TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    Zdaje się, że chyba już masz to za sobą.... my obecnie jeszcze nie i perspektyw na zmianę tego stanu brak
    a o pracy już mi się nawet nie chce myślę, bo od 7.00 do 21.30 już mi się nawet rachunki plączą
     
  2. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    A mam ale kisiłam się w tym 16 lat, później miałam pokój z bratem. Dziś się z bratem widuję sporadycznie, choć mieszkamy 4 przystanki od siebie ;) Taka miłość między nami 8)

    Bardzo niesprawiedliwie kuzyn mego męża zażądał zachowku. Ma do tego oczywiste prawo. Tylko skąd on wziął taką absurdalną cenę za mieszkanie po babci??? Patrzył chyba na rynek nieruchomości w Warszawie? :mad::mad::mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2016
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo niektórzy niesprawiedliwie umiaru nie znają :(
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    A jeszcze inni cen nie znają....
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie Bigpoint sprzedaje szybkie farmerki :eek:
    [​IMG]
     
    TrissMerigold. lubi to.
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Dlaczego niesprawiedliwie? Nie dość ,że szybka w polu, oborze , sypialni i kuchni to jeszcze za darmo?>:(Coś tym farmerom się w głowach poprzewracało -.-
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie miałem jak kupić tej szybkiej farmerki, chociaż oferta się wyświetlała (brak dungow*):sleepy:

    *pieniędzy
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Szybka farmerka jest dostępna tylko dla pełnoletnich farmerów, za innych zostałaby niesprawiedliwie ukarana :p
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    (Nie)Sprawiedliwie firma wyświetliła mi tę ofertę:p Aż taki stary jestemo_OxDxD:cry:???
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Niesprawiedliwie pewnie oszukiwałeś przy danych osobowych( pesel) :pEwentualnie możesz pozwać BP ........wypłacą odszkodowanie we florenach albo chociaż jako rekompensatę dostaniesz pomocników na miesiąc
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie to może być dobry pomysł:p
     
  12. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie dziś wygrałam zawody. Niesprawiedliwie w związku z 1 open K nic nie wygrałam w wiekowych....a przecież wiekowa jestem [​IMG]
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Jesteś widocznie niesprawiedliwie mało wiekowa :p

    GRATULACJE :inlove::D
    ( co dobrego było w tej torbie ?:p)
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Mata na okno do samochodu, gąbka, smycz z logo sponsora i kubek o pojemności espresso. Liczyłam na wahacz lub chociaż olej silnikowy....ale cóż, znaczy kobiety nadają się jedynie do mycia. Faceci w Open podobno koszulki nacielne dostali i wajchę do kierownicy :(
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ta pani, co stoi na miejscu numer 2, to ona tak biegała w dżinsach i puchowej kurtce? :eek:
    To chyba masz sprawiedliwie olbrzymią konkurencję :p
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    Przebrała się - limit czasu wynosił 45 min to zdążyła.... (ja z resztą też)
    Konkurencji raczej nie miałam, 2-ga przybiegła ponad minutę po mnie, a 3-cia ok 1 min 40 sek po mnie. Nie było z kim walczyć.
    Ale o tym na starcie nie wiedziałam ......
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ale u Ciebie przynajmniej widzę sprawiedliwy dres, a nie dżinsy, kurtkę i czapkę na srogie mrozy :)
     
  18. Mychor

    Mychor Generał forum

    Zgredziu - dresu nie zakładam, mój ubiór to pełen profesjonalizm odzieżowy - bluza za 39 zł z Biedronki, Leginsy za bon na 200 zł wygrany w zawodach i buty z "Jacekbiega" za prawie 400 zł - to strój odświętny - akurat na dekorację. Biegałam w bluzie za 7 zł z second handu i krótkich spodenkach z demilitarii (Bundeswera) za 4 zł. Buty zostały te same
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  19. Klon13.5

    Klon13.5 Czeladnik forum

    oj zapomniałem ze czytając tutaj wpisy można się tak niesprawiedliwie uśmiać :D
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie zapominasz o nas