Opinie To pestka!

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 maja 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dora4370

    dora4370 Stary wyjadacz

    Dopiero dziś zaczęłam ewent , koło pomogło , w slot dałam 200% i tyle mam z super pola :)

    [​IMG]
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    doczłapałam i ja do końca :)
     
  3. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    pnącze zdobyte , dzięki za motywacje 8)
     
  4. skretnik

    skretnik Ekspert forum

    U mnie dopiero 85 :cry: , zapomniałam o bonusie 200% a już wypłukałam się z SP :cry::(
     
    Alicjanastka lubi to.
  5. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Koniec, jakoś cieżko mi było dobrnąć do końca musiałam użyć kasztana no ale koniec końców się udało :D
     
    Alicjanastka i hiacynta lubią to.
  6. Mobilis_A075

    Mobilis_A075 Wyjątkowy talent

    fajrant. Z piccolo jak zwykle śmieć, chomicza...