Top Gamers Club (TGC)

Temat na forum 'Archiwum - FAQ' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 20 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. FAQ

    FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

    Co to jest TOP GAMERS CLUB (TGC)?

    TGC to serwis i klub dla uprzywilejowanych graczy, który jest skierowany tylko i wyłącznie do naszych najlepszych graczy. Powołaliśmy TGC do życia, abyśmy mogli wspierać naszych graczy w bardziej efektywny sposób.

    Jakie korzyści daje mi członkostwo w TGC?

    Członkowie TGC otrzymują:

    • osobiste wsparcie i opiekę ekipy TGC
    • regularne newslettery
    • ekskluzywne przedmioty
    • niespodzianki w grze
    • nieopublikowane jeszcze informacje
    • ekskluzywne oferty partnerskie
    • specjalne konkursy
    • możliwość wygrania na Farmerskim Kole Fortuny takich przetworów jak: odwłoki z much, dżem agrestowy, placek na kwaśnej śmietanie
    • i wiele innych
    Jak mogę zostać członkiem TGC?

    Członkowie TGC są naszymi najlepszymi użytkownikami i są wybierani automatycznie. Proces wyboru jest regularnie powtarzany. To oznacza, że najbardziej lojalni, pracowici i aktywni gracze mogą zostać członkiem TGC w każdej chwili.


    Przyjęcie do grona graczy TGC zależy od różnych kryteriów, na przykład od stanu gry, dokonanych w grze zakupów, zaproszonych znajomych, itd.

    Tak więc jeśli nadal pozostaniesz aktywnym graczem, zwiększasz tym samym szansę, że zostaniesz wybrany!


    Ponadto: powinieneś być zawsze osiągalny przez maila. Jeśli Twój adres e-mail wylądował na „czarnej liście“ naszego dystrybutora, ponieważ nasze maile nie były w stanie do Ciebie dotrzeć lub dlatego, że zrezygnowałeś z newslettera, nie będziemy mogli Cię niestety przyjąć do TGC. W tym przypadku musisz ponownie aktywować swój adres e-mail. Skontaktuj się w tym celu z naszą pomocą techniczną.


    Czy członkostwo coś kosztuje?

    Nie, członkostwo jest bezpłatne i nie zobowiązuje Cię do niczego.


    W jaki sposób dowiem się, czy jestem członkiem TGC?

    Jak tylko gracze zostaną przyjęci do TGC, otrzymają oni maila powitalnego, który zawiera wszystkie niezbędne informacje.


    Jak długo trwa członkostwo w TGC?

    Członkostwo TGC trwa tak długo, jak długo członek klubu spełnia kryteria klubu. W razie ewentualnych zmian, wyślemy na czas informacje na ten temat drogą mailową.

    W jaki sposób mogę skontaktować się z działem pomocy TGC?

    Członkowie TGC są automatycznie przekierowywani do ekipy pomocy TGC, jak tylko klikną w koncie TGC przycisk pomocy.


    Jak długo muszę czekać, aż ogłoszony przedmiot lub newsletter do mnie dotrą?

    Wysyłka newslettera i dopisywanie przedmiotów do konta jest dla nas najwyższym priorytetem, jednakże może to czasem trochę potrwać. W tym przypadku prosimy o trochę cierpliwości. Zalecamy również zajrzeć do folderu spamu, gdyż newsletter mógł tam wylądować jako spam. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to ustaw swój folder spamu tak, aby maile od newsletter@news.farmerama.com nie były oznaczane jako spam.


    Jak często wysyłane są newslettery?

    Nowi członkowie TGC otrzymują maila powitalnego tylko raz. Potem wysyłane są tylko normalne newslettery w regularnych odstępach czasu.


    Od kiedy będą mógł czerpać korzyści z racji przynależenia do klubu TGC?

    Jako nowy członek TGC będziesz miał natychmiast dostęp do wszystkich opisanych tu korzyści. Wszelkie akcje, nieopublikowane jeszcze informacje i przedmioty są związane z poszczególnymi newsletterami.


    Moje dane (np. nazwa użytkownika) nie są aktualne. Czy wystąpił błąd?

    Pracujemy stale nad tym, aby mieć dostęp do jak najbardziej aktualnych informacji. Może to potrwać aż do dwóch tygodni, dopóki zmiany dokonane ostatnio w profilu zostaną poprawnie wyświetlone.


    W jaki sposób dowiem się, że wygrałem w konkursie?

    Losowanie nagrody głównej odbywa się po upłynięciu danej akcji. Zwycięzca zostanie powiadomiony za pomocą danych kontaktowych, które podał podczas rejestracji.


    W jaki sposób wykorzystywane są moje dane, które podałem podczas rejestracji do konkursu?

    Twoje informacje zostaną wykorzystane do tego, aby powiadomić Cię w razie, jeśli wygrasz konkurs. Wszystkie szczegóły na ten temat możesz znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
     
    Koala2006 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.