TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie biurko zostało wywalone i niesprawiedliwie spędzę samotnego Sylwestra..
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    To przy czym będziesz lekcje odrabiał?
    Niesprawiedliwie Internet miał 2 dni święta i dopiero teraz go odzyskałam. Sprawiedliwie - WESOŁYCH ŚWIĄT Wszystkim!!!
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie lekcje odrabiam na kolanie, stole albo stołku, tudzież swoim łóżku a pokój mój i siostry są 3 razy mniejsze od mamy, a na korytarzu choinka dziwnie by wyglądała. Na stole nie postawiłbym choinki, bo nie byłoby miejsca na jedzonko. Lecz pomimo tego sprawiedliwie radosnych świąt :) I sprawiedliwie choinka to tradycja pogańska jednak, katolicka jest tak naprawdę tylko Wieczerza z 12 potrawami i siankiem pod stołem (spędzania świąt z rodziną jest tradycją ogólnopolską)..
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Naprawdę, Tomek, tak niesprawiedliwych problemów jak Ty, to chyba nie ma nikt. Trzeba było kupić choinkę zapachową za 5 zł i powiesić na uchu przy drzwiach od szafki. Chyba jakąś szafkę w pokoju masz...
     
    wolf031973 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie mam.
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ok... niesprawiedliwościami meblowymi Krasnaludek mnie przebija... ale Wigilii przy chlebie, sosie grzybowym i kapuście chyba nie spędzałeś... - a ja taką pamiętam w 1986, bo już w 1987 był makaron z makiem z darów z kościoła. Wcześniejsze Wigilie jakoś mi umknęły, a późniejsze były bardziej bogate bo stryjeczny dziadek wiceministrem został
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie swoimi niesprawiedliwościami jedzeniowymi Mychor mnie przebija i sprawiedliwie mnie przebija. Niesprawiedliwie zaś po świętach boli mnie brzuch...
     
    wolf031973 lubi to.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skończ już z byciem niesprawiedliwie poszkodowanym przez los, mamę, siostrę i psa. Weź flamaster, długopis albo ołówek, namaluj choinkę na kartce i połóż ją na stole albo powieś na ścianie. A jak nie, to pogódź się z tym, że choinki w tym roku nie będzie i przestań narzekać w co drugim wątku na forum, bo już chyba każdy przeczytał to przynajmniej ze trzy razy.
    Masz 17 lat, a zachowujesz się jakbyś miał 7 i wszystko musiała Ci podstawić mama.
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie jestem chora i ominie mnie spotkanie farmerów w Katowicach :cry::cry::cry:
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bardzo sprawiedliwie mi wygarnąłeś:) Ale niesprawiedliwie pewnie nie słuchałeś "O Holy Night" jako polskie "Ta święta noc". A ja sprawiedliwie tak:p
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Będzie nam Ciebie bardzo brakowało i sprawiedliwie wypijemy po szklaneczce gorącej czekolady za Twój szybki powrót do zdrowia.
     
    BA_Czerwona lubi to.
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wolałabym sprawiedliwie być z Wami. :)
    Przynajmniej zdjęcie poproszę :)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wirtualna czekolada? To może kupimy prawdziwą na wynos i Ci przyniesiemy? Co prawda nie znam numeru mieszkania, ale to najmniejszy problem. Zapukamy do pierwszych drzwi z brzegu i sprawiedliwi sąsiedzi nas pokierują :p
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    A kiedy spotkanie w Warszawie?
     
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    co ja widzę -.-Zła gotuje zupę z żyrafy MODzi Czerwonej :eek: to okropnie niesprawiedliwie:oops:nawet jeżeli Czerwona bardzo narozrabiała .....
    za to sprawiedliwie mija mi już pomału deprecha świąteczna ale dla równowagi coś mi niesprawiedliwie w lewą łopatkę weszło :wuerg:
     
    BA_Czerwona lubi to.
  16. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    no to sprawiedliwie ,do kompletu ja też sobie choruję :) a niesprawiedliwie o spotkaniu nic nie wiedziałam :(
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie wylazł mi trądzik różowy (czy jakoś tak) najprawdopodobniej albo mam AZS-.-
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    O następnym spotkaniu będę Cię informować, ale obiecaj, że przyjedziesz :)
    Niesprawiedliwie ja jeszcze nie wydobrzałam, a Młoda mi choruje.
    Sylwester w domu w małym okrojonym gronie przyjaciół :)
     
  19. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że farmerskie spotkanie jest tak daleko ode mnie :eek:

    Dzień dobry, niesprawiedliwie nie miałam czasu tu przychodzić, ale za to przynoszę kakao, bez cukru, bo sama najbardziej lubię to gorzkie :) :)
    [​IMG]

    A jako, że za kilkanaście godzin Nowy Rok, to pytam... Macie postanowienia? Bo ja owszem, zrealizować te z ubiegłego roku, które brzmiały mniej więcej tak:
    [​IMG]


    A jak farmerskie postanowienia i cele na przyszły rok?
    Ja przed chwilą postanowiłam sobie, że będę między eventami siała kukurydze tak długo, aż uzbieram SG na kolorowe pandy i wielbłądy do misji "zamki z piasku" :D Akurat postanowienie na cały rok ;)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie w kakao nie ma pianek i mam zatrzęsienie postanowień w tym rokuo_O Jedno z głównych to hodowla zwierzątek potrzebnych na kolejne miesiące pomiędzy eventami..