsak89 Mieszkaniec forum

    O nieee:cry: przegapiłam obniżki :cry:
    Po drożyźnie zapakowałam 85 motyli, kusi zebrać, bom niecierpliwe zwierzę xD:p ale skoro jutro BB to poczekam, niech się kolorowe fruwajki pomotylkują trochęxD
     
  8. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Jestem w takiej samej sytuacji ;)
    Przeczytałam na forum o obniżkach... po czasie :D załadowałam oazy drożej i czekam na BB ;)
     
  9. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Chyba zrobię dzisiaj bez BB, jutro trochę mam zapchany dzień i mogę zapomnieć o evencie w ogóle, tak jak w tamtym tygodniu. też przekładałam na później, a potem się okazało , że już poniedziałek 8). A w sumie bez BB są zawsze lepsze przeskoki.
     
  10. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    neonowa obora...szkoda że 5
     
    skorpion_JM i hiacynta lubią to.
  11. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Miałem już narzekać,że strasznie ciężko zebrać oazę bo tylko bociany latają a nawet jak się uda to z BB coś słabiutko leci. Ostatecznie chyba jednak opłacało się czekać xD

    [​IMG]
     
  12. hapsak89

    hapsak89 Mieszkaniec forum

    Weekendowa misja odhaczona, zapakowałam 85 hodowli zwykłych motyli, odznak mam 89, a i motylkowanie ładnie im poszło, bo trafił mi się jeden "Szafirowe skrzydło", kilka "Paziów królowej" i "Motyli monarchów". Także do porannej sobotniej kawki całkiem fajnie:D

    Edit:
    A i z neonówek -> kozy, też dobrze, nawet jeśli już miałam jakieś, to neony zawsze mnie cieszą;)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2024
  13. thistle20

    thistle20 Baron forum

    Zapomniałam wczoraj zrobić II misji a tu dziś nie mam ani obniżki na 1SP ani BB :(:(
     
    skorpion_JM i hiacynta lubią to.
  14. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Zdarza się nawet najlepszym, ale nie ma co się martwić, ważne żeby zrobić chociaż tą Misję II, do której potrzeba 85 odznak, a z odznakami do IV Misji poczekać na kolejne BB i Wesoły dzień obniżek, o ile będzie. Ten ostatni był przed rozpoczęciem Misji i tylko przez 12 godzin.
     
    hiacynta lubi to.
  15. thistle20

    thistle20 Baron forum

    I nie zrobiłam w ogóle tej II misji :(:( Czy itemy w każdej misji są podwójne?
     
    hiacynta lubi to.
  16. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Tak, oprócz ostatniej IV Misji.
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to koniec misji III,czekam teraz na ostatnią :p ;)
     
  18. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Super,lubie te misje , jeszcze tylko czwarta i będzie pnącze.
     
  19. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wiem, wiem, napiszę coś niepopularnego - nie cierpię kolorowania zwierzaków i oddawania
    ich, lub równowartości do misji, no cóż taka moje fobia.
    Robię jednak te misje ale jak najtaniej wg. rozpiski agniecha$.
    Biorę tylko po jednym itemie.
     
  20. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Koniec III misji, czekam na ostatnią IV. Według mnie ta misja okropnie się ślimaczy. Jedyny plus tak rozciągniętej w czasie misji, to że każdy ma możliwość ukończenia eventu.