TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mniejsza gdzie kupione i po ile. Ważne że ma sprawiedliwie sportowy wygląd, a nie dżinsy, puchowa kurtka i zimowa czapka z pomponem :wuerg:
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    Bo do dekoracji trzeba się stosownie ubrać.... Pani widocznie nie przyzwyczajona xD
     
  3. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie skręciłam kostkę:mad: Sprawiedliwie mam zwolnienie8)
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    To Ty nie na zapylenie na zwolnieniu siedzisz a na kostkę???? Faktycznie, niesprawiedliwie....
     
  5. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Faktycznie niesprawiedliwe :pnajczęściej jest tak,że pyłek jeszcze dobrze nie osiądzie a już jest L4;)
     
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    bo teraz ciąża to poważna choroba :)
     
  7. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów


    No więc od piątku siedzę na zwolnieniu w związku z przypadłościami około jajkowymi ;) i w pierwszy dzień zwolnienia skręciłam kostkę.

    No ciąża to poważna choroba. Byłam jedyną ciężarną w firmie chodzącą do pracy. Reszta zniknęła zanim test zdążył wyschnąć ;)
    Z nosa mi krew cieknie. Nie jestem w stanie za długo siedzieć. Słabo mi ciągle. Kręgosłup mi siada. Też chcę pochorować na ciążę. A co!

    Od tego leżenia ze skręconą kostką zaczęłam na drutach robić8)
     
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    No... znam taką, co robiła na drutach i spadła..... Kasiu - uważaj!
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A to się da tak na leżąco?
    Moja babcia sprawiedliwie machała drutami w takim tempie, że tylko w oczach migało, ale zawsze przy tym siedziała w ulubionym fotelu :)
     
  10. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    no to ja się wam tutaj sprawiedliwie przyznam,że chociaż nie jestem babcią,nie skręciłam nogi ani nie mam ulubionego fotela to uwielbiam szydełkować i ,,drutełkować '' :) nauczyłam się mając jakieś 6-7 lat i tak mi zostało do dzisiaj :)
     
    Marrylan lubi to.
  11. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, wdepnęłam Was odwiedzić i przyniosłam prezent na przywitanie
    [​IMG]
     
  12. annaorlowska

    annaorlowska Młodszy ekspert

    Mam problem chcąc doładować sobie floreny przez pomyłkę wysłalam pustego sms na ten nr zabrało mi kase a florenow nie ma da sie to jakos odzyskać
     
  13. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    jeśli nie dostałaś florenów to napisz do pomocy technicznej :)
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie chcesz nas utuczyć?
    jak Mychorka będzie biegała jak się spasie ?:pskończą się medale i ocieplacze na szybę :cry:
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    Powiedzmy, że się spóźniłam i już zjedzone :p. I tak już się spasłam, bo na rowerze zimą nie jeżdżę i tylko biegam, spalam mniej kalorii a jem jak zwykle za dużo i za tłusto, ale za to osiągnełam BMI na granicy normy - 18,6 (w wakacje 18,1 - niedowaga 2 kg)
     
  16. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie się podzielimy i podtuczymy się równo
    To niesprawiedliwe :cry: Ja też się waham na granicy, ale tej górnej
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie obie tam jesteśmy 8)
     
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzień dobry popołudniowo :)
    Będzie mi raźniej :)
    Dziś do popołudniowej kawki przyniosłam więc dietetyczne ciasteczka z otrębów, co wspomogą przemianę materii :D

    [​IMG]
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    O... to ja się skuszę :)
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie człowiek to nie wróbel, żeby jeść całe kawałki ziaren :sleepy: